Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2010, 20:41
Posty: 94
GG: 9460747
Samochód: SCANIA R620

Koledzy mam do was pytanie jak znaleźć pracę na busa do 3,5 tony na międzynarodówkę bez doświadczenia?Jeździłem tylko po Polsce busami więc na międzynarodówkę chyba jest się ciężko dostać ?
Czy gdy się ubiegaliście o pracę to ściemnialiście przyszłemu pracodawcy ? Jak sobie z tym poradzić ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

No ciężko się będzie dostać bo warunki konieczne czasami są ciężkie do spełnienia.

Powiem ci żeby płacili tak jak żądają warunki to by była inna rozmowa. :lol:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2012, 13:10
Posty: 15
GG: 0

Ja wlasnie dostalem propozycje na busa po UE i sie zastanawiam czy jechac, doswiadczenia jako takiego nie mam, jedynie kilkanascie wypadow z Warszawy do Berlina/Hamburga po auta.
System 4/1 i gwarantowane 3000, a kazdy km powyzej 15tys. platny 20gr. Jak myslicie? Takie warunki sa do przyjecia? Pewnie niebardzo, skoro akurat do mnie sie zglosil.:D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
System 4/1 i gwarantowane 3000,
:lol:

ale frajerstwo, miesiąc w busie za 3 koła, stracisz 1000zł i zostaje tyle co za robote po 8h. za chwilę się odezwię masa ludzi że nie ma roboty, że co robić innego :lol:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2012, 13:10
Posty: 15
GG: 0

Jakos trzeba zaczac. Czyli wg Ciebie ile powinienem mu zawolac? :>


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Jakos trzeba zaczac
to smutna prawda. Ja na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z drajwerką i poszedł pracować na halę, jak chcesz sobie spędzić życie za parę groszy więcej niż zarabia przeciętny Kowalski to nie moja sprawa. Zawołasz więcej to nie dostaniesz bo znajdzie się masa jeleni którzy pojada, za takie coś to za mniej jak 5000 to ja bym nie wsiadał, fakt jest ot stawka z zestawu, ale co weekend w domu, a gnicie w takiej kabince 4 tyg to jak dla mnie wyższa szkoła abstrakcji.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: