Strona 2289 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12287 2288 2289 2290 22913472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 sie 2018, 17:03

Cytuj:
Zapytaj MIHA co sądzi o Flieglu :D
Ja nie mam potrzeby nikogo pytać , bo od nowości użytkuję taką naczepę.Jedyna dotąd awaria jaką się przytrafila to było zerwanie z jednej strony linki tej do otwierania dachu.Nie wiem jak sprawa wygląda u niego w firmie , ale w naszej każdy ma swój zestaw i co za tym idzie jak dbasz , tak masz :D


Post Wysłano: 12 sie 2018, 17:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
dla mnie te całe "kursy" to wywalenie kasy w błoto.
jak trochę jeździsz i masz wiedzę o obowiązujących przepisach to zdasz bez problemu.
mnie jak przygotowywałem sie do egzaminu nauka pochłonęła 2 tygodnie przed komputerem - wyszukanie tematu i czytanie .... czytanie .... czytanie - sukcesem było przeczytanie całego KSH wtedy było ponad 1000 paragrafów :D .
No nie wiem czy z jazdy dowie się ile trzeba zabezpieczenia do licencji na pierwsze i każde kolejne auto :wink: A podobnych pytań trochę jest.
z jazdy się tego nie dowie ale z wiedzy o obowiązujących przepisach już tak.

tak swoja drogą zastanawia mnie po co ktoś "robi" certyfikat nawet nie zastanawiając się jaka obecnie spoczywa odpowiedzialność na posiadaczu w przypadku udzielenia go do licencji - tym bardziej jak nie ma rzeczywistej kontroli ( takich przypadków jest bardzo dużo) nad wykonywanymi operacjami transportowymi.
uzyskanie dla samego połechtania własnego ego jest trochę bez sensu (przynajmniej w mojej ocenie).

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 12 sie 2018, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Przeżyłem wiejskie wesele, sukces. :mrgreen:

a co do VW we Wrześni, ok 70 chłopa ma gratisa, źródło bardzo wiarygodne. ;) Większa część już po rozwodach, bo żonom też prezent dali. :lol:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 12 sie 2018, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2016, 9:51
Posty: 141

Cytuj:
Cytuj:
Panowie potrzebuje opini na temat firanki schmitz 2016 . https://allegro.pl/ogloszenie/naczepa-s ... 7504372615

Jade w poniedzialek ogladac , na co zwrocic szczegolna uwage ?
W 2 letniej Schmitze nie wiem do czego sie przyczepic. Mam jedna 4 letnia. Wymienilem hamulce i jezdzi bez najmniejszych zastrzezen. Sprawdz ewnetualnie czy sciany i slupki sa dobrze przykrecone ale przy tym przebiegu nie powinno to byc. W zasadzie nowa naczepa ale duzo stala. Wiec zeby hamulce ruszyly i miodzio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Praktycznie nowa tañsza o ponad 20klocków od nowej , az troche dziwne . Jutro bede sie umawial na ogledziny ( jezeli jeszcze aktualne) i chcialem sie dowiedziec czy na jakies elementy zwrocic szczegolna uwage .


Post Wysłano: 12 sie 2018, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Nie znam się ani na paniach lekkich obyczajów, ani na chorobach wenerycznych, ale byłem przekonany, że jak ktoś korzysta, to pamięta o kaloszu.


Post Wysłano: 12 sie 2018, 18:19

Prawdziwi desperados:)
Powiem szczerze , że nawet gdybym był kawalerem bałbym się zapinać leśne nimfy itp.
Kiedyś na Kątach stałem to przez pół godziny panienka miała 3 klientów .Praktycznie sadzili ją jeden po drugim.Bidulka ledwo zdarzyla wytrzeć psiochę chusteczką :roll:


Post Wysłano: 12 sie 2018, 18:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Gościu posuwa panienke a ta pyta :
Masz AIDS?
Nie.
To dobrze,nie chciałabym drugi raz tego złapać.


Post Wysłano: 12 sie 2018, 19:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Nie znam się ani na paniach lekkich obyczajów, ani na chorobach wenerycznych, ale byłem przekonany, że jak ktoś korzysta, to pamięta o kaloszu.
może bez było taniej :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 12 sie 2018, 21:05
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

40 zł żal nie wydać :lol:

Co za łosie... :mrgreen:

Szmata pewnie dobrze wiedziała co robi... psiocha ją piekła i szukała drapaka :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 12 sie 2018, 21:16
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Prawdziwi desperados:)
Powiem szczerze , że nawet gdybym był kawalerem bałbym się zapinać leśne nimfy itp.
Kiedyś na Kątach stałem to przez pół godziny panienka miała 3 klientów .Praktycznie sadzili ją jeden po drugim.Bidulka ledwo zdarzyla wytrzeć psiochę chusteczką :roll:
9zł jak zwykle w centrum tego typu zdarzeń. Rejestrował "na gorąco". :lol:

U mnie koniec laby. 3 tygodnie urlopu starczy jutro do roboty.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 12 sie 2018, 22:35

Cytuj:
(...)przez pół godziny panienka miała 3 klientów .Praktycznie sadzili ją jeden po drugim.Bidulka ledwo zdarzyla wytrzeć psiochę chusteczką :roll:
A daj Pan spokój i "idi na chryn". W nosie mam taką ślizgawkę. No rozumiem brak kobiety, ale żeby aż taka desperacja?


Post Wysłano: 12 sie 2018, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

To ta Natasza musiała być gryfna dziołcha, skoro tylu ją pukało.

Ja ostatnio stojąc wieczorem na Radomsku widziałem kolesia koło 40stki max jak podjechał volvem, zgarnął dziewczynę do środka, zasunął firanki, wrzucił postoje, auta nie gasił i może po 20min skończył. Dziewczyna wyszła, on się ogarnął i pojechał dalej. Osobiście robi mi się źle jak jestem czegoś takiego świadkiem.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 13 sie 2018, 0:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Na sam koniec dnia utopiłem mojego starego, poczciwego Sony Xperia M2. Na samą myśl o zakupie telefonu już mnie trzęsie... :/

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 13 sie 2018, 7:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Skonczyl sie upaly po 30 stopni. Ja dzis w nocy odpaliłem webasto bo w Arvice w nocy temperatura spadla do 6 stopni....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 13 sie 2018, 7:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Zazdroszczę, nie nawidze lata....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 sie 2018, 7:58

Bauer wystarczy stanąć na Kątach o odpowiedniej porze na krótką pauzę i mieć załączone radyjko.Dla tych co tam przejezdzają nie jest tajemnicą , że dziewczyny co chwilę się ogłaszają ...


Post Wysłano: 13 sie 2018, 8:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Zazdroszczę, nie nawidze lata....
Ty maruda... to na co ten kabriolet? :D Chyba do rwania dupeczek. :P

9zł, też widziałem sporo leśnych ssaków ale z pewnością nie wiem ile która z kim co robiła a z pewnością faktu, że ledwo zdążyła przed kolejnym wytrzeć psiochę na bank nie wiem. Jednak słysząc takie teksty, przypominają mi się czasy kiedy się spędzało weekendy i słuchało opowieści parkingowych :P

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 13 sie 2018, 9:21

Te weekendowe-parkingowe opowieści cudnej treści... Odwykł już od nich człowiek :)


Post Wysłano: 13 sie 2018, 9:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Sukces po 2 tyg od narodzin mlody wraca do domu. Teraz bedzie czas na pepkowe

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 sie 2018, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Strasznie długo trzymali młodego, wcześniak czy żółtaczka dopadła??

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2289 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12287 2288 2289 2290 22913472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: