Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 mar 2007, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

firma miala kiedys siedzibe w warszawie na ul.worcella ale juz jej tam niema.jakis czas temu mieli chyba udzialy w cj int.ciagali ich naczepy itp.ale cj przejal raben i zastanawia mnie co sie stalo z tup?dawno niewidzialem ich samochodow wie ktos moze cos o tej firmie obecnie?


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 18:46
Posty: 35
Lokalizacja: Warszawa

Witam
Tak się składa, że co jakiś czas naprawia u nas mechanik z Trans Universalu. Universal został wchłonięty przez CJ International, a co dalej z tą firmą to już niewiem.
P.S.
Póki co, jest tam jeszcze na placu całkiem przyzwoita myjnia. Jednak wolę myć zestawy we własnym zakresie.

_________________
Niech żyją lata 80-te!


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

widzialem ze na temacie cj int. Mihu dodal fotke ciagnika tup chyba nic sie niestanie jesli bedzie ona rowniez tutaj

Obrazek
jeszcze kilka lat temu sporo samochodow mieli, ladny plac a teraz jak bylem biura zarosniete krzakami..


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 12:56

Cytuj:
Universal został wchłonięty przez CJ International, a co dalej z tą firmą to już niewiem.
Ty nie wiesz to niemów. Jakis czas temu, można było przeczytać na stronie TUP jak i CJ. ze udziały w firmie CJ zostały wukupione przez TUP ale zostaja pod nazwa CJ. Ostatnio te udziały od TUP wykupił Raben, i przejął on firme CJ.

Według mnie była to jakas głupia gra żeby rozwalic te 2 firmy i wszytsko bylo ustalone, aby ludziom nie wypłacac wyprawek itd.

Szkoda mi troche tych kierowców, ponieważ niektórzy poodchodzili z PEKAESU zeby iść do TUP czy anwet do CJ i tu takie bagno teraz sie zrobiło.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

czyli tak jak slyszalem tup mialo udzialy w cj ale przejal je raben tylko moze ktos wie co sie stalo z universalem?ktos ich przejal czy moze firma przestala istniec?ciekawi mnie to bo kiedys czesto bywalem na tej bazie.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 18:46
Posty: 35
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Ty nie wiesz to niemów.
Ja bym prosił trochę grzeczniej.
Napisałem to, co mi było wiadomo od mechanika z TUP. Powiedział że firma została przejęta przez CJ. A czy wymieniali się akcjami, czy też je sprzedawali, to niewiem, bo w temat sie nie zaglebialem.

_________________
Niech żyją lata 80-te!


Post Wysłano: 07 mar 2010, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 22 sty 2011, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 19:13
Posty: 29

Stare dobre czasy.. :)


Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 23:08 przez Evil, łącznie zmieniany 1 raz.
A może by tak coś więcej na temat?


Post Wysłano: 27 lut 2011, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2009, 22:55
Posty: 1
GG: 0
Samochód: A6

Tak jak bylo w TUP nie bylo w zadnej innej firmie w tamtych latach,stare piekne dobre czasy...


Post Wysłano: 13 mar 2011, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 19:13
Posty: 29

Trzy Man-y. TUP.

Obrazek


Post Wysłano: 14 mar 2011, 12:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Obrazek

Obrazek

Ze strony Eurowhels.com

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 14 mar 2011, 15:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 21 lip 2011, 14:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 19:13
Posty: 29

Obrazek

(C) Paweł Piotrowski / www.ziomkitrucks.pl


Post Wysłano: 27 kwie 2012, 10:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2011, 13:11
Posty: 13
GG: 0

Witam :)

To była dobra firma. U rodziców w domu mam zdjęcia z odbioru pierwszej serii MAN-ów. Jak wrócę to spróbuje je dorzucić :)

Pozdrawiam Vini


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: