Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Witam, czy ktoś się już z tym spotkał. Teraz dostałem pismo że rok temu 9 sierpnia 2011 nie zapłaciłem opłaty drogowej. Mamy stała trasę Olkusz Katowice i z rana normalnie była pobierana opłata, a po południu już nie. Kasa na koncie była cały dzień kilkaset złotych, nic nie kombinowałem przy urządzeniu bo sam jeżdżę to na 100%. Jak teraz się odwołać? Jak mam wytłumaczyć, już mam maila od Viatolla że konto było doładowane ale jak ITD napisać? I wjaki sposób własciwie to wykroczenie zostałoby zauważone ani zdjęcia nie mam, anie wtedy jeszcze tych busów nie było co sprawdzały opłaty. Dziwne i to bardzo. Może ktoś doradzi.

ps. Nie wiem czy dobry dział, ewentualnie proszę przenieść temat.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 9:25
Posty: 5
Samochód: SCANIA
Lokalizacja: Płock

w piśmie z ITD powinieneś mieć rubryke na wyjaśnienia, opisz sytuacje i napisz że załączasz kopie mail z ViaTooll na potwierdzenie, potem poczekasz troche na odpowiedź


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

dokładnie taka sama sytuacja u nas. Mianowicie rok temu auto wracało przez zgorzelec do bazy. Na wszystkich bramownicach ściągło poprawnie opłate natomiast na jednej pod wroclawiem nie ściągło. Sprawdzalismy czy były środki na koncie i oczywiście były. Okazuje się ze ten Via toll to jeden wielki syf. Dlaczego to my mamy odpowiadać za coś co nie działa? Dodam ze jest to kolejna sprawa pomiędzy nami a Via Tollem poprzednia dotyczyła źle zarejestrowanego urządzenia(pomimo tego ze dalismy dowod rejestracyjny od auta kasjer źle ustalił kategorie pojazdu)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Tak też zrobiłem napisałem odwołanie i dołączyłem pismo i cisza. Znajomy mówił, że mu już kilka razy to przychodziło i za każdym razem napisał takie odwołanie i spokój.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: