Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lis 2012, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2012, 21:29
Posty: 1

Witam.
Jestem nowy na forum więc na wstępie witam wszystkich serdecznie. Niestety po 16 zostałem zwolniony z pracy z powodu likwidacji filii firmy w mojej miejscowości. Pracowałem w logistyce ale nie jako kierowca. Jako kierowca robiłem wcześniej. Niestety z pracą teraz ciężko więc pomyślałem żeby powrócić do zawodu. Posiadam od 29 lat prawo jazdy wszystkich kategorii, od motorów po autobusy. Chciałbym zająć się transportem wyłącznie krajowym, ciężarówką taką do 12t, z windą, żadna zagranica. Kiedyś to było proste, nie było żadnych problem. Jak zakończyłem pracę jako kierowca, przestałem śledzić wszystkie zmiany a po zmieniało się sporo. Dlatego chciałem Państwa prosić o pomoc. Co w obecnej chwili oczywiście prócz samochodu z tacho i prawem jazdy trzeba posiadać aby móc w pełni legalnie jeździć z towarem po Polsce? Jakie są koszta wyrobienia wszystkim uprawnień i jakie uprawnienia, kursy, szkolenia są potrzebne. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.


Post Wysłano: 25 lis 2012, 6:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

nie ma to jak na skróty zapytać, a może po prostu warto poczytać np.
tu viewforum.php?f=45

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: