Autor
Wiadomość
Tytuł: Trasy by Levuss
Post Wysłano: 05 cze 2006, 11:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

1.Polska-Holandia

Traskę rozpoczynamy 29 V 2006.Rano ok 6 zalatujemy na bazę i oczywiście ja przepakowuje moje reczy a tato poszedł do biura po papierki.Kiedy wraca z papierami w ręku ruszamy.Przed nami wylatuja 3 auta z firmy.My jedziemy się ładować paletami w okolice Zwierzyńca(jak się potem okzuje nasz kolega też leci w tą okolicę jednak on ładuje meble).Na miejsce docieramy ok 9(opóźnienie spowodowane było korkami).Cały czas towarzyszyło nam radio z którego dowiadujemy się o wypadku autokaru gdzieś na północy Polski w którym śmierć ponosi jedna osoba.Po małym kręceniu się docieramy na miejsce.Jest to prywatny zakład stolarski w którym wrzycają nam 24 ton palet.Po załadunku towar spinamy pasami dla większego bezpieczeństwa.Gdy opuszczamy Zwierzyniec dolatuje do nas inny kierowca z firmy i tam razem lecieliśmy do Holandii.Nastepnego dnia opuszczamy PL i wkraczamy na tereny "Gebelsów".Kilometry mijają a my docieramy do "Niederlanden".Na Oldenzalu nasze drogi się rozchodzą my mamy rozładunek na połnoc od Oldenzalu w Sappemeer a kolega musi lecieć na zachodnią część NL.Rozładunek przebiega bezproblemowo.Udajemy się teraz na załadunek.I miejsce to Naaldwijk gdzie na plecach naczepy ląduje 8 ton czegoś co przypomina ocieolenie do rur.Nastepnie zostajemy skierowani do II miejsca które przypadło na Duiven tam ładują nam 10 ton piecy.Teraz tylko wyprwadka na urząd celny po papiery i w drogę.mieliśmy cały czas nadzieję że uda nam się wrócić z kierowcą z firmy który tez ma ładunek w NL.Jednak jemu nie poszło tak dobrze i musiał czekać do następnego dnia na papiery :oops: .Po przekroczeniu granicy stajemy na I parkingu po stronie niemieckiej i robimy pauzę.Następny dzionek zaczynamy wcześnie ok 4 rano i lecimy na Świecko.Na przejściu jest nie mała kolejka prawie 8 km ale wszystko idzie szybko.Gdy stoimy na moście otrzymyjemy sms'a którego piszę do nas jeden z naszych ulubionych kierowców z zapytaniem gdzie jesteśmy do on na Świecku w kolejce :) :shock: zaraz po tym incydencie driverzy skrzyczeli się na CB i tak do samej bazy mieliśmy towarzystwo.Jeszcze tego dnia zatrzymujemy się w barze i robimy pauzę.Rano odpalamy maszyny i w drogę.Na rondzie(nie pamiętam na jakiej miejscowości jest) prowadzący na A2 lub na Poznań dowiadujemy się o tragicznym wypadku na A2 w którym giną 3 osoby więc jak wcześćiej planowaśliśmy nie mozemy jechać przez A2 udajemy się przez Poznan.W radio kolejny meldunek o spotkaniu ciężarówka-osobówka koło Wawy i tam również są ofiry :( Docieramy do Góry Kalwarii i jak zwykle roboty drogowe trwają.W ślimaczym tempie mijamy kolejne kilometry i opuszczamy teren robód drogowych.Ok godziny 17 zalatujemy na bazę i tutaj kończy się moja przygoda

Fotki(nie jest ich dużo bo wziołem tylko jedną parę baterkii i jak się okazały były na wyczerpaniu :roll: :roll: jakiś pech mnie prześladował)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

już niedługo kolejna trasa kolejny opis i tym razem będzie dużo dużo więcej fot

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 05 cze 2006, 19:07 przez Levuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 11:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Ale super!! Fotki też ekstra!! No to czekamy na następną traske :D (tak jak napisałeś)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 11:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Levuss Bardzo ciekawa traska :D Opisik tez nieczego sobie fajnie to tak jezdzic w stadzie z innymi mobilkami z firmy :U A tam taki pech asz chyba ciebie nie przesladował bo zdazyłes nacykac bardzo fajne fotki i nawet złapłes Kreiss'a to firme widuje codziennie jak przejezdzaja przez moje miasto bo ta firma jest z LV i maja same Volva :wink: :D
pozdro BAJO :wink:

_________________
Fujifilm S5800


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 11:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

dzięki chłopaki i juz niedługo kolejna trasa i prawdopodobnie znowu do NL :P

a co do firm to z polskich najwięcej widziałem Paw Transów a z zagranicznych LAA Trans chyba nawet na jednej foci widać ich Actrosa mają też Volvo FH12(moze maja jesdcze jakieś inne ale ja widziałem tylko te dwie marki w ich taborze)

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Bardzo bardzo fajna traska tylko pewnie szkoda , że taka krótka.Mimo , że słabe baterie to itak sporo ciekawych fotek.Jak widać to jeżdziłeś białym "chinczykiem"?

Życze wielu ciekawych wyjazdów. :) :!:

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 12:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

tak biały chińczyk to autko które jakieś 1.5 miesiąca temu dostał mój tato dokładniejszy opis i fotki masz tutaj:
viewtopic.php?t=3358

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 13:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

No, no Levuss trasa super :D Widze że nowe FH sprawuje się super :lol: Z niecierpliwością czekam na kolejną trasę :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Levuss- z którego roku jest najstarsze auto w Europtir?


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 15:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2006, 23:34
Posty: 31

Traska bardzo ciekawa :D Fotki też ale najbardziej podobała mi się ta fotka :D
http://www2.shrani.si/files/img0127611859.jpg

_________________
BTC-Najlepsze Polskie forum o ciężarówkach
http://www.btcforum.tk
inne fora są .....


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 16:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Bardzo fajny opisik.A ja mam takie pytanko bo nie zauważyłem dokładnych dat w opsie-czy nie wracaliście przypadkiem w Sobote rano przez Poznań??Jeśli tak to widziałem waszego chinolka na rondzie.Akurat stałem z tatą przy ulicy bo jechalismy na baze i czekaliśmy na kumpla.Ze zdjęć podoba mi się to czerwone Volvo tylko szkoda,że z kawałkiem naczepki,a nie cały zestawik!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Bardzo fajny opisik.A ja mam takie pytanko bo nie zauważyłem dokładnych dat w opsie-czy nie wracaliście przypadkiem w Sobote rano przez Poznań??Jeśli tak to widziałem waszego chinolka na rondzie
dokładnie kolego w sobote rano musieliśmy lecieć przez Poznań dlatego że A2 była zablokowana na I bramkach w związku z wypadkiem
Cytuj:
Levuss- z którego roku jest najstarsze auto w Europtir?
chyba z 1997 lub 1998

a to czerwone Volvo to FH 16 610 Globetrotter XL!!! leciało jakies 20 km za nami i je sfociłem dopiero jak zjeżdzaliśmy na parking co ciekawe na globie po bocznych stronach nie pisało Globetrotter XL tylko Topline :D ale Volvo było cudne

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 16:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

No Levuss bardzo ciekawa traska. Fotki świetne, ale jak mozesz to poukładaj je w rzedach (najlepiej po 3-4). A jak patrzę na to nowe FH, to mnie zazdrość zżera. Pzdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
a to czerwone Volvo to FH 16 610 Globetrotter XL!!! leciało jakies 20 km za nami i je sfociłem dopiero jak zjeżdzaliśmy na parking co ciekawe na globie po bocznych stronach nie pisało Globetrotter XL tylko Topline Very Happy ale Volvo było cudne
Levuss jak dałeś zdjęcie jej FH16-stki to ono nie działa, a ja chetnie bym ją oglądnął :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 19:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Martin tutaj jest zdjęcie tej FH 16-tki tylko są troche słabo widać i globa maskotki zasłoniły :oops:
http://www2.shrani.si/files/img0119611835.jpg

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2006, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Levuss bardzo fajna traska do NL jak i rowniez fotki. Takich cudacznych "motocykli" to ja jeszcze nie widzialem jak i takiej drogi :D Bardzo ladnie opisales ta wyprawe. Krotka zwiezle i na temat. Ja rowniez czekam na kolejna traske. Bajo

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2006, 11:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

:D Witam wszystkich! Co za zbieg okoliczności, dopiero co się zarejestrowałem na WC i od razu znalazłem to czego szukałem na ptf.
LEVUSS mam do ciebie kilka pytań odnośnie firmy EUROPTIR. Mieszkam niedaleko ciebie bo pod zamościem a interesuje mnie w/w firma ponieważ nidługo bendę poszukiwał roboty na C+E to chciałem się dowiedzieć czy w EUROPTirze nie poszukują kierowców :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2006, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Trasa gut... :) Jak czytam to cholernie chce mi się jechać razem z fatherem... ;) Ale musze poczekać do wakacji i jak wszystko dobrze pójdzie to za miesiąc ogień (czyli początek Lipca gdzieś - no ale poczekamy zobaczymy)... ;) Volva tylko pozazdrościć... ;) Bardzo podobają mi się te tylnie światła w tej Waszej Schmitzce (najnowsze Schmitza)... ;) Łotewskie (bodajże) Volva z firmy Kreiss poprostu przepiękne... :) Czekamy na kolejne relacje z tras... ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2006, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Traka bardzo fajna, już niemoge się doczekać wakacji :D


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2006, 23:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2006, 17:53
Posty: 1
Lokalizacja: PYRLANDIA

foty gites, widze, że złapałeś DFDS-transport ze szwecjii, sąsiedzi GEOlogistics

_________________
MAN IS THE BEST American TNT logistics


Ostatnio zmieniony 16 cze 2008, 1:31 przez Litwik.., łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 17 cze 2006, 12:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ciekawa traska i ciekawe wrażenia-przedewszystkim dokładne zapoznanie się z nowym produktem VOLVO-D13A... :D Jak Levuss oceniasz tą jednostkę wzgledem wcześniej poznanych?A co do traski to fajne autka,widoki i wogóle wszystko ok... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: