Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

Truck-Man Cz臋艣ci Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostWys艂ano: 25 gru 2012, 16:34 
U偶ytkownik

GG: 0
Samoch贸d: daf cf
Mam problem z hydraulik膮 w bizonie, s艂abo podnosi jak si臋 rozgrzeje, czy to pompa? Gdzie mo偶na zregenerowa膰 star膮 pomp臋 i jaki to koszt.
pozdr.

Ostatnio zmieniony 26 gru 2012, 0:34 przez HARNA艢, 艂膮cznie zmieniany 1 raz
FATALNIE czyta si臋 Twojego posta! Ogarnij si臋 troch臋.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 26 gru 2012, 13:34 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: X9
Witaj na tym forum nie ma raczej nie ma takiej osoby kt贸ra Ci odpowie ze swojej strony mog臋 Ci poleci膰 t膮 stron臋 http://www.agrofoto.pl/forum/ (forum ca艂kowicie innej kategorii wi臋 to chyba nie reklama) jest tam kilka os贸b ogarni臋tych w tym temacie.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 26 gru 2012, 15:13 
U偶ytkownik

Chcia艂 bym pod艂膮czy膰 si臋 do tematu.Te偶 mam problemy z hydraulik膮,a problem jest nast臋puj膮cy.Jak przekrocz臋 moim F-16 pr臋dko艣膰 jednego macha,to lotki na skrzyd艂ach,s艂abo si臋 wychylaj膮.na 99% my艣l臋,ze to hydraulika.Koledzy pom贸偶cie !!
Teraz bardziej na powa偶nie.Nie wiem jak w przypadku kombajnu,ale przy ci臋偶ar贸wkach jest zaw贸r,kt贸rym mo偶esz zwi臋kszy膰 ci艣nienie podawane na wyj艣ciu.Poszukaj zaworu takiego,jak wskaza艂em na fotce (艣liczna strza艂ka prawda ?) Og贸lnie zaw贸r mam nieco przykr臋cony,偶eby nie strzela艂y w臋偶e,ale jak naczepa ma z艂y dzie艅,i nie mo偶e si臋 d藕wign膮膰,daj臋 ogie艅.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]