Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lip 2013, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Kolejny halogeniarz :mrgreen:
Nie rozumiem jaka jest w tym oszczędność bo świeci się tyle samo lampek i z taką samą mocą co lampy mijania 8)
Halogeny to nie to samo co światła dzienne, żeby były światłami dziennymi muszą świecić się tylko halogeny bez żadnych dodatkowych lampek, dodatkowo po włączeniu świateł mijania dzienne powinny automatycznie gasnąć :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 31 lip 2013, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Dobra ,trochę odkop po urlopie wujka. Doszła tabliczka imienna led + logo na łóżko zamówiłem trochę ,za duże. Ale będzie nowe ,mniejsze. A na dodatek doszły nowe kierunki ,ponieważ jakaś przebudowa DC Grudziądz jest. To tak: Toruń ,Bydgoszcz, Sierpc, Drobin ,Lipno, Płock, Płońsk, Inowrocław (chyba). No i tyle :) Robota jest

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 01 sie 2013, 1:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
Dobra ,trochę odkop po urlopie wujka. Doszła tabliczka imienna led + logo na łóżko zamówiłem trochę ,za duże. Ale będzie nowe ,mniejsze. A na dodatek doszły nowe kierunki ,ponieważ jakaś przebudowa DC Grudziądz jest. To tak: Toruń ,Bydgoszcz, Sierpc, Drobin ,Lipno, Płock, Płońsk, Inowrocław (chyba). No i tyle :) Robota jest
Raczej nie przebudowa JMD w Białym Borze k/Grudziądza , a budowa nowego centrum dystrybucyjnego w Gdańsku chyba :>

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 01 sie 2013, 11:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Cytuj:
Dobra ,trochę odkop po urlopie wujka. Doszła tabliczka imienna led + logo na łóżko zamówiłem trochę ,za duże. Ale będzie nowe ,mniejsze. A na dodatek doszły nowe kierunki ,ponieważ jakaś przebudowa DC Grudziądz jest. To tak: Toruń ,Bydgoszcz, Sierpc, Drobin ,Lipno, Płock, Płońsk, Inowrocław (chyba). No i tyle :) Robota jest
Raczej nie przebudowa JMD w Białym Borze k/Grudziądza , a budowa nowego centrum dystrybucyjnego w Gdańsku chyba :>

Szczerze, to możliwe. A czy to prawda ,że Wyszków ma tam jeździć ,w tamte strony? Bo czasami wujkowi nie chce wierzyć.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 01 sie 2013, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3141
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To wujek prawa ręka szefa, pracownik miesiąca zastępca dyrektora biedronki i nie wie? Po mojemu to na Drobin, Płońsk, Płock to jeździł Mszczonów a Inowrocław Kostrzyn.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 03 sie 2013, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

To się trochę pozmieniało. We wtorek jeszcze dojdzie tablica wujka i będzie komplet.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Liczę na komentarze, pozdrawiam!

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 03 sie 2013, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Aż tak nie przerabiaj zdjęć, bo gó*no widać - przynajmniej ja widzę jakiś błysk czerwony i naczepę z Biedronki, nie wiem jak reszta...


Post Wysłano: 03 sie 2013, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Mi pasuje :) To nie temat o zdjęciach jak coś. A i na marginesie tak, z wujkiem ruszamy o 2.30 do Rynu. Pozdrooo :)

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 03 sie 2013, 23:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2652
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Twój wujek robi cos w zyciu poza "wiecznymgnaniem" i polerowaniem gwiazdy? :shock:
raz pokazales grafik to tam nawet bida byla 9h pauzy wykrecic nie mówiac o weekendowej i widze dalej na okrętke kola sie kreca...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 sie 2013, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Twój wujek robi cos w zyciu poza "wiecznymgnaniem" i polerowaniem gwiazdy? :shock:
raz pokazales grafik to tam nawet bida byla 9h pauzy wykrecic nie mówiac o weekendowej i widze dalej na okrętke kola sie kreca...
Bo to Panie transport Biedronki jest! Nie jakieś tam jeżdżenie! Idziesz rano do Biedy a tam już się półki uginają od towaru.

Poza tym wujek jest jak ktoś wspomniał zastępcą prezesa Biedrony to go zobowiązuje do godnego reprezentowania firmy, Merca się nie dostaje za byle co :D

Na marginesie to chciałbym takiego Merca dostać pod swoje władanie, jak ja je skurczybyki lubię to mmmmmmmmmmmm, bez gwiazdy nie ma jazdy Panie! :D


Post Wysłano: 04 sie 2013, 1:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

O gwiazde szorują :lol:
Słyszałem ostatnio że gwiazda to czujnik parkowania dla ubogich :twisted:
Cytuj:
Na marginesie to chciałbym takiego Merca dostać pod swoje władanie, jak ja je skurczybyki lubię to mmmmmmmmmmmm, bez gwiazdy nie ma jazdy Panie! :D
Sezon wczasowy w pełni, odpalisz coś to dam ci weekend przekoczować u mnie na placu. Ba jak trafisz dobry dzień to i kabine sobie wybierzesz :wink: W pakiecie nawet dam ci silnika posłuchać v6 bo v8 z dopłatą. rarytas i więcej pali. Oczywiście na koniec zdjęcie z gruszką od CB radia i bilet na mzk masz gratis.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 04 sie 2013, 4:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Ostatnio już drugi raz z rzędu widziany w Łomży także kierunki chyba się nie zmieniły.


Post Wysłano: 04 sie 2013, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

No to przebieg 6.000 jak na razie. I teraz otóż to, hmm, w planach dużo rzeczy ,wraz z pomocą szefa oczywiście do wykonania. Co wy powiecie na halogeny ? Trąby ? Jakieś lapeczki dla smaku ?

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 04 sie 2013, 11:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Jakieś lapeczki dla smaku ?
Patrząc na Twoje dotychczasowe dokonania, wyrażenie "dla smaku" pozostawiłbym jednak w spokoju.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 04 sie 2013, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Trąby. Ale oryginalne trąby w orignalnym miejscu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 04 sie 2013, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

"Dla smaku" to może przywróć go do tego stanu:
Obrazek

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 04 sie 2013, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
O gwiazde szorują :lol:
Słyszałem ostatnio że gwiazda to czujnik parkowania dla ubogich :twisted:
Cytuj:
Na marginesie to chciałbym takiego Merca dostać pod swoje władanie, jak ja je skurczybyki lubię to mmmmmmmmmmmm, bez gwiazdy nie ma jazdy Panie! :D
Sezon wczasowy w pełni, odpalisz coś to dam ci weekend przekoczować u mnie na placu. Ba jak trafisz dobry dzień to i kabine sobie wybierzesz :wink: W pakiecie nawet dam ci silnika posłuchać v6 bo v8 z dopłatą. rarytas i więcej pali. Oczywiście na koniec zdjęcie z gruszką od CB radia i bilet na mzk masz gratis.
Kusząca propozycja będę musiał rozważyć :D Myślę jednak, że niedługo się zapożyczę w banku i kupię sobie taki sprzęt :D

Co do lampek, halogenów, trąb... Trąby tak jak ktoś wspomniał w oryginalnym miejscu. Lampki sobie odpuść. Mercedes jest takim pojazdem, że sam w sobie jest piękny.


Post Wysłano: 04 sie 2013, 12:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ale tak wgl. to oprócz tablicy po stronie pasażera i logiem na tylnej ścianie, to coś się jeszcze zmieniło?


Post Wysłano: 04 sie 2013, 13:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Nowa ciężarówka, to i nowe tablice zamawiał. Czcionka inna te sprawy :lol:
Cytuj:
Ale tak wgl. to oprócz tablicy po stronie pasażera i logiem na tylnej ścianie, to coś się jeszcze zmieniło?
Trochę wyolbrzymia te swoje modyfikacje.

Ja na miejscu szefa twojego wujka, jak by znalazł dziury po montażu tego okropnego szyldu na tylnej ścianie, urwał bym mu conajmniej pół wypłaty.

Ogólnie to Stonka-style :mrgreen:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 04 sie 2013, 13:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

@wojtas92 - Nie ,ponieważ za dużo takich samochodów jest w DC Wyszków ,a wujka samochód ma się wyróżniać.


Z lampkami przesadziłem, ale trąby to jak najbardziej, halogeny raczej też. No ale pogadamy i zobaczymy jak to będzie.

@Łukaszmechanik - ja to nie rozumiem twoich postów, trochę nie na miejscu są ,ale dobra. "Wyolbrzymia swoje modyfikacje" - o co Ci chodzi z tym? Napisałem ,to co dotychczas jest zrobione.. Więc nie wiem co wyolbrzymiam.. A do zrobienia to nie problem raczej ,halogeny ,trąby. Suder w mieście mamy.. A i jeszcze jedno, o co chodzi z tą ''dziura w scianie" ? Hmm, logo na rzepy jest ,ale szczegół :) Jak kto woli ,mi pasuje ,wujkowi też. Więc nie będę sie przejmował ,że komuś sie tablica nie spodobała :c Peszek



@Szaki - do wtorku na razie tylko to, we wtorek dojdzie wujka tablica ,i przerwa trochę raczej. Ale nie wiem sam. Pożyjemy ,zobaczymy.


@JoHn- jutro do Augustowa o 2.30 start, powrót przez Łomżę ,więc wypatruj jakoś po 11 jak będziesz w centrum.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: