Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 49 z 83 [ Posty: 1655 ] Przejdź na stronę Poprzednia 147 48 49 50 5183 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Pewnie tak :) ja się kręcę służbowym także incognito :D

Wysłane z mojego D6603

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Ja go z tą kratownicą widziałem za Wrocławiem, w stronę Zgorzelca szedł
Kierowca wisiał na telefonie, pewno mówił Mihowi jak dróżka, bo w "4" dalej chyba radyja ni ma :D
Ma radyjo, dzisiaj nawet spot byl z wyzej wspomnianą 4ką :D

Poszedł jak dzik w szyszki :mrgreen:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Coś sie grafik pozmieniał chyba bo ja rano mijalem MP2 jak wracała z zachodu pod Legnica :P
Fakt, grafiki trochę się pozmieniały. Nowa robota doszła do obsługi.

Wątek o "dziadowaniu" mnie zniszczył :lol: dawno takiej pompy nie miałem :lol: Co gorsza, tak mi się stęskniło za jazdą, że chyba kupię do 4 doczepę i będę ogarniał jakieś Beneluxy, zwłaszcza, że są ku temu możliwości :mrgreen:

A ta wypowiedź Balda, rozłożyła mnie całkiem :lol:
Cytuj:
Cytuj:
Tarczka jest, dwa kółeczka do środy :D
Majgnie dwa razy zegar, w czwartek rano wróci, rozładuje, załaduje i wyciągnie jeszcze naczepe na Olszyne żeby kiero zdążył do soboty obrócić. Tamten mu powie, że godzin braknie to znowu będzie płakał że lenie a nie kierowcy :lol:
Cytuj:
Nie jechał teraz Twój MB na S1 przy zjeździe na A4 z jakimiś kratownicami?

Wysłane z mojego D6603
Jechał, załadowany w Niemieckie "sustki" :wink:
Cytuj:
Cytuj:
Ja go z tą kratownicą widziałem za Wrocławiem, w stronę Zgorzelca szedł
Kierowca wisiał na telefonie, pewno mówił Mihowi jak dróżka, bo w "4" dalej chyba radyja ni ma :D
Ma radyjo, dzisiaj nawet spot byl z wyzej wspomnianą 4ką :D

Poszedł jak dzik w szyszki :mrgreen:
O to, to, to! Radio już jest!

Michał, ja nie chcę nic mówić, ale to Twoje E5 wali z komina gorzej niż moja E3 :lol:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Michał, ja nie chcę nic mówić, ale to Twoje E5 wali z komina gorzej niż moja E3 :lol:
Diesel musi dymić! :mrgreen:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Jelcz mijany na Opolskiej we Wrocku :D Sam on prowadził i wypatrzył mojego brudnego fiata :D Nie powiem ładnie się prezentuje a uwagę zwróciłem na niego przez pomarańcza na masce bo takie znajome mi się wydały :D

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Cytuj:
Witam!

Chciałbym przedstawić Wam moją pierwszą, własną ciężarówkę.

Minęły już w zasadzie 4 lata od pojawienia się tematu. Jak sam po sobie to wszystko oceniasz, postęp techniki, spedycji, firm. Jak z Twojej perspektywy wygląda dzisiaj Twój transport do tego sprzed 4 lat? Mam ochotę na wyczerpującą wypowiedź :mrgreen:

A ja dalej czekam :mrgreen:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Witam!

Chciałbym przedstawić Wam moją pierwszą, własną ciężarówkę.

Minęły już w zasadzie 4 lata od pojawienia się tematu. Jak sam po sobie to wszystko oceniasz, postęp techniki, spedycji, firm. Jak z Twojej perspektywy wygląda dzisiaj Twój transport do tego sprzed 4 lat? Mam ochotę na wyczerpującą wypowiedź :mrgreen:

A ja dalej czekam :mrgreen:
Wyczerpująca raczej nie będzie. Zmieniło się wszystko. Od krajówki do międzynarodówki, od E2 do E6. Od cementu i palet do gabarytów. To jakby dwie zupełnie różne firmy, z kompletnie różnymi perspektywami i zapatrywaniami na przyszłość :wink:

Mały aktual. Najwięcej zmian zaszło w 114. Lista jest naprawdę długa. Polerka lakieru, nowe felgi, naprawiony fotel, nowe reflektory, zmienionych kilka plastików, pomalowany zderzak, "burdelówki"... Im więcej przy niej pracujemy, tym większy mam zapał żeby zrobić coś jeszcze. Także zapewne to jeszcze nie koniec, np. w poniedziałek wpadnie nowa osłona tłumika. A lista planów jest sporo dłuższa.

Przebieg dobija do 1,4mln km. Do końca lipca będzie można jej wypatrywać na trasach do UK. Jak ktoś wypatrzy - wołać, zapewne ja będę za kierownicą :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek

W telemedze, która wreszcie zawitała na bazę (albo nie po drodze, albo ładunek za długi/szeroki żeby wjechać...), Marcin, korzystając z dnia wolnego od jazdy, ogarnął malowanie felg w naczepie i podłączenie dodatkowych LEDowych świateł roboczych pod spojlerem. Poza tym jeździ, wozi przeróżne ładunki, coraz bardziej wkręcamy się w branżę.

Obrazek Obrazek

Ktoś kiedyś pytał o zdjęcia z pewnego - ciężkiego transportu - jest jedno - "klocek" ważył prawie 30t. Poza tym zdjęcia z innego ciekawego transportu - ponad 23 m długości:

Obrazek Obrazek Obrazek

Reszta floty - DAF ostatnio miał mało przyjemne spotkanie ze sporym kundlem - zagięty zderzak, połamana dolna atrapa i pęknięty prawy okular. Czekamy na ubezpieczyciela i, cóż, być może będzie okazja do zaprowadzenia kilku zmian w wyglądzie E6 :wink:

MP2 bez większych zmian. Niedługo stuknie mu "bańka", po trochę problematycznej wymianie sprzęgła, auto jeździ i nie sprawia większych problemów.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Naczepy odebrałeś? Ciekaw jestem twojej oceny :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Naczepy odebrałeś? Ciekaw jestem twojej oceny :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeszcze nie... mają ok. miesiąca opóźnienia :roll:
Przedstawiciel producenta wziął na siebie koszt wynajmu naczep zastępczych.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Widzialbym ta czworke z jakimis dodatkami jak i halogenami, by dodalo jej to uroku, a czworka jest podatna na modyfikacje :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

"Babcia" 4ka zdecydowanie zyskala na wygladzie, a skoro ma jezdzic do lipca na trasach miedzynarodowych to podejrzewam ze kolega szykuje sie do kolejnego zakupu?

_________________
VOLVO FAN!!!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Oj zamieniłbym się na tą Scanię za mojego 105 :lol:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Widzialbym ta czworke z jakimis dodatkami jak i halogenami, by dodalo jej to uroku, a czworka jest podatna na modyfikacje :)
Jak już pisałem, są plany co do tego auta, ale nie będę przesadzal, nie chce żeby lampki przekroczyły cena połowę wartości ciągnika :wink:
Chyba, że wizja mi się odmieni... :lol:
Cytuj:
"Babcia" 4ka zdecydowanie zyskala na wygladzie, a skoro ma jezdzic do lipca na trasach miedzynarodowych to podejrzewam ze kolega szykuje sie do kolejnego zakupu?
Nie, do lipca mamy do dyspozycji dodatkowa naczepe i linie do obsługi :wink:
Później zobaczymy- prawdopodobnie dostanie platformę, na okazjonalne wyjazdy.
Cytuj:
Oj zamieniłbym się na tą Scanię za mojego 105 :lol:
Jak jest po 2010 to możemy coś podyskutować :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Dobrze widzę, że te burdelówki to lampy używane między innymi w Żukach i Bizonach? :D Przyznam, że w takim zastosowaniu wyglądają świetnie! :D

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Dobrze widzę, że te burdelówki to lampy używane między innymi w Żukach i Bizonach? :D Przyznam, że w takim zastosowaniu wyglądają świetnie! :D
Dobrze widzisz, dzięki! Ot przypadkowe nawiązanie do polskiego transportowego oldschoolu :wink:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Przeplywam ja sobie w nocy 09.05 z Holyhead do Dublina, a tam taka sytuacja w porcie:

Obrazek

Czyzby tez z Kedzierzyna? Bo co jak co, ale w Irl sie go nie spodziewalem, chociaz moze sie nie znam, bo bylem tam na goscinnych wystepach 2 raz w watpliwej karierze. ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Przeplywam ja sobie w nocy 09.05 z Holyhead do Dublina, a tam taka sytuacja w porcie:

Obrazek

Czyzby tez z Kedzierzyna? Bo co jak co, ale w Irl sie go nie spodziewalem, chociaz moze sie nie znam, bo bylem tam na goscinnych wystepach 2 raz w watpliwej karierze. ;)

Super, dzięki za fotkę! Zrzucił konstrukcje 3,7m szeroko 50km od Dublina i wracał do GB po maszyny do kraju :wink:
Irlandię robimy dość regularnie. W przyszłym tygodniu też ładujemy na Zielona Wyspę, tym razem po długości :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Przeplywam ja sobie w nocy 09.05 z Holyhead do Dublina, a tam taka sytuacja w porcie:

Obrazek

Czyzby tez z Kedzierzyna? Bo co jak co, ale w Irl sie go nie spodziewalem, chociaz moze sie nie znam, bo bylem tam na goscinnych wystepach 2 raz w watpliwej karierze. ;)

Super, dzięki za fotkę! Zrzucił konstrukcje 3,7m szeroko 50km od Dublina i wracał do GB po maszyny do kraju :wink:
Irlandię robimy dość regularnie. W przyszłym tygodniu też ładujemy na Zielona Wyspę, tym razem po długości :wink:
I ja sie dopiero dowiaduje?! :D bede sprzetu wypatrywal na "Zielonej Wyspie" :wink:

_________________
VOLVO FAN!!!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 14:32
Posty: 16
Samochód: 407
Lokalizacja: Słubice / FSL

Coś mi się zdaje ,że wczoraj przed 22 między Krosnem a Zieloną Góra mijałem Mieczysława w ostatniej chwili mi się rzucił w oczy tą swoja tablica gabarytową;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Coś mi się zdaje ,że wczoraj przed 22 między Krosnem a Zieloną Góra mijałem Mieczysława w ostatniej chwili mi się rzucił w oczy tą swoja tablica gabarytową;)
Zgadza sie :wink: wracałem pusto z Niemiec, od przyszłego tygodnia znowu Marcin będzie powozil MP3.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 49 z 83 [ Posty: 1655 ] Przejdź na stronę Poprzednia 147 48 49 50 5183 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: