Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 mar 2012, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2012, 17:59
Posty: 1
GG: 0
Samochód: 4K4BPEL5

Witam. mam taki problem mam wyjazd do Francji, dużym busem plandeką zarejestrowanym do 3.5t nie mam w nim tacho.a znajomy powiedział mi że muszę rejestrować czas pracy kierowcy w jakiś inny sposób niż na tarczce.tylko się rysuje czas pracy w jakimś specjalnym zeszycie czy coś.i jak coś gdzie można takie coś dostać. Proszę o pomoc bo w ogóle nie ogarniam tego tematu.pozdrawiam


Post Wysłano: 28 mar 2012, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2011, 17:25
Posty: 44
GG: 0
Lokalizacja: FWS

Cytuj:
Witam. mam taki problem mam wyjazd do Francji, dużym busem plandeką zarejestrowanym do 3.5t nie mam w nim tacho.a znajomy powiedział mi że muszę rejestrować czas pracy kierowcy w jakiś inny sposób niż na tarczce.tylko się rysuje czas pracy w jakimś specjalnym zeszycie czy coś.i jak coś gdzie można takie coś dostać. Proszę o pomoc bo w ogóle nie ogarniam tego tematu.pozdrawiam
Podpinam się pod temat. Jak to jest? Jak ten zeszyt ma mniej więcej wyglądać i czy w ogóle on jest potrzebny, bo z tego co wiem to BAG sypie mandaty za brak takiej rozpiski? Miał ktoś z tym styczność?

_________________
B - 4.11.2008r.
C - 20.07.2011r.
C+E - 20.12.2011r.


Post Wysłano: 30 mar 2012, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Było :arrow: viewtopic.php?f=45&t=34186&hilit=Kontrollbuch

Przejrzyjcie i może znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania :)


Post Wysłano: 30 mar 2012, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Tylko na terenie Niemiec trzeba/nie trzeba rysować.
Teoretycznie już od jakiegoś czasu nie trzeba(nie chcę mi się szukać), ale ostatnio mnie przed Zgorzelcem trzepała policja i sprawdzali.
Ja rysuję, szkoda czasu na wykłócanie się, a przy moim Niemieckim i tak byłoby to niemożliwe.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: