Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 mar 2012, 23:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ale urwał! :lol:
Piwo temu panu do popcornu polać! :mrgreen:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 09 mar 2012, 23:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Cytuj:
Szkoda tylko ze twoj post zionie nienawiścią na odległośc...
Czemu tak uważasz? To, że ktoś nie podziela twoich upodobań, nie znaczy że sieje nienawiść, nie podoba mu się i już. Pokazując auto, liczyłeś chyba tylko na achy i ochy, a tu jest na odwrót. I tu jest pies pogrzebany.
jesteś jak Wojciech Cejrowski. Wiele ludzi nie lubi go za Jego otwarte słowa krytyki, lecz kiedy mówi i opowiada słuchają go rzesze, jak Ja Twoich uwag. ;) (dobra dość tej wazelinki :P)

Mnie brakuje tutaj międzyosiówek. Na pewno dodałyby trochę sexu. Również felgi pod biały kolor też wyglądałyby ciekawie. Pomysł z żółtą folią ciekawy ale chyba lekko przesadzone. 3 halogeny też do mnie nie przemawiają. Również za dużo tych naklejek z paskami i innymi figurami. Jednakże, jeśli wam się podoba, to najważniejsze.

Dlaczego nie zamówiliście lamp ksenonowych? Dają o wiele lepsze światło od zwykłych żarówek.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 23:30 przez Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 09 mar 2012, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Cytuj:
Jak dla mnie wywal tą żółtą ohydną folie i te czerwone rąby i te trójkąty z zderzaka i będzie to jakoś wyglądało :wink:
liczylem na ogolne słowa krytyki, ale krytyki na poziomie przeciętnej kultury. Przeliczyłem się...
Drogi kolego Bart. chciałbym nieśmiało Ci zaproponować, abyś w swojej całej łaskawości był skłonny pozbyć się tych jakże kolidujących z ogólnie przyjętym kanonem piękna folii koloru zółtego, czerwonych rombów oraz trójkątów ze zderzaka.

O taka kulturę Ci chodziło?
Nie czepiam się auta. Wisi mi co z nim zrobicie (możecie nawet tam jeża wpuścić do środka).
Nie wiem tylko dlaczego, gdy ktoś zaczyna pisać ci nieprzychylnie zarzucasz mu brak kultury oraz "haters gonna hate". Zachowujesz się niczym J.Kaczyński z kolega Macierewiczem.


Post Wysłano: 09 mar 2012, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Wyraziłem tylko niechęć do tego rodzaju agrotunningu, bo ja inaczej tego nie mogę nazwać. Zaraz powiesz, że w innym temacie robimy sobie jaja z proporczyków i kiwającej się pani. Tak masz rację robimy sobie jaja ale tylko dlatego bo to jest robione specjalnie żeby był festyn, a ty jesteś święcie przekonany o tym iż Twój styl "tunningu" powinien być adorowany z równą czcią co obraz Przenajświętszej Panienki na Jasnej Górze. Kolejny raz podkreślam, że do Volviaków nie mam nic, bo są zrobione z głową, jednak to co zaprezentowałeś na Dafie to przerosło słowa wszelkiej krytyki. Wyraziłem się mocno bo i mocno nie spodobał mi się ten (jak to mówią) holenderski Jelcz. Forum jest publiczne i publicznie mogę wyrażać swoją opinię, także nie wiem o co masz pretensję. No chyba, że wolisz kółko wzajemnej adoracji, same ochy i achy. Ciekawe tylko kiedy zostaniecie serwisantami rur wydechowych (tutaj nawiązanie do znanej grafiki "Twój stary jest serwisantem Polonezów") i będziecie produkować tonę pasty polerskiej przy okazji "mitingu". Gorąco pozdrawiam i przepraszam, że ja pachołek skalałem ten "wspaniały" temat...

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 1:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Testowaliśmy Volvo przez miesiąc, nie zrobiło większego wrażenia. Następnie trafila się okazja kupna auta z 2011 roku, był nim wyżej ukazany DAF, myślę ze do decyzji przyczyniła się ergonomia kabiny i opinia o niskim spalaniu DAFa, ciekawe czy ona się potwierdzi.
Czyli mając 3 albo 4 volva we flocie zamawiacie kolejne na testy po czym stwierdzacie, że wam nie pasuje i bierzecie Dafa za podobną cenę bo usłyszeliście o nim kilka miłych słów?


Post Wysłano: 10 mar 2012, 1:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Jak dla mnie wywal tą żółtą ohydną folie i te czerwone rąby i te trójkąty z zderzaka i będzie to jakoś wyglądało :wink:
liczylem na ogolne słowa krytyki, ale krytyki na poziomie przeciętnej kultury. Przeliczyłem się...
Drogi kolego Bart. chciałbym nieśmiało Ci zaproponować, abyś w swojej całej łaskawości był skłonny pozbyć się tych jakże kolidujących z ogólnie przyjętym kanonem piękna folii koloru zółtego, czerwonych rombów oraz trójkątów ze zderzaka.

O taka kulturę Ci chodziło?
Nie czepiam się auta. Wisi mi co z nim zrobicie (możecie nawet tam jeża wpuścić do środka).
Nie wiem tylko dlaczego, gdy ktoś zaczyna pisać ci nieprzychylnie zarzucasz mu brak kultury oraz "haters gonna hate". Zachowujesz się niczym J.Kaczyński z kolega Macierewiczem.
Amen.

Tylko zastanawia mnie dlaczego jak ktoś wyrazi swoją nieprzychylną opinię na temat auta autora tematu to zarzuca mu się "polaczkowatość" czy zawiść. To że poświęciłeś swój czas na pracę przy dafie to nie oznacza, że wszystko w nim jest w porządku, a wszyscy mają padać z zachwytu. Z jednej skrajności w drugą.

Co do auta, jeśli spotkam go na parkingu na pewno zwróci moją uwagę, ale nie będę piał z zachwytu, ani nie powiem, że jest brzydkie. Mnie osobiście podobają się ciężarówki fabryczne :D


Post Wysłano: 10 mar 2012, 9:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2010, 17:01
Posty: 15
GG: 3526010
Samochód: Man,Mercedes
Lokalizacja: Chelm

Wy jakoś jesteście negatywnie nastawieni na wszystkie samochody Bartka, co wstawi nowy temat to juz kazdy swoje mądrości musi pokazać po co wstawiac te zdjecia z jakimś własnym tuningiem tylko po to by sie pośmiać ja bym chciał zobaczyć żeby przynajmniej jedna Scania seri 4 czy inne wasze auta wygladały jak ten daf a nie jak czeski tuning. Śledząć inne tematy piszecie na stare trupy które ktoś naklejki dał,że sa super i takie tam a tutaj chłopak ładnie zrobił włożył duzo roboty w to i jakoś to wyglada. Co wy chcecie,żeby Bartek zrobił? pisząc te posty ma sprzedać Dafa,ponieważ jakimś wielkim znowcom tunigu sie nie podoba ? To już jest lekka przesada co ty piszecie 4 strony o piepszonych żółtych lapach,które sa dopuszczalne do ruchu.

Osobiście Daf bardzo mi sie podoba zrobiony konkretnie bez wiekszej ilości światełek robiących z cieżarowki choinke. Bedziecie planować robić cos z wnętrzem ? jakaś skóra na tunel czy cos takiego ?
Wstaw zdjęcia jak juz bedzie podpięty pod naczepe.
Powodzenia i bezawaryjnych kilometrów .

_________________
Dużo czytam mało pisze :)


http://kendzior.picturepush.com/
Moja fotogaleria


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
To już jest lekka przesada co ty piszecie 4 strony o piepszonych żółtych lapach,które sa dopuszczalne do ruchu.
Śmieszny jesteś :lol: :lol: , jak niemasz pojęcia to się lepiej nie odzywaj. Proponuje sobie poczytać nowy kodeks drogowy w sprawie oświetlenia pojazdów bo zeszłym roku weszła nowelizacja ustawy i w całej unii europejskiej jest zakaz używania świateł barwy żółtej :idea:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:05
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Jest takie powiedzenie "Jedni lubią jak Mu cyganie grają, drudzy jak Mu nogi śmierdzą". Nikt nie mówi, że ma sprzedawać auto, ale powinien liczyć się z tym, że nie każdemu musi się podobać modyfikacja samochodu jaką zaprezentował. W świecie krytyki filmów padają różne ostre słowa na temat nowej produkcji reżysera i czy ktoś robi cyrki z tego powodu? Nie. Bo to jest po prostu normalne. Jak tutaj kolega zaprezentował samochód, tak samo może liczyć się z przychylnymi komentarzami ale i z słowami krytyki, bo nie każdy ma taki sam gust czy upodobania. Sądzę, że nikt za jakiegoś znawce tuningu się nie uważa, choć może i takie osoby istnieją ale każdy na prawo wyrazić opinię. Ty mówisz, że Ci się podoba. Ja natomiast powiem, że nie. A ty powinieneś uszanować moje odmienne zdanie na ten temat.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2010, 17:01
Posty: 15
GG: 3526010
Samochód: Man,Mercedes
Lokalizacja: Chelm

Ale widzisz znowu sie zaczyna ten temat juz było przecież to przerabiane tyle razy w tematach Bartka. Nie jestem na bieżąco z tymi kodeksami ale widziac ile samochodów jeździ z takim kolorem lamp na zachodzie to wydaje sie normalne, zresztą moze lepiej założyc oddzielny temat o tych żółtych lampach a nie śmiecic tutaj.

_________________
Dużo czytam mało pisze :)


http://kendzior.picturepush.com/
Moja fotogaleria


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

Ale ludzie, to już nie jest krytyka, tylko nachalne wpychanie swoich poglądów co do auta. Czy wy myślicie że Bartek odklei folię z lamp, czy inne naklejki, bo wam to się nie podoba? Jest to jego auto, robi z nim co chce. Jak by chciał to mógł by sobie założyć jeden halogen na dach i to oklejony zieloną folią. Wiadome jest, że każdy może wyrazić swoją opinie na temat auta, ale to już jest przesada! A teraz znając użytkowników tego forum czekam, aż wielcy znawcy wyzwą 16 latka, który wg was pewnie g**** wie o transporcie i o samochodach.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
ale widziac ile samochodów jeździ z takim kolorem lamp na zachodzie to wydaje sie normalne
Bo to jest na zasadzie mody a nie praktyczności, tak jak np z firankami w samochodzie czy pistoletem do dmuchania co niektóry ma powieszony w samochodzie żeby było widać z daleka że ja też taki mam :mrgreen: . Podejrzewam że te lampy gorzej świecą z tą folia niż bez niej nie mówiąc o ludziach którzy jadą z naprzeciwka i muszą patrzeć na te żółte światło.
Co innego robić kicz na samochodzie bo te naklejki nie tworzą jakieś spójnej całości trochę tego trochę tego, mydło i powidło :]

Pewnie odkleji jak ktoś mu do dupy się dobierze i za tą folie zabierze dowód rejestracyjny

Poza tym jak by światła barwy żółtej lepiej oświetlały drogę itp to dzisiaj by wszystkie samochody jeździły z żółtymi lampami

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Ostatnio zmieniony 10 mar 2012, 10:33 przez MAN, łącznie zmieniany 3 razy.

Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Cytuj:
Jest takie powiedzenie "Jedni lubią jak Mu cyganie grają, drudzy jak Mu nogi śmierdzą". Nikt nie mówi, że ma sprzedawać auto, ale powinien liczyć się z tym, że nie każdemu musi się podobać modyfikacja samochodu jaką zaprezentował. W świecie krytyki filmów padają różne ostre słowa na temat nowej produkcji reżysera i czy ktoś robi cyrki z tego powodu? Nie. Bo to jest po prostu normalne. Jak tutaj kolega zaprezentował samochód, tak samo może liczyć się z przychylnymi komentarzami ale i z słowami krytyki, bo nie każdy ma taki sam gust czy upodobania. Sądzę, że nikt za jakiegoś znawce tuningu się nie uważa, choć może i takie osoby istnieją ale każdy na prawo wyrazić opinię. Ty mówisz, że Ci się podoba. Ja natomiast powiem, że nie. A ty powinieneś uszanować moje odmienne zdanie na ten temat.
Ale ja jestem w szoku po prostu.. Tutaj wręcz promieniuje nienawiścią jak się czyta... :wink: Przeglądam forum i widzę że ludzie robią jeszcze gorsze rzeczy, spawają krzywe rurki w garażu czy zakładają jakieś wieś pseudoskórzane dywaniki i pokrowce, które się marszczą i wyglądają jak mata wygłuszająca w Ursusie to są same ochy i achy.

Widocznie są jakieś uprzedzenia do użytkowników.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2010, 17:01
Posty: 15
GG: 3526010
Samochód: Man,Mercedes
Lokalizacja: Chelm

Cytuj:
Cytuj:
ale widziac ile samochodów jeździ z takim kolorem lamp na zachodzie to wydaje sie normalne
Bo to jest na zasadzie mody a nie praktyczności, tak jak np z firankami w samochodzie czy pistoletem do dmuchania co niektóry ma powieszony w samochodzie żeby było widać że ja też taki mam :mrgreen: . Podejrzewam że te lampy gorzej świecą z tą folia niż bez niej nie mówiąc o ludziach którzy jadą z naprzeciwka i muszą patrzeć na te żółte światło.
Co innego robić kicz na samochodzie bo te naklejki nie tworzą jakieś spójnej całości trochę tego trochę tego, mydło i powidło :]
To zwracam honor :D mi sie wydaje,że te lampy dosyć dobrze powinny świecić we mgle lecz to są tylko moje przypuszczenia. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem żółtych lamp ale jak właścicielowi sie podoba to ja tego nie zmienie raczej. :]

_________________
Dużo czytam mało pisze :)


http://kendzior.picturepush.com/
Moja fotogaleria


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Cytuj:
Jest takie powiedzenie "Jedni lubią jak Mu cyganie grają, drudzy jak Mu nogi śmierdzą". Nikt nie mówi, że ma sprzedawać auto, ale powinien liczyć się z tym, że nie każdemu musi się podobać modyfikacja samochodu jaką zaprezentował. W świecie krytyki filmów padają różne ostre słowa na temat nowej produkcji reżysera i czy ktoś robi cyrki z tego powodu? Nie. Bo to jest po prostu normalne. Jak tutaj kolega zaprezentował samochód, tak samo może liczyć się z przychylnymi komentarzami ale i z słowami krytyki, bo nie każdy ma taki sam gust czy upodobania. Sądzę, że nikt za jakiegoś znawce tuningu się nie uważa, choć może i takie osoby istnieją ale każdy na prawo wyrazić opinię. Ty mówisz, że Ci się podoba. Ja natomiast powiem, że nie. A ty powinieneś uszanować moje odmienne zdanie na ten temat.
Ale ja jestem w szoku po prostu.. Tutaj wręcz promieniuje nienawiścią jak się czyta... :wink: Przeglądam forum i widzę że ludzie robią jeszcze gorsze rzeczy, spawają krzywe rurki w garażu czy zakładają jakieś wieś pseudoskórzane dywaniki i pokrowce, które się marszczą i wyglądają jak mata wygłuszająca w Ursusie to są same ochy i achy.

Widocznie są jakieś uprzedzenia do użytkowników.
Zaraz posądzicie nas o rasizm i homofobię.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Cytuj:
Zaraz posądzicie nas o rasizm i homofobię.
"Jak cię widzą, tak cię piszą", a avatar nie zachwyca :wink:


Post Wysłano: 10 mar 2012, 10:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Niewiem w czym wy widzicie problem :lol: wg. mnie ten samochód jest bardzo ładny, a to że ma trzy halogeny oraz romby innego gatunku, dodają temu samochodowi charakteru, nie wygląda jak każdy.Ponadto, mi się bardzo ten samochód podoba, i dodaje smaczku :) Pod chłodnią będzie wyglądał elegancko.

Bartku! Pi3rdol, tutaj tych wielkich trakerów rodem z Bucmanii, macie piękny samochód i przemierzajcie nim sporo kilometrów.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 12:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Auto ładne, widzę flota się rozwija to najważniejsza. Jednak te 3 halogeny na górze do mnie nie przemawiają, mogliście zamiast nich wsadzić 4 w atrapę. Tak jak na tym zdjęciu:
http://www4.picturepush.com/photo/a/586 ... rMaker.jpg Ale najważniejsze, że wam się podoba. :)


Post Wysłano: 10 mar 2012, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Tutaj wręcz promieniuje nienawiścią jak się czyta... :wink:
Widocznie są jakieś uprzedzenia do użytkowników.
Od ciebie też promieniuje, ale czymś innym. :lol:

Tak to jest jak ktoś nie potrafi pohamować emocji i słowa krytyki odbiera jako atak i uprzedzenie. Tj. wręcz komiczne zachowanie typowe dla dzieci w wieku szkolnym. A czy to będzie samochód Bartka, Zenka, czy byle kogo innego, to bez różnicy.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Pewnie gdyby tego daf'a pokazał jeszkin lub Harnaś to byście weszli im w du*pe bez wazeliny :roll:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: