Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 7 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 917 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 kwie 2008, 23:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2008, 2:14
Posty: 32
GG: 0

dzis widziałem w górze kawarii jeden zestaw jadacy na mińsk

fajne zestawy maja i tyle, co dotacho to chyba jak wiekszości firm

_________________
fajny samochodzik http://otomoto.pl/renault-espace-expres ... 45855.html


polecam w dobrej cenie i fajne ciuchy http://www.allegro.pl/show_user_auction ... gr_id=1455


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 7:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
dzis widziałem w górze kawarii jeden zestaw jadacy na mińsk

fajne zestawy maja i tyle, co dotacho to chyba jak wiekszości firm
Odnośnie tacho jest ok. nikt cie nie zmusi do łamania czasu pracy, ale pieniążków mogło by być troche więcej... Ciężka robota a pieniążki takie sobie :|


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 17:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
co dotacho to chyba jak wiekszości firm
Chyba..? ? ? Jak widać, opinie osób mających więcej do powiedzenia nie są najgorsze więc nie widzę związku z "większością" firm..

Po drugie..W zasadzie odniosę się do pierwszej części zdania..Co to jest większość firm? Czy sugerujesz, że "większość" firm łamie przepisy, przeginając tarczki? :shock: Wow.. W takim razie polecam spacer do najbliższego biura turystycznego i..może w Irlandii, Francji albo gdzieś indziej, gdzie pracodawcy nie uznają przeginania..Ale radzę dobrze wybrać kraj, żeby nie okazał się może drugą Polską :/ :mrgreen: Ehh..


Właśnie przed dwoma dniami rozmawiałem z kierowcą z Chartera, jeżdzącym bordową "erką". Przemiły człowiek, pracuje w firmie 3 lata. Jak powiedziałeś Misiek człowiek ten również powiedział mi, że zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Naturalnie nie należał do ludzi typu "Fun Club etransport", którzy firmę tę obładowują z każdej strony, wszystkimi możliwymi obelgami. Z jego ust padły niekorzystne słowa na temat aut, a konkretnie panującego tam chaosu i bałaganu. W ciągu 45 minutowej pogawędki dowiedziałem się kilku rzeczy, o których wśród kierowców w transporcie chłodniczym aż grzmi :P A niestety raz są to plotki,a raz bolesna prawda..


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Quba
Ja jestem innego zdania. 80% firm jeżdżących na międzynarodówce przegina tacho i kombinuje. Może nie na Zachodzie ale w Polsce. Ile to razy się widzi jak do Oldenzaalu na strzała lecą na urlopówkach czy tak samo wracają. Nie mówię już o Wschodzie gdzie AETR nie obowiązuje :mrgreen: Wyjątkami są tylko takie firmy jak Pekaes czy upadłe już Ricoe.


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Wyjątkami są tylko takie firmy jak Pekaes czy upadłe już Ricoe.
Rozumiem, że to firmy, które nie przeginają/ły ?

80 % mówisz.. według mnie chyba aż tak źle nie jest. Dochodzi jeszcze kwestia, którą poruszyłeś, a mianowicie granice wschodnie. Tam, wraz z kolejką na granicy, tacho idzie w niepamięć..

Ale ja wciąż żyje i będę żył w przekonaniu, że "legalne" firmy jeszcze istnieją..Każdemu się zdarzy przegiąć ale to nie musi być często powielane..Więc z 80 % się nie zgodzę ale Twoje zdanie uszanuję :) Wierzę, że takich PEKAES-ów jest więcej..


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 15:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2007, 10:04
Posty: 26

Cytuj:
Właśnie przed dwoma dniami rozmawiałem z kierowcą z Chartera, jeżdzącym bordową "erką". Przemiły człowiek, pracuje w firmie 3 lata. Jak powiedziałeś Misiek człowiek ten również powiedział mi, że zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Naturalnie nie należał do ludzi typu "Fun Club etransport", którzy firmę tę obładowują z każdej strony, wszystkimi możliwymi obelgami. Z jego ust padły niekorzystne słowa na temat aut, a konkretnie panującego tam chaosu i bałaganu. W ciągu 45 minutowej pogawędki dowiedziałem się kilku rzeczy, o których wśród kierowców w transporcie chłodniczym aż grzmi :P A niestety raz są to plotki,a raz bolesna prawda..
Kolego pamiętasz może jak ten kierowca miał na imię?? Może to mój wujek, bo opis się zgadza:D


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
jak ten kierowca miał na imię??
Hm, nie wiem, tabliczką z imieniem nie dysponował,a wymawiać go też raczej nie wymawiał..Nie powiem Ci niestety..Napewno łatwiej będzie, jeśli zapytasz wuja o to, czy nie gościł w kabinie w ostatnim czasie jakiegoś "gnypka" na parkingu przy A2 ? :)


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Quba
Niestety taka smutna rzeczywistość. Nie znam firmy, która jezdzi na Moskwę zgodnie z AETR. Tylko ten jeden nieszczęsny PEKAES. :mrgreen:
Powodem takich zachowań jest też to, że kierowcy mają płacone z kilometra i jak najszybciej chcą obrócić.


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Powodem takich zachowań jest też to, że kierowcy mają płacone z kilometra i jak najszybciej chcą obrócić
Ooo..i tutaj poruszyłeś słuszny wątek. Z tym się absolutnie zgadzam, kierowcy, którzy mają płacone od km-a faktycznie gonią "do końca". Ale tutaj też znajdę przykład, który poprze i moje zdanie..Otóż nie wszyscy mają płacone od kilometra, a wśród kierowców są i tacy, którzy mają płaconą stałą pensję..Czy się stoi, czy się leży, 100 dolarów się należy.. :) Wtedy naprawdę nie ma sensu rwać.. :)


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2008, 2:14
Posty: 32
GG: 0

w takiej sytuacji to lepiej po legalu jechać,m odpocząc i bezpiecznie dojechać.

_________________
fajny samochodzik http://otomoto.pl/renault-espace-expres ... 45855.html


polecam w dobrej cenie i fajne ciuchy http://www.allegro.pl/show_user_auction ... gr_id=1455


Post Wysłano: 25 kwie 2008, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Niektórzy mają 1300 zł za W-wa - Moskwa. 3 kursy w miesiącu + podstawa i jest OK. A niektórzy mają tyle za kurs z NL - RUS i oni 3 kursów nie zrobią...


Post Wysłano: 02 maja 2008, 10:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

O żadnym wypadku ostatnio nie było słychać a tu prosze ...

Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 02 maja 2008, 11:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Sądząc po tabliczce za szybą to jakiś ruski był...

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 02 maja 2008, 11:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
O żadnym wypadku ostatnio nie było słychać a tu prosze
Było, było..na A2, odcinek poznański miał miejsce wypadek, w którym brało udział auto z Chartera. Nie wiem jednak czy to napewno ten samochód..


Post Wysłano: 02 maja 2008, 11:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A kiedy był ten wypadek o którym Quba mówisz?


Post Wysłano: 02 maja 2008, 13:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Hm..dokładnie Ci teraz nie powiem ale o wypadku z udziałem prawdopodobnie auta od Was słyszałem jakis tydzień temu, może więcej..Z drugiej strony- po takim czasie od wypadku auto by się juz pokazało wczesniej. Być może to nie to..


Post Wysłano: 02 maja 2008, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Swego czasu takie wypadki były na porządku dziennym. Mieli nawet sprzedaż części do aut ciężarowych i naczep ale skończył się ten proceder. Szkoda bo tanio było :mrgreen:


Post Wysłano: 03 maja 2008, 7:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Ostatnio wypatrzyłem na bazie tę białą scanie którą wcześniej jeździliśmy a poszła do sprzedaży. Pomalowali ją tak jak pozostałe białe skakanki w firmie i ( ... ) odmłodzili.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 13:18 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 03 maja 2008, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2008, 22:12
Posty: 69
GG: 0

Ta czarna scania lezala gdzies pod Suwalkami i to ok 3 tygodni temu dosyć glośno o tym bylo na PGR tylko pewnie niedawno ją sciagneli z tamtych stron. a z tymi manami ciekawa sprawa?? w poniedzialek bede po swoje papiery to moze sie czegos dowiem??


Post Wysłano: 04 maja 2008, 9:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:07
Posty: 64
GG: 0

Koledzy spytam się tak z ciekawości gdzie mieści się baza chartera na Białorusi???


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 917 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: