Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 14:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:29
Posty: 17
Lokalizacja: okolice Włocławka

Przepraszam....moze nie doczytałem, gdzie ta firma ma bazę? Jakie są zarobki? Potrzebują teraz kierowców????????? Ten widok cmentarza aut mnie po porostu poraził....współczuję tym autom

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE SCANIA NAJLEPSZA BĘDZIE !!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 16:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Zapomnieliście napisać ,chyba że przeoczyłem że 1 miesiąc pracuje się w tej firmie charytatywnie za parę nędznych groszy. Przepracowałem ,a właściwie straciłem tam naszczęście tylko 1 miesiąc. Dzień przed świętami wielkiej nocy wróciliśmy z Moskwy (po tygodniu stania na Stupińskim z pomidorem u pieprzonych Azerków) a koleś na bazie mówi że jest dla nas naczepa do przepinki z telewizorami na Hiszpanię.Pytam się go co ze świętami ,a on mówi nie ma sentymentów w tej firmie.No to jak nie ma to spakowałem mandżur do osobówki i do domku .Druga sprawa to dobór obsad na samochód . Ja nie miałem lekko . Trafiłem do kolesia który bardzo lubił dawać w palnik. Problem polegał na tym że był wtedy bardzo upierdliwy i przemądrzały. Nawet miałem go chęć zostawić w budzie z szaszłykiem pod Moskwą . I nadodatek nigdy go nie zmogło tak żeby poszedł spać. A ja jechałem za dwóch. Trochę niemiłe wspomnienia ale prawdziwe.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Ostatnio zmieniony 04 gru 2007, 20:20 przez kubamich1, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2007, 23:50
Posty: 10

Kubamich1 Długo to nie pojezdziłeś a z postojami na załadunek i rozładunek to normalka.
Wypłacili ci chociaż kasę za próbny okres.Chłopaki jak wracają i wypadają święta rzucają żelastwo i uciekają do domu.Tego trzeba się tam nauczyć bo to jedyny sposób żeby chociaż zobaczyć się z rodziną. Jest oczywiście jeszcze mniej drastyczny sposób to prośba o wolne ale nie polecam.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 18:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Dostałem za ten miesiąc około 700zł.To było jakieś 5 lat temu.No i niestety nowy Actros na mnie nie zadziałał jak zobaczyłem jak tam jest w tej firmie. Jeden wielki kołchoz w którym kierowca najmniej się liczy , jest tylko trybikiem w maszynie do robienia kasy przez p.Czaplickiego.

A moje tak całkiem osobiste zdanie jest takie że większego dziadostwa to nie widziałem jak tam.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 15 kwie 2007, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2007, 23:50
Posty: 10

Cytuj:
Dostałem za ten miesiąc około 700zł.

Pewnie jeszcze musiałeś za wizę Rosyjską zapłacić ale może ci tylko odliczyli od tego 1000 zł próbnego. :D


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 22:45
Posty: 51
GG: 0
Samochód: VW Passat 1.9 TDI 4motion
Lokalizacja: WKZ

Co do tego 1000zł to jest naprawde bolesna prawda :( ale nikogo nie chcę tu bronić , wytłumaczcie mi tak po swojemu, jeżdżą tam kierowcy już po 5,7 czy nawet 9 lat i nie nażekają a do tego przychodzą tam jeszcze ludzie od nich z rodzin odemnie z miejscowości jeździ już 2 synów i ojciec i do tego za jakiś miesiąc przychodzi 3 syn, z Płocka lub okolicy jeżdzi tam ok 4-5 kierowców+ jeszcze jeden od nich z rodziny z moich stron... Jak np to można wytłumaczyć? Mój tata jeździł tam 5 lat i nie było tak źle... Poprostu moge stwierdzić że w tej firmie: po pierwsze trzeba sie umieć o swoje upominać i nie bać się nikogo, po drugie o wolne itp trzeba sprawe postawić jesno, po trzecie wiadomo że z byciem w domu to przez 1 miesiąc jest różnie ale mój ojciec min 1-2 dni byl w domu w ciągu tygodnia i inni kierowcy maja podobne warunki, a potrącenie za wize, karte itp to normalka, do tego już każdy sie przyzwyczaił i tego już nikt tam nie zmieni... A firme jak kiedyś tak i do tej pory dużo luczi nazywa BURDELEM :lol:
Acha, jeśli chodzi o to wolne w święta.. kierowcy odemnie na okres świat mieli tydzień wolnego a samochody ich stały na bazie lub dali auto innemu żeby je załadowali lub rozładowali no ale to pisze ze względu na to że wiem jak było z kierowcami z moich stron

P.S. co do tych 26 tyś wprowadzam sprostowanie bo tyle km zrobil ale z kolegą bo w pojedynce to jest nie realne a za kłutnie o to przepraszam :oops:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2007, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

Cytuj:
Albo ten kierowca był niepełno sprytny albo tak inteligentny (miał może bujną wyobraźnie) Jedyny pojazd jaki ma orurowanie to Daf o ktorym kiedyś pisalem, ma założone 2 chalogeny i 2 trąby Hadley i nic wiecej. Żaden samochód nie jest opisany... Była kiedyś jedna naczepa opisana ale ten pomysł nie wypalił...



witam... jak juz cos panowie to dwie scanie R sa w chartrze z halogenikami na gorze i wlasnie ten dafik.... jeszcze nie wiem jak dodaje sie tutaj zdjecia ale mam kilka fotek tego dafika pomazanego poniewaz jezdzilem nim przez rok czasu ...
pozdrawiam

[ Dodano: Sob, 12.05.2007, 22:49 ]
Cytuj:
Co do tego 1000zł to jest naprawde bolesna prawda :( ale nikogo nie chcę tu bronić , wytłumaczcie mi tak po swojemu, jeżdżą tam kierowcy już po 5,7 czy nawet 9 lat i nie nażekają a do tego przychodzą tam jeszcze ludzie od nich z rodzin odemnie z miejscowości jeździ już 2 synów i ojciec i do tego za jakiś miesiąc przychodzi 3 syn, z Płocka lub okolicy jeżdzi tam ok 4-5 kierowców+ jeszcze jeden od nich z rodziny z moich stron... Jak np to można wytłumaczyć? Mój tata jeździł tam 5 lat i nie było tak źle... Poprostu moge stwierdzić że w tej firmie: po pierwsze trzeba sie umieć o swoje upominać i nie bać się nikogo, po drugie o wolne itp trzeba sprawe postawić jesno, po trzecie wiadomo że z byciem w domu to przez 1 miesiąc jest różnie ale mój ojciec min 1-2 dni byl w domu w ciągu tygodnia i inni kierowcy maja podobne warunki, a potrącenie za wize, karte itp to normalka, do tego już każdy sie przyzwyczaił i tego już nikt tam nie zmieni... A firme jak kiedyś tak i do tej pory dużo luczi nazywa BURDELEM :lol:
Acha, jeśli chodzi o to wolne w święta.. kierowcy odemnie na okres świat mieli tydzień wolnego a samochody ich stały na bazie lub dali auto innemu żeby je załadowali lub rozładowali no ale to pisze ze względu na to że wiem jak było z kierowcami z moich stron
widzisz alik wszyscy Ci synowie wala do tej firmy bo juz maja szlaki przetarte a jak jego stary juz jezdzi tyle lat to jakas satla robotke ma napewno i po drugie synowie chca wyrobic staz !!!! pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 13 maja 2007, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Krzycho1980 - Widzę kolego że jesteś z Płocka. Dalej jeździsz w Czarterze czy gdzieś indziej?


Post Wysłano: 13 maja 2007, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

czesc juz nie jezdze w charter z przerwami wyszlo mi poltora roku jak jezdzilem i mi wystarczy tej gonitwy i nerwowki wiesz o co chodzi :) pozdrawiam hej


Obrazek


to ten dafik o ktorym wspominacie.... ja tym jezdzilem przez rok czasu pozniej wsiadlem na scanie R...
pozdrawiam

[ Dodano: Sob, 19.05.2007, 10:58 ]
Cytuj:
Cytuj:
Co do podstawy to nie jest najniższa krajowa (niewiem czy ja to napisalem czy moze ktoś inny) obecnie podstawa wynosi w zależności od czasy pracy w firmie (czyli ile lat sie tam pracuje) obecnie jest to chyba do 1100-1200zl
O czym ty piszesz zastanów się 1100-1200 to w Charterze za dwa miesiące i głupot ludziom nie opowiadaj, biorą to chyba ci z pierwszej ligi.
Cytuj:
A o tych 26tyś... to nie było chwalenie się tylko pokazanie że czasem trzeba się poświęcić, tylko że widze że niektórzy nie myślą logicznie...
Dla kogo miałbym się poświęcać w Charterze ,może dla Pana Tomka co wszystkich kierowców ma w du..e i tylko czeka co komu potrącić z wypłaty.
Przyznaję że teraz przynajmniej za paliwo przestali potrącać to troszeczkę ulżyło i może to nazywasz podwyżką co wcześniej wspominałeś.
Cytuj:
to jest firma raczej dla młodych kierowców, który nie mają wyjścia chcąc "wejść" w zawód
To cała prawda co napisałeś bo w tamtym roku przeszło 400+- osób przez Chartera.
polak ma racje kazdy maial najnizsza krajowa bez wyjatku a ci co najdluzej pracuja maja tam troche dolozone z km. bylo ok640zl podstawy
a teraz podniesli na ok 760 zl i to wszystko za paliwo pan tomek do dzis kasuje moze mniej ale kasuje to juz jest jego nawyk!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 14 sie 2007, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Koledzy! Czy to prawda że teraz w Czarterze Polacy latają na zachód a na powrocie przepinają na bazie chłodnie i Ruscy jadą z tym dalej? Macie jakieś info na ten temat?


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 22:45
Posty: 51
GG: 0
Samochód: VW Passat 1.9 TDI 4motion
Lokalizacja: WKZ

Tak kolego.... w ostatnim czasie się dużo tam zmieniło, na RUS latają tylko ci którzy chca lub co maja stale trasy. Obecnie na zachod lataja polacy na przepinkach a od nich przepinaja bialorusy i leca na wschod.
Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A jak wyglądają tam teraz wypłaty? Dalej jest ta malutka podstawa i kilometrówka, czy może dali diety? Czy jest możliwość jazdy w pojedynczej obsadzie na stałe bo gdzieś słyszałem że jest taka możliwość?
Ja już dawno nie widziałem się z chłopakami z Chartera więc żadnych newsów nie znam...

[ Dodano: Sro, 15.08.2007, 16:09 ]
Alik odezwij się do mnie na gg, bo ja się coś z tobą nie mogę skontaktować. Chciałbym zamienić 2 słowa


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 0:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

`Bok obdarty, zderzak wgięty jedzie Charter uśmiechnięty`. Taka mała aluzja co do taboru :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2007, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lip 2007, 19:05
Posty: 25
GG: 7978838
Samochód: Opel Kadett 1.6D Fiat Ducato 8epal
Lokalizacja: WSC Sochaczew

Dzisiaj przejeżdżałem koło ich firmy. To co zobaczyłem nie świadczyło dobrze o tej firmie. Przed płotem stało kilka rozbitych ciężarówek. Dalej stało kilkadziesiąt "uwalonych" błotem chłodni Schmitz porozrzucanych po całym placu. Co do samochodów to na stało najwięcej Scanii R i 124, czerwonych Dafów XF95 i Volv FH 12. Oprócz tego stało też kilkanaście nowych Dafów 105 XF SC (czarne z srebrnymi pasami).


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 0:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
Dzisiaj przejeżdżałem koło ich firmy. To co zobaczyłem nie świadczyło dobrze o tej firmie. Przed płotem stało kilka rozbitych ciężarówek. Dalej stało kilkadziesiąt "uwalonych" błotem chłodni Schmitz porozrzucanych po całym placu. Co do samochodów to na stało najwięcej Scanii R i 124, czerwonych Dafów XF95 i Volv FH 12. Oprócz tego stało też kilkanaście nowych Dafów 105 XF SC (czarne z srebrnymi pasami).
Kolego też dziś tamtędy przejeżdżałem i zauważyłem dokładnie tyle co Ty :? na wcześniejszej stronie dawałem nawet kiedyś zdjęcie kilku rozbitych aut, teraz widziałem że doszły jakieś nowe skasowane :| pzdr

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 15:04
Posty: 52
Lokalizacja: RYBNIK

Cytuj:
Cytuj:
Dzisiaj przejeżdżałem koło ich firmy. To co zobaczyłem nie świadczyło dobrze o tej firmie. Przed płotem stało kilka rozbitych ciężarówek. Dalej stało kilkadziesiąt "uwalonych" błotem chłodni Schmitz porozrzucanych po całym placu. Co do samochodów to na stało najwięcej Scanii R i 124, czerwonych Dafów XF95 i Volv FH 12. Oprócz tego stało też kilkanaście nowych Dafów 105 XF SC (czarne z srebrnymi pasami).
Kolego też dziś tamtędy przejeżdżałem i zauważyłem dokładnie tyle co Ty :? na wcześniejszej stronie dawałem nawet kiedyś zdjęcie kilku rozbitych aut, teraz widziałem że doszły jakieś nowe skasowane :| pzdr[/quote
Co do 105 xf czytałem dzis w TRUCKU,że zamówili 35 sztuk..


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2007, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Rozmawiałem z kilkoma kierowcami z Czartera jeżdzą czerwonymi dafami xf i mówili ze Czarter zamówił ogolnie 100 sztuk nowych autek.Niewiem jaki i po ile.Mieli straszetnie porozrywane i porysowane chłodnie pogniecione paleciary pytam się co się stało to mówił ze ruscy takie przyprowadzają bo oni ciągają chłodnie do polski , a dalej przepinka.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 04 gru 2007, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 15:08
Posty: 35
Lokalizacja: Herby

Cytuj:
`Bok obdarty, zderzak wgięty jedzie Charter uśmiechnięty`. Taka mała aluzja co do taboru :wink:

Zaj***sty ten tekst :D :D :D :D

_________________
Wszędzie dobrze,ale w bunkrze najlepiej(Petten)


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 16 lut 2008, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A co tam nowego słychać u Chartera? Podnieśli troche podstawe i kilometrówke czy dalej trzeba wykręcić 25tyś km żeby zarobić troche grosza? Kupili jakieś nowe autka ostatnio?


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 16 lut 2008, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

Cytuj:
Cytuj:
`Bok obdarty, zderzak wgięty jedzie Charter uśmiechnięty`. Taka mała aluzja co do taboru :wink:

Zaj***sty ten tekst :D :D :D :D
To miało być:
Lampa nie świeci, zderzak wgięty, jedzie Czarter uśmiechnięty.

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: