Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 12 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 1417 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 wrz 2008, 18:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Również oglądałem reportaż i muszę przyznać, że mieszkańcy są na prawdę wrogo nastawieni do firmy. Sądzę, że nie chciałbym mieć takiej firmy na wprost swojego domu, tym bardziej, że wspomniany Charter zajmuje się transportem chłodniczym. Co tu dużo mówić.. Jedni mają swoje racje, drudzy mają swoje racje.. Z tego co pamiętam to firmy transportowe, które swoje siedziby ulokowały na polskich wsiach w większości mają bądź miały problemy z ich mieszkańcami. Jak nie agregaty, to zbyt duży ruch... Poczekamy, zobaczymy..:)


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Czy ktoś ma link do tego reportażu?


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

może przeniosą się do Kozienic jak już kiedyś tak mówili !!!!???? zobaczymy

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 16:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

http://wiadomosci.onet.pl/3974740,1,1,1,relacjetv.html

to o czym tu mowa i co zostało pokazane w reportażu to jedynie wierzchołek góry lodowej o nazwie Charter. Jeżeli komuś udałoby się wejsć na bazę zrozumiałby o czym myślę...

Nie przypadkowo telewizja przyjechała w niedzielę. Wtedy to na bazie jest najwięcej aut załadowanych, a huk agregatów naprawde przyprawia o ból głowy, więc rozumiem rozgoryczenie mieszkańców. Druga sprawa to dojazd do firmy a w zasadzie jego brak!!! Z każdej strony stoi znak 3,5T więc w świetle prawa ciężarówki nie mogą tu jeździć. Ale jeżeli ktoś wyżej wspomniał że teren na którym znajduje się baza jest nieodrolniony, to wszystko wyjaśnia i wszystko wskazuje na to że firma będzie musiała zmienić siedzibę... Ale zanim to się stanie upłynie sporo czasu...


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 16:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Nie przypadkowo telewizja przyjechała w niedzielę. Wtedy to na bazie jest najwięcej aut załadowanych, a huk agregatów naprawde przyprawia o ból głowy, więc rozumiem rozgoryczenie mieszkańców. Druga sprawa to dojazd do firmy a w zasadzie jego brak!!! Z każdej strony stoi znak 3,5T więc w świetle prawa ciężarówki nie mogą tu jeździć. Ale jeżeli ktoś wyżej wspomniał że teren na którym znajduje się baza jest nieodrolniony, to wszystko wyjaśnia i wszystko wskazuje na to że firma będzie musiała zmienić siedzibę... Ale zanim to się stanie upłynie sporo czasu..
Szukam, patrzę, przeglądam..reportażu w sieci nie widać. Poruszyłeś właśnie wszystkie wątki, które rozkładano na czynniki pierwsze wczorajszego dnia. Głównym powodem "akcji" był hałas agregatów, zbyt duży ruch tych samochodów.. Poruszono także problem utrudniania przejazdu innym użytkownikom tej drogi, co niegdyś doprowadziło do bójki z udziałem kierowców Chartera oraz mieszkańca okolicznych domów. Kolejną kwestią, którą się zajęto było właśnie łamanie przepisów przez kierowców, którzy wjeżdżają pod te wspomniane 3,5 tony. "Wysłannicy" TVN-u obserwowali wcześniej zachowanie kierowców na widok ludzi z kamerą, po czym porównując się do służb kontrolnych wysnuli wniosek, że Ci w ogóle nie zajmują się "charterowcami". Skoro kierowcy boją się kamery, tym bardziej powinni bać się policji(wniosek redaktora). Wspomniano także o gruncie, który rzekomo jest nieodrolniony,a mimo tego firma mieści się w tym miejscu.

Od siebie dodam, że jeżeli firma otrzymała zgodę na urzędowanie w Urszulinie, tam, gdzie mieści się do dzisiaj, żaden zakaz 3,5 tony ich nie obowiązuje! Dojazd i wyjazd z punktu "A" jest możliwy, nawet drogą z ograniczeniem tonażowym. Podam prosty przykład..Stacja paliw-wjazd od drogi krajowej, wyjazd możliwy przez osiedle, na które jak wiadomo zestawem nie wolno wjechać. I co? W przypadku wspomnianego przeze mnie wyjazdu z punktu "A" mogę "złamać" ten przepis, dojeżdżając tą drogą do "mojej" drogi krajowej.. W tym wypadku problemem byłby wjazd na tę stację...To samo tyczy się Charter'a i kierowców dojeżdżających. Będąc na miejscu kierowców, którzy otrzymali te 70 mandatów zwróciłbym się z tym do zarządu firmy, a następnie dalej..

PS

Tego i ja nie widziałem..Reportaż na TVN 24 był znacznie dłuższy, obszerniejszy..
Misiek, czy to nie Twoja Scania jest widoczna pod koniec? :D O ile dobrze pamiętam, Ty śmigałeś tą rudą.. :)


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 17:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

to czemu jeśli stała policja od rondka do bazy tzn. na 3,5t każdy zbliżający się samochód do bazy dostawał tel. od spedycji Anatol lub Oksana itp... żeby nie wjeżdżac od strony Siestrzenia (na 3,5t) ???
misiek jeździsz jeszcze??

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
to czemu jeśli stała policja od rondka do bazy tzn. na 3,5t każdy zbliżający się samochód do bazy dostawał tel. od spedycji Anatol lub Oksana itp... żeby nie wjeżdżac od strony Siestrzenia (na 3,5t)


Proste..Bo w naszym kraju ciężko coś udowodnić..Tak niestety jest z wieloma sprawami, które ocierają się o prawo..a w zasadzie o jego łamanie lub nieprawidłowe egzekwowanie. A moje "mądrości" wynikają z tego, że Tato wygrał kiedyś taki spór z władzami...


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Misiek, czy to nie Twoja Scania jest widoczna pod koniec? :D O ile dobrze pamiętam, Ty śmigałeś tą rudą.. :)
Moja skakanka jest w drodze do Niżnego więc to tylko siostra mojej byłej.... Tak tak piszę byłej bo od dziś już tam nie pracuje. Za tydzień szkoła, a tych dwóch rzeczy nie da się pogodzić...

Jest szansa znaleźć w sieci ten pełnometrażowy reportaż o którym tak głośno??


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Dużo kierowców jest w Charterze z Płocka? Bo widzę po danych w profilu, że ty jesteś. W lipcu spotkałem dwóch kierowców w podwójnej obsadzie. Starszy i młodszy. Jeden z Płocka albo okolic a drugi gdzieś bliżej siedziby mieszka. Bordowa Scania z szalikiem na szybie. W porządku szoferzy. Najpierw widzieliśmy się k. Barcelony a potem na Jonquerze. Imion niestety nie pamiętam, ten młodszy chyba Arek.


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Przyłączam się do pytania, gdzie można obejrzeć cały reportaż?


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

http://pl.youtube.com/watch?v=mQ-mKhaKvgY - dłuższy reportaż niż na Onecie, ale jakość szału nie robi.


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 17:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

a sluchajcie sa moze jakies przypadki w Charterze co by kierowca jezdzil tam nie majac ukonczonych 21 lat? pytam bo przy takim kolchozie to wszystko mozliwe

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 17:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

możliwe bo mój braciak kiedyś jeździł nie mając 21 lat

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

tam jezdzil? nie majac 21? dawno to bylo?

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

2005r.-2006r. dokładnej daty nie pamiętam :)

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

Ladnie! mam nadzieje, ze wciaz mowa o jego robocie w charterze..., mi do 21 brakuje pol roku...mam telefon do goscia ktory zajmuje sie dzialem zatrudnien, ze tak to nazwe, jutro zadzwonie ;)

Dzwonilem teraz juz tak dla ostygniecia i co ?! jakis starszy facet odebral i pytania jezdzil pan na rosje ja mowie, ze nie ( nie mowiac, ze nie mam 21 lat a mowiac, ze mam wsie papiery ) ale, ze na poczatku chcialbym po unii pojezdzic a potem moge i rosje chwycic a on potem a doswiadczenie ma pan w prowadzeniu tirow ja mowie ( sciemniajac bo narazie rozmowa orientacyjna ), ze jezdzilem solowkami, to on to jak pan nabierze wprawy w prowadzeniu zestawow to prosze zadzwonic. SZOK!! Charter i wymog doswiadczenia?!

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 24 wrz 2008, 7:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Gdybyś był obywatelem BY, RUS albo byłych Republik Kaukazkich doświadczenie nie było by ci potrzebne...

Jest jeszcze jeden sposób na prace u nich. Jeżeli masz znajomegoco tam jeździ to dogadaj się z nim czy by cię nie wziął na podwójną obsade i jeżeli on sie zgodzi to firma Cię przyjmie, ale Polacy nie zbyt chętnie ganiają w podwójnej bo są za małe stawki.

Ale muszę cię ostudzić, jeżeli nie masz 21 lat to kadrowa nie zgodzi się na Twoje zatrudnienie. Tu jestem na 100% pewien.


Post Wysłano: 24 wrz 2008, 13:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

Troche oczy z orbit mi wyskoczyly jak doswiadczenie tam wymagane- chyba z takich wymogow ta firma zdaje sie nie slynela , no ale..!
Co do wieku to faktycznie tylu lat nie mam, 14 wrzesnia minelo to jak bedzie mi brakowalo pol roku, chlopak wyzej pisal, ze jego brat tam jezdzil przed tym wiekiem i nikt nawet sie o jego wiek nie pytal a nie mial 21 lat, takze hm.

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 24 wrz 2008, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

Cytuj:
Troche oczy z orbit mi wyskoczyly jak doswiadczenie tam wymagane- chyba z takich wymogow ta firma zdaje sie nie slynela , no ale..!
Co do wieku to faktycznie tylu lat nie mam, 14 wrzesnia minelo to jak bedzie mi brakowalo pol roku, chlopak wyzej pisal, ze jego brat tam jezdzil przed tym wiekiem i nikt nawet sie o jego wiek nie pytal a nie mial 21 lat, takze hm.
zauważ że ja pisałem o latach 2005-2006 wiec do dziś mogło się co nie co pozmieniać :!: :!:
i mówię akurat o moim braciaku jednym przypadku a czy jeszcze ktoś w takim wieku został przyjęty nie wiem dlatego najlepiej zadzwonić i się dopytac :!:

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 12 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 1417 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: