Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 paź 2012, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2011, 16:33
Posty: 8
GG: 0

Witam, szukam porady może ktoś kiedyś był w takiej sytuacji jak ja. Od 2001 roku prowadzę firmę transportową układało się raz lepiej raz gorzej. Od 5 lat jeżdziłem na Rosję i w maju miałem wypadek, gdzie zginą człowiek( nie Rosjanin). Byłem trzeźwy, ani pod wpływem narkotyków czas pracy itd itp było bez zarzutów. Z samego wypadku nie pamiętam nic, odniosłem dość cięzkie obrażenia po 2 tygodniach zostałem zabrany do tymczasowego aresztu, gdzie przesiedziałem około miesiąca. Dzięki mojej rodzinie udało mi się wydostać z tamtą za kałcią. Jak większość osób które miały takie przykre doświadczneie, to wiedzą żę nie wróce tam ze względu na to że grozi mi 5 lat więzienia za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ale jak wiadomo trzeba gdzieś jeździć mam jeszcze 2 auta którymi jeźdzą moi kierowcy dopuki niebyło sprawy niezapadł wyrok jeździli spokojnie. Teraz kiedy już wiem że jestem poszukiwany tam w Rosji zastanawiam się czy moje auta mogą tam jeździć? Czy jest możliwość że Rosjanie zarekwirują/zatrzymają moje auta? Może ktoś z was był w takiej sytuacji?
Proszę nie pisać skontaktuj się z Adwokatem Polskim Rosyjskim (bo już to zrobiłem nikt nie jest mi w stanie jasno odpowiedzieć na to pytanie) czy jakimś jeśli ktoś jeździ na Rosje to wie że jest to kraj bezprawia i nie obliczalny. Dlatego pytam zwykłych ludzi może akurat ktoś miał taki przypadek w życiu i w jakiś sposób pomoże ?


Ostatnio zmieniony 28 paź 2012, 16:41 przez Lukassz, łącznie zmieniany 1 raz.
Popraw błędy ortograficzne.


Post Wysłano: 28 paź 2012, 14:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2011, 23:31
Posty: 184
GG: 3477552
Samochód: MAN 12.224 Sprinter 412 Atego 1528

Rosja to dziki kraj nie wiadomo co mogą a co zrobią ja bym przerejestrował zestawy na Zonę lub brata i tak samo cało firmę i śmigał tam dalej..


Ostatnio zmieniony 28 paź 2012, 16:42 przez Lukassz, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwracaj uwage na interpunkcje.


Post Wysłano: 28 paź 2012, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2011, 16:33
Posty: 8
GG: 0

Cytuj:
Rosja to dziki kraj nie wiadomo co mogą a co zrobią ja bym przerejestrował zestawy na Zonę lub brata i tak samo cało firmę i śmigał tam dalej..

Problem w tym że strace wszystkie zezwolenia.


Post Wysłano: 28 paź 2012, 15:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2011, 23:31
Posty: 184
GG: 3477552
Samochód: MAN 12.224 Sprinter 412 Atego 1528

Ile kosztują zezwolenia ? a ile twój zestaw ? i czy to twoje zestawy czy leasingowane ? bo jeśli jest na nie leasing to raczej ich nie zabiorą bo firma i tak odzyska


Post Wysłano: 28 paź 2012, 17:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2011, 16:33
Posty: 8
GG: 0

zezwolenia kosztują grosze, ale trzeba wyrabiać limity itd itp. Jeden zestaw jest mój drugi leasingu. Tak czy siak jeśli zatrzymają mi zestaw to jaka jest pewność że oni odzyskają mój zestaw za mnie ? Nie mam żadnej pewności.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: