Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 sty 2013, 12:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 paź 2009, 23:43
Posty: 151
GG: 0
Samochód: MANiki

Witam.
Czy mozecie doradzic jakies autko dostawcze pod zabudowe lub z gotowa wywrotka do 3,5t? Interesuje mnie autko ktore ma w obrysie max 1,7m (plus lusterka). Czy istnieje w ogole taki samochod? Szersze posiadamy i sa niezawodne, ale z takich waskich mamy Kie Ceres 2,4D (1,60m plus lusterka), jednak autko pomimo regularnych serwisow i wymian ma juz swoje lata i przebieg i chcialbym kupic cos nowszego. Ladownosc do 2t. Czy istnieje cos takiego poza Kia Ceres i Kia II (jednak ona juz szersza i ma bardzo male kola z tylu). Jestesmy zmuszeni na wjazdy gdzie auto moze byc tylko mimalnie szersze niz ta kia. Prosze o porade.


Post Wysłano: 10 sty 2013, 15:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2010, 18:49
Posty: 40
GG: 0

Co prawda mało egzemplarzy na rynku, o awaryjności się nie wypowiem, ale najwęższe jest Piaggio Porter. Co prawda mała ładowność, ale jej zwiększenie to chyba nie problem
http://moto.allegro.pl/piaggio-porter-q ... 11813.html Szerokość według danych technicznych 1500mm (nie wiem czy z lustrami czy bez).


Post Wysłano: 10 sty 2013, 16:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Toyota Dyna w lusterkach ma 1900mm.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 10 sty 2013, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2012, 17:20
Posty: 56
Samochód: Iveco
Lokalizacja: SCI

Cytuj:
Witam.
Czy mozecie doradzic jakies autko dostawcze pod zabudowe lub z gotowa wywrotka do 3,5t? Interesuje mnie autko ktore ma w obrysie max 1,7m (plus lusterka). Czy istnieje w ogole taki samochod? Szersze posiadamy i sa niezawodne, ale z takich waskich mamy Kie Ceres 2,4D (1,60m plus lusterka), jednak autko pomimo regularnych serwisow i wymian ma juz swoje lata i przebieg i chcialbym kupic cos nowszego. Ladownosc do 2t. Czy istnieje cos takiego poza Kia Ceres i Kia II (jednak ona juz szersza i ma bardzo male kola z tylu). Jestesmy zmuszeni na wjazdy gdzie auto moze byc tylko mimalnie szersze niz ta kia. Prosze o porade.
stary dobry Multicar! miałem okazje jeździć ostatnio multim i może wrażenia z jazdy nie są jakieś dobre, ale miałem załadowane niecałe 2t na aucie i jechało dobrze. Na skład opału czy budowlany auto IDEALNE! bardzo prosta konstrukcja i wiele możliwości napraw na drodze. (jeśli w ogóle się zepsuje). Ja jechałem egzemplarzem od znajomego. Ma go kilkanaście lat i nie dzieje się z tym zupełnie nic:) (oczywiście, trzeba dbać!!)


Post Wysłano: 11 sty 2013, 18:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 paź 2009, 23:43
Posty: 151
GG: 0
Samochód: MANiki

Kurcze, nic nie wiedzialem o Piaggio Porter, nie wiem czy to nie pomylka w aukcji bo napisal koles, ze ma 0,7litra pojemnosci! Ogolnei widze, ze sa tam diesle 1,2d o mocy 65KM, w tych nowszych oczywiscie jakos po 2003r. A ktos posiada takie autko moze i wie jak sie sprawuje? Wyglada, ze to taka zabawka, mala ladownosc itd. Ciekawe czy to w ogole ma resory na przodzie czy wahacze. Ladownosc 700kg wiec przypuszczam ze nawet przy dolozeniu pior na tyl do resora nie zaladuje sie wiecej niz nieco ponad tone. Na Kie ceres po dolozeniu pior na tyl mozna spokojnie ladowac 2t, mocy ma chyba 72KM z tego co pamietam. Ehhh, to byly samochody, czemu zaprzestali tego produkcje;-/ Jeszcze ma ktos moze jakas propozycje? Multicar odpada zupelnie, nikt nie bedzie chcial nawet do tego wsiadac...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: