Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 11 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1317 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 sie 2008, 15:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

jak sie dobrze miesiąc uloży to i 4,5(cztery i pół) kołka zrobisz !!tylko że mało kiedy się tak ułozy... oczywiscie bez exportow..

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 23 sie 2008, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Troche dużo tych pytań, ale spróbuje rozwiać niektóre wątpliwości.

O stawkach już kiedyś pisałem, ale powtórze raz jeszcze bo nie jest to żadna tajemnica: pojedyncza obsada 19gr/km ( powyżej 12tyś dochodzi 1gr za każdy kolejny 1000km ) podwójna obsada niecałe 16gr ( dokładnie chyba 15,2gr ) Podstawa zależna od stażu w firmie. Nowo przyjęty dostaje 500zł na rękę.
Export - 200zł, jeżeli jeździsz na wschód dochodzi ci import - 150zł, jeżeli jeździsz na przepinkach i ciągniesz import tylko do bazy 150zł nie dostajesz.

Co do ilości kilometrów to nie ma co dużo sie rozpisywać. Chcesz zarobić musisz dużo, naprawde dużo jeździć. Stałe kółka ( I liga ) to tak jak koledzy napisali 4 kółka zachód - Rosja. W pojedynczej zarobisz ok 3,5tyś, w podwójnej ok 3 tyś na rękę. Nieraz czekasz na naczepę dzień, nieraz podpinasz na bazie załadowana, ale na przepinkach częściej jesteś w domu.

Co tu więcej pisać....
Zapraszam do CHARTERA do pracy i niech każdy się przekona na własnej skórze czy taka praca mu odpowiada czy nie. Po prostu trzeba robić swoją robote i tyle. Raz jest lepszy miesiąc raz gorszy. A żeby zarobić to niestety trzeba jeździć, dużo jeździć...

Pozdrawiam:-)


Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 13:32 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 27 sie 2008, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Cytuj:
Co do ilości kilometrów to nie ma co dużo sie rozpisywać. Chcesz zarobić musisz dużo, naprawde dużo jeździć. Stałe kółka ( I liga ) to tak jak koledzy napisali 4 kółka zachód - Rosja. Wtedy wychodzi koło 18-20tyś km w zależności od tego gdzie się ładuje. Nie ma znaczenia czy pojedyncza czy podwójna obsada. Oni muszą w tydzień zrobić tę robote. W takim systemie zarobki koło 5tyś na rękę.
Przecież to jest jawne złodziejstwo. W innej firmie koło Warszawy, gdzie niektórzy kierowcy też robią 4 kółka zachód - wschód pensja dochodzi do 8 tys. zł, bynajmniej tak mówił mi kierowca.

W Toruniu, jeżdżąc na tachu tylko na zachód można spokojnie zarobić 5 tys., zarywając tylko jeden weekend za granicą. Katastrofa z tym Charterem.


Post Wysłano: 28 sie 2008, 7:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

wierz dalej w to co ci mówią kierowcy w akademii parkingowej...


ja slyszałem ze jeden mówił że zarabia 9 tysi a jeździ tylko w koło komina dwa kursy dziennie...

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 29 sie 2008, 10:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2008, 18:38
Posty: 13
GG: 6825332

Witam wszystkich mojej cioci jeździ tam brat i ostatnio czekał 3 tygodzin na Grecji na rozładunek. To normalna parodia żeby czekać tyle na rozładunek.

_________________
kukisek144


Post Wysłano: 07 wrz 2008, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2007, 10:44
Posty: 10
GG: 0
Lokalizacja: LLU

a moze ktos ma informacje jak sprawuja sie w firmie uzbecy? bo slyszalem ze niedobor kierowcow zostal uzupelniony wlasnie ta nacja :D


Post Wysłano: 07 wrz 2008, 12:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Witam wszystkich mojej cioci jeździ tam brat i ostatnio czekał 3 tygodzin na Grecji na rozładunek. To normalna parodia żeby czekać tyle na rozładunek.

To w koncu ile 3 godziny czy tygodnie

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 08 wrz 2008, 16:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
a moze ktos ma informacje jak sprawuja sie w firmie uzbecy? bo slyszalem ze niedobor kierowcow zostal uzupelniony wlasnie ta nacja :D
Ja tam nie wiem czy to są Uzbecy czy Mongołowie, czy jacyś jeszcze inni ale potocznie kierowcy nazywają ich po prostu Taliby. Faktycznie troche się ich namnożyło w Urszulinie ale wkońcu kimś trzeba obsadzić te nowe Volva co ostatnio przyszły do firmy... a jak się sprawują to też nie mam pojęcia. Jeźdzą na podwójnych obsadach pod czujnym okiem Baszmaków i powoli się uczą fachu. Przecierz przesiadka z furmanki na zestaw z chłodnią to nie taka prosta sprawa... :mrgreen:


Post Wysłano: 08 wrz 2008, 17:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Co do 4 kółek Zachód(pewnie NL)-Moskwa(bo dalej na Rus ta firma się chyba nie rzuca z tego co słyszałem) muszę powiedzieć, że 5 tyś zł do ręki to jest NIC. Ktoś tu komuś zarzucił, że ludzie bajki opowiadają ze zarabiają 8 tyś zł. Na przykładzie firmy w której ja jeżdżę i mój tata za robotę o której mowa czyli te 4 kółka zarobiłoby się około 10 tyś ale oczywiście nikt tego nie zrobi bo jeżdżąc na tacho(czyli tak jak u nas) zrobimy może 60% tej roboty. Ludzie z Chartera trochę inaczej postrzegają pojęcie "kółko" i nie ubliżając nikomu albo kierowcy(mówię o polakach) z tzw. 1 ligi (4 kółka) to lubią albo nie mają mózgów bo teraz te 4-5 tyś można zarobić za 4 kołka ale 1 kółko to PL-Zachód albo PL-Wschód a nie PL-Zachód-PL-Wschód-PL ;) Trochę tu namotałem ale powinno się dać doczytać i pomyśleć, że miałem przebłysk w głowie aby tam iść nabierać doświadczenia...

Może coś przeoczyłem chyba przez to, że rzadko teraz jestem w domu. Powiedzcie mi coś o tych nowych nabytkach czyli FH. Ile ich, moc itd.

Pozdro.

_________________
International Haulage


Post Wysłano: 08 wrz 2008, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

misiek... czy Ty jezdzisz biala scania 124L ???????bo ostatnio widzialem chartera w plocku :!: :D pozdrawiam

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 09 wrz 2008, 6:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Białą Scanią pomyka Wojtek z Płocka, teraz jeździ też w podwójnej obsadzie i faktycznie jego Scanie bardzo często można spotkać na parkingu w Płocku. My jeździmy jedną z tych pomarańczowych skakanek.

Co do wypowiedzi R620 to zgadzam sie z tobą, że za taka pracę wynagrodzenie jest śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne. Ale co tu dużo mówić, kierowcy tego nie zmienią, zawsze można zmienić firmę, ale jak widać niektórym to dalej odpowiada. W moim przypadku jest to pierwsza i w dodatku tylko wakacyjna praca i naprawde dostałem tutaj niezłą szkołe życia...


Post Wysłano: 11 wrz 2008, 8:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Małe pytanie czy przypadkiem wczoraj 10.09.2008r w poważnym wypadku nie uczestniczyło auto z "Chartera" byla to SCANIA R z chłodnią SCHMITZ o numerach rej. WGM.Zdarzenie miało na końcu wiaduktu łączącej droge krajową 8 i 50.Chłodnia jak i samochud zostały doszczętnie zniszczone.Auto załadowane było owocami (brzoskwiniami).Co do kierowcy to niemam pojęcia jakie obrażenia ale wydaje mi się , że bez szfanku - nie jestem pewien.Pozdrawiam

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 11 wrz 2008, 10:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
Co do kierowcy to niemam pojęcia jakie obrażenia ale wydaje mi się , że bez szfanku - nie jestem pewien.Pozdrawiam
Trochę podrapany, troszkę krwi, ale ogólnie wyszedł bez szwanku. Co do auta, to ciągnik był nawet nawet :) Przód miał cały ;P

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 7:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

No to ładnie...


Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 13:32 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 12 wrz 2008, 9:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Nic nowego. Takie sytuację są na porządku dziennym. Gadałem z gościem, który ma holownik w Smoleńsku. Charter jest jego najlepszym klientem :mrgreen: Dziwne, że nie wpadli na pomysł otwarcia szrotu z częściami do naczep i ciągników. To byłby biznes :mrgreen:


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

misiek jak będziesz na PGR to zrób zdjęcia tyc nowych Volvo... Pozdrawiam

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
misiek jak będziesz na PGR to zrób zdjęcia tyc nowych Volvo... Pozdrawiam
Zwykłe FH13 440KM takie jak w tym ogłoszeniu http://abcentrum.otomoto.pl/volvo-fh-12 ... 22346.html tylko tu jest fotka nowego a ogłoszenie do starego...
podobno wzięli 100sztuk i całkiem możliwe bo dużo tego na bazie ostatnio się kręci


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Jestem jednym ze szczęśliwców i widziałem uzbeka za kierownicą jak byłem z tydzień temu w Kołbieli na fotkach. Na początku nie wierzyłem, ale potem jak koło nas przejechał to już bardziej...

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

zachwycacie sie tym jak Holendrzy i Belgowie obecnością polskich kierowców w ich narodowych firmach ;)

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

W Tvn 24 w programie "PROSTO Z POLSKI" jest Charter w roli głównej. Mieszkańcy się skarżą że hałas (popękane budynki) itp. Chcą wyrąbać firme z Urszulina. Burmistrz powiedział że w ciągu 2 lat z niknie z tego terenu. Teren na którym się znajdują jest nieodrolniony :!:

_________________
Trypek1990


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1317 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: