Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 sie 2012, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2012, 20:13
Posty: 41

Witam Wszystkich,
Jestem tu nowym użytkownikiem, choć nie ukrywam, że dość często tu zaglądam, niestety do tej pory jako gość.
Panowie, chciałbym się was poradzić, jako doświadczonych i zdecydowanie bardziej zorientowanych w temacie.
Mam nadzieje, że nie zostanę z góry obrzucony błotem i niezrozumianym. Jeśli piszę w złym dziale lub robię coś nie tak, to proszę mnie poprawić. Z góry za wszystkie uniedogodnienia przepraszam.
A teraz może do rzeczy. Zastanawiam się nad kupnem zestawu do transportu swoich maszyn i być może w przyszłości na wynajem.
Potrzebuje zestaw do transportu min 36 ton, 3,60 m szerokości. tutaj pojawia się moje pytanie, co mi Panowie możecie doradzić?
Na pewno ciągnik musi być 6x4 lub 6x6, bo będzie używany na budowie - marka? Nie mam pojęcia jaka, mam nadzieje, że wyrazicie swoje opinie i mi pomożecie. Teraz naczepa. Myślę, że najlepsza byłaby jakaś naczepa typu Tiefbett, choć niekoniecznie, ważne żeby miała zagłębienia (muldy) na koła bym mógł załadować duże ładowarki. Ile osi powinna mieć? 3,4? Jak wygląda kwestia ładowności i zarejestrowania takiego zestawu? Czy możecie mi pomóc w tej materii?
Byłbym naprawdę wdzięczny gdybym mógł skorzystać z Waszej wiedzy.
Z góry dziękuje!
Pozdrawiam:
Adam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: