Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 kwie 2014, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Ta kierownica jest najlepsza.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 19 kwie 2014, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Ta kierownica jest najlepsza.

Teraz lepiej wygląda, bo jest zszyta profesjonalnie, a wcześniej była po trasie, nie przespanej nocy robiona i na szybkiego.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 0:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2014, 23:59
Posty: 1
Samochód: Nysa

Gratuluję Ci Twojego toku myślenia, który wydaję się głupi i żenujący. Jaki mądry człowiek zabiera się za obszycie kierownicy gdy organizm jest przemęczony i obszywa ją na odpi*ol. Dobrze się czujesz? Gdybym był Waszym szefem kazał bym to zdejmować i sobie założyć do osobówki. Podzielisz się ze mną wrażeniami z jazdy tak pięknie obszytą kierownicą? Chyba również sobie taką sprawię. :)


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 15:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 16:21
Posty: 20
GG: 15936791
Samochód: Peugot 806,Audi A3

Nie wiem w czym wy macie problem.Jego wujek jeździ i może robić co mu się chce.Będziesz jeździł swoim zestawem to nawet możesz szmatami obwiązać i kogo to będzie interesowało.


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 15:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Gratuluję Ci Twojego toku myślenia, który wydaję się głupi i żenujący. Jaki mądry człowiek zabiera się za obszycie kierownicy gdy organizm jest przemęczony i obszywa ją na odpi*ol. Dobrze się czujesz? Gdybym był Waszym szefem kazał bym to zdejmować i sobie założyć do osobówki. Podzielisz się ze mną wrażeniami z jazdy tak pięknie obszytą kierownicą? Chyba również sobie taką sprawię. :)


Kocham takich ludzi jak ty :lol: . Wrażenia z jazdy? Hmm, jak najbardziej na plus. Zostało to założone dlatego, że wujek nie wyrabiał z odciskami. Mam gdzieś fotkę jak wyglądały jego ręce po kilku miesiącach jazdy Mercedesem.... A teraz? Z dnia na dzień znikają, i jak byś chciał wiedzieć, to ani jedna nitka nie urwała się od założenia, grunt, że ja byłem wyspany to wujek podpowiadał tylko... Gdyby źle wyszło, to nie było by jej już na kierownicy. Jak na razie trzyma się bajecznie. Pozdrawiam Cię, kimkolwiek jesteś. Dawaj jedź sobie do Suwałk, o 1 wstań, rozładuj ręcznym wózkiem 20 palet napojów, i wsiadaj i do domu. Chyba, że mieszkasz w Suwałkach, to masz lepiej.... Ale Red Bull i poszli dalej 8) Zakupione już pod nogi zostało to z Eko-Skóry, i podszybie z takiego materiału. W Poniedziałek dam fotki! Pozdro

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Patrzę i nie jestem w stanie zrozumieć jak można obszyć wieniec ciemnej kierownicy jasną skórą czy cokolwiek to jest, świetne połączenie.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 17:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

NL-stajl jasna skóra

Wysłane z mojego SM- N9005 za pomocą Tapatalk 2

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 18:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Mam gdzieś fotkę jak wyglądały jego ręce po kilku miesiącach jazdy Mercedesem.... A teraz? Z dnia na dzień znikają
czyli pokrowiec oprócz walorów estetycznych ma również właściwości lecznicze :lol:

proponuję wytoczyć proces koncernowi Daimler za uszczerbek na zdrowiu oraz roszczenia dotyczące zwrotu kosztów leczenia :lol:

żeby nie było, bardzo ładny Actros :)


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Te odciski może mieć wujek co najwyżej od paleciaka, a nie od kierownicy w prawie nowym aucie...

Będą żółte halogeny?


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Cytuj:
Mam gdzieś fotkę jak wyglądały jego ręce po kilku miesiącach jazdy Mercedesem.... A teraz? Z dnia na dzień znikają
czyli pokrowiec oprócz walorów estetycznych ma również właściwości lecznicze :lol:

proponuję wytoczyć proces koncernowi Daimler za uszczerbek na zdrowiu oraz roszczenia dotyczące zwrotu kosztów leczenia :lol:

żeby nie było, bardzo ładny Actros :)


A zdziwilbys sie, ze tak jest, dziwnie, ale taka prawda.


Cytuj:
Te odciski może mieć wujek co najwyżej od paleciaka, a nie od kierownicy w prawie nowym aucie...

Będą żółte halogeny?



Paleciak inna sprawa. Halogeny by sie przydaly, w sumie to tania folia jest, a efekt niesamowity! Jak bedzie chwila wolna to zamowie. A jak z przyklejeniem tego?

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 06 lip 2014, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Dobry. Sorki, że post pod postem. To tak, ze zmian, to takie lekkie. Doszło podszybie w kolorze beżowym, zamówiona też Eko skóra pod nogi, też pod kolor. No i też myślę nad obszyciem boczków, i tych przeciwsłonecznych (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Ale będzie fajnie to wyglądało, teraz wakacje, więc na dzień roboty to jest. Chyba, że dam krawcowej zarobić. Dobra dalej, szeroka opona. Przebieg 140.000 prawie, i opona w nie bardzo fajnym stanie. Do tego ten Mercedes nie za bardzo dobrze prowadzi się w koleinach na tych kółeczkach. Więc raczej szeroka będzie. Dalsze plany to rurka chromowana pod zderzak, i halogeny na górę. Wujek coś z szefem rozmawiał ostatnio na ten temat, i powiedział, że nie ma problemu. Ale teraz kwestia zamówienia tego i wyboru. Co wy na to? Kilometry się kręcą, norma 26 - 28l / 100km. To wszystko, teraz jedna skromna fotka. Pozdrawiam


Obrazek

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 07 lip 2014, 13:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

W zeszłym tygodniu MB widziany na "Jedynce" w stronę Warszawy.


Post Wysłano: 07 lip 2014, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2013, 20:51
Posty: 48
GG: 3235587
Samochód: DAF XF E6
Lokalizacja: Jaświły [BMN]

Z szeroką oponą jeszcze będzie gorzej prowadził się w koleinach :wink: Czekam na efekty dalszych postępów przy aucie :D


Post Wysłano: 07 lip 2014, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Wiedziałem wczoraj że to ten jak tylko zobaczyłem skaj na podszybiu i pokrowce na fotelach, zrzucał wieczorem w stonce przy Wyszyńskiego w B-stoku :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 08 lip 2014, 11:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Z szeroką oponą jeszcze będzie gorzej prowadził się w koleinach :wink: Czekam na efekty dalszych postępów przy aucie :D



Prowadzi sie w koleinie moze gorzej ale ogolnie to duzo daje. W naszym poprzednim samochodzie byla szeroka, i wujkowi jednak dobrze sie jezdzilo, a po przesiadce mowil, ze na tych oponach jezdzi sie jak kolarzowka! Ale tez duzo bardzo daje wygladu, samochod staje sie masywniejszy. I to kolejny plus tego :-)





Cytuj:
Wiedziałem wczoraj że to ten jak tylko zobaczyłem skaj na podszybiu i pokrowce na fotelach, zrzucał wieczorem w stonce przy Wyszyńskiego w B-stoku :)


A no zgadza sie. Bylo wbic zagadac, tylko mnie nie bylo jak na zlosc :-( Ale w tym tygodniu nie raz jeszcze zawitamy w Bialym, wiec jak cos to pw pisz! Wczoraj tez bylismy na Wyszynskiego, 2.5 h rozladunku, masakra, jakas mloda uczyla sie wozkiem jezdzic....






Cytuj:
W zeszłym tygodniu MB widziany na "Jedynce" w stronę Warszawy.

Zgadza sie wszystko! Szkoda, ze bez foty :-(




A takie pytanie mam! Zna ktos moze wymiary lozka w Actrosie? Przepraszam, ze bez polskich znakow, ale telefon!

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 12 lip 2014, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Witaaaam :) Lekka aktualizacja! Parę zmian, oczywiście pozytywnych zaszło w Actrosie, tj:


- Eko skóra pod nogi
- Eko na rurki
- 2 naklejki PL
- Prześcieradło z gumą w kolorze kremowym

W planach zostało:
- Okleić halogeny dolne żółtą folią
- Obić boczki w drzwiach
- Obić osłony przeciwsłoneczne
- Szeroka opona
- Rurka pod zderzak i halogeny.

Pozdrawiam!

Ps. Sorki, za jakość zdjęć, ale robione telefonem.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 12 lip 2014, 0:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Szczerze to te rurki w eko to wygląda jak.. tzn nie wygląda w ogóle, a naklejki to +20% mocy czy jak ?

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 12 lip 2014, 0:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Szczerze to te rurki w eko to wygląda jak.. tzn nie wygląda w ogóle, a naklejki to +20% mocy czy jak ?

Rurki wyglądają dobrze moim zdaniem, każdy ma swój gust akurat i wiesz. Naklejki są bo są, wujek tak kupił, tak nakleił, i tak jest. Pewnych rzeczy się nie wybiera! Niestety.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 12 lip 2014, 0:35

Przyznam się, że to obicie ekoskórą w tym odcieniu mi nie przypadło do gustu. Kojarzy mi się to z tureckim tuningiem. Brakuje jeszcze tylko trójkątnego, czerwonego proporczyka pośrodku szyby z dolnym rogiem zawiniętym lekko do góry.
No, ale to Wy tym jeździcie, nie ja.
Inną kwestię stanowi utrzymanie tego wszystkiego w należytej czystości. Bo praca na "stonce" jest dość specyficzna i trzeba będzie dużo samozaparcia, by to wnętrze wyglądało zawsze czysto.


Post Wysłano: 12 lip 2014, 0:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Przyznam się, że to obicie ekoskórą w tym odcieniu mi nie przypadło do gustu. Kojarzy mi się to z tureckim tuningiem. Brakuje jeszcze tylko trójkątnego, czerwonego proporczyka pośrodku szyby z dolnym rogiem zawiniętym lekko do góry.
No, ale to Wy tym jeździcie, nie ja.
Inną kwestię stanowi utrzymanie tego wszystkiego w należytej czystości. Bo praca na "stonce" jest dość specyficzna i trzeba będzie dużo samozaparcia, by to wnętrze wyglądało zawsze czysto.
Szczerze? To zawsze będzie w takim samym stanie, jakie jest teraz. Odpowiednie kosmetyki, praca i będzie dobrze. Akurat na tej "stonce" nie jest u nas tak źle. Podczas rozpinania naczepy tylko wujek podkłada kawałek dywanika ze schowka, i na czas jazdy chowa to. Więc akurat utrzymanie, to jest ostatnia rzecz! Ostatnio bardzo ładne połączenie kolorystyczne widziałem w Truck - Shopie u mnie w mieście do Scanii. Kremowy środek, a u pasażera i kierowcy taki brąz ciemny. Ładnie to wygląda. Ale to do Scanii. My mamy Mercedesa! Jakoś jest dobrze, nie narzeka wujek.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: