Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 19:09
Posty: 51
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: LEGNICA

Witajcie. Próbowałem coś znaleźć, ale sytuacji podobnej do mojej nie zdołałem wyłowić

Otóż kończę kurs kat. C na starych zasadach (bez zakładania profilu kandydata na kierowcę), ale egzamin będe zdawał już nowy więc muszę tam donieść psychotesty jak rozumiem.

Zaraz jak zdam na C, zaczynam kurs na C+E a więc muszę udać się do Wydziału Komunikacji i wyrobić Profil

I teraz mam pytanie czy w WORDzie oddadzą mi papierek z psychotestów i będe mógł go wziąć do WK i czy papierek jest ten sam, niezależnie od tego czy to są psychotesty do kat. C czy C+E, oraz czy jest jakiś sposób, żeby badania lekarskie robione na C w grudniu 2012, odebrać z ośrodka i również wziąc do WK, czy je muszę zrobić jeszcze raz? Bo rozumiem, że do WK zanoszę oba papierki z badania. A przy okazji powiedzcie co, jeżeli chce po C+E robić KW przyspieszoną (może być równolegle z C+E? co wtedy z badaniami?)

Jak coś niezrozumiale napisałem to piszcie, a ja dziękuję z góry za poświęcony czas ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2008, 15:18
Posty: 542
GG: 6150050
Samochód: zielony

Na pewno informację uzyskasz w WORD, bo my tutaj możemy tylko spekulować, jako że "co kraj to obyczaj". Ja słyszałem o różnych podejściach: w wersji pierwszej badania trzeba okazać egzaminatorowi przed rozpoczęciem egzaminu praktycznego, natomiast papierek zabierali (bądź tylko kserowali) w wydziale komunikacji. W innej żeby w ogóle zostać zapisanym na egzamin trzeba było złożyć badania w WORD i już się ich nie odzyskiwało... lub wręcz przeciwnie, kserówka i papiery do rączki. To już daje 4 opcje.

Przy wyrabianiu profilu mi osobiście badania zabrali, i sądzę że tak też będzie i w Twoim przypadku.

KW może być równolegle z C+E, to w ogóle nie ma znaczenia. Co do badań to te do KW są wypisywane na innej podstawie prawnej (psycho), natomiast lekarskie to inna bajka zupełnie, zwykły lekarz medycyny pracy takich nie może przeprowadzić.

Co do samych psychotestów warto zwrócić uwagę iż badania do KW są (powinny?) być honorowane do egzaminu i wyrobienia profilu, natomiast w drugą stronę to już nie działa.

_________________
A/B/BE/C/CE/D/DE :twisted:
Star 244/Atego 1223/F2000 32.403/FH13 440/TGA 18.480/TGS 18.440/Axor 1840/Stralis 450
Solbusy/SOR-y/Setry
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 19:09
Posty: 51
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: LEGNICA

Zadzwoniłem do WORDu i mam dać im papiery na starych zasadach no i donieść: orzeczenie psychologiczne do wydania prawa jazdy. Zapytałem panią czy to po prostu są psychotesty, a ona stwierdziła, że nie, więc nie wiem czy pani nie zna potocznej nazwy tego papierka (bo tak stwierdziła), czy faktycznie to jest zupełnie coś innego. Jak uważacie?

To orzeczenie które mam donieść WORD sobie zabiera, więc na C+E będe musiał zrobić drugie, chyba, że dadzą mi dwa egzemplarze w przychodni.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2007, 11:00
Posty: 185
GG: 10770724
Lokalizacja: Kolbuszowa

Orzeczenie to psychotesty. Powinienes miec w nagłówku pełną nazwe

_________________
http://www.transportdrewna.fora.pl/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: