Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sty 2013, 20:40
Posty: 1
Samochód: volvo

witam jestem w drodze i niechcą mi wchodzić połówki, naciskam sprzęgło i opada mi fotel , nacisne kilka razy i sprzęgło twarde, tak samo jest ze skrzynią góra dół. zbyt małe ciśnienie, czworak niby dobry , wiem że jest mały filterek na tym obiegu, to jest ta kostka 10na10cm między błotnikiem a akumulatorami tylko niewiem w którym miejscu u góry wychodzi dwa przewody jednen do centralnego smarowania drugi gdzieś do środka idzie z lewej jest końcówka do sprawdzania ciśnienia i dwa przewody są jeszcze od środka i nie wiem gdzie jest ten filtr, jestem w trasie i mam 700km do domu, stoję na stacji i zrobił bym to tylko niewiem gdzie szukać tego filtra, pomóżcie koledzy


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

ja obstawiam na zawór 4 drożny miałem to samo w manie. Wciskałem sprzęgło fotel szedł w dół po podgrzaniu opalarką wszystko wróciło do normy jak sprężarka dawała ciepłe powietrze już nie było problemu :wink:

_________________
MAN


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Przerabiałem to w moim fh - pęknięta membrama od tzw " krowich cycków " ( zawór czterodrożny ) .

_________________
https://t.me/pump_upp


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

potwierdzam , zawór 4 drożny... jest zimno moze być tak że się przycina , polanie ciepłą wodą albo ostrożne podgrzanie ogniem może pomóc... co do tego co wymieniłeś to nie jest filterek tylko o ile dobrze kojarzę jest to rozdzielacz .
Ja ostatnio miąłem podobna przypadłość postukałem podgrzałem, i pomogło już się
nie zacina do tego zalałem do butli płynu WABCO - równie dobrze może być denaturat :)
co by woda w układzie nie robiła psikusa...

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: