Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 17:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

13.04.2006
Zadzwonił telefon-za godzinę w hurtowni mrożonek na ul.Sycowskiej.Aparat w rękę i na autobus.Żeby tam dotrzeć musiałem przemierzyć całe miasto bo hurtowni mieści się na peryferiach.O godz.12.40 dotarłem do taty.Auto stało już przy bramie.Gdy wsiadłem do kabiny tata uświadomił mnie,że jest już rozładowany i zostało nam jedno miejsce-hurtownia lodów i mrożonek przy ulicy Czarnkowskiej.Więc w drogę...!Po drodze,w pobliżu naszgo domu zatrzymaliśmy się aby spożyć jakiś mały obiadek wyniesiony przez mamę na parking.Fotki z parkingu są w mojej galerii.Z postoju ruszyliśmy o 14,15.Do naszego celu kierowaliśmy się drogą nr,,92".Oto zdjęcia z trasy...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na miejsce dotarliśmy o 14.30.Rozładowywać zaczęli nas o 15.00.Było tego nie iele bo tylko 12 palet.Jednak swoją wagę to miało bo były to mrożonki.Zdjęcia z miejsca rozładunku...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rozładowani byliśmy o 16.00.Telefon do dyspozytora i decyzja o pojechaniu na myjnię.Z Czarnkowskiej pojechaliśmy do Tarnowa Podgórnego umyć zestaw.Po drodze mijałem serwis Iveco,Renault,Scania,Volvo i fabrykę Mana.Zdjątka z drogi...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

....i z myjni...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Umyli skład o 16.50.Z tamtąd pognaliśmy do bazy odległej o 40 km od myjni.N bazie tata oddał dokumenty,pobrał nowe,zatankował i zrzucił palety.Zdjęć nie ma bo mi bateria siadła. :( Z bazy wyjechaliśmy o 18.30.Kierowaliśmy się drogą nr,,11" w kierunku Poznania.Zaparkowaliśmy auto na parkingu i poszliśmy do domu.

14.04.2006
Pobudka o 6.00!Na godzinę 9.00 mieliśmy awizo na załadunek w Jargoniewicach.Z parkingu wyjechaliśmy na krajową ,,5",którą dojechaliśmy do samego miejsca rozładunku.W trakcie jazdy niestety padał deszcz co uniemożliwiło mi robienie zdjęć.Jednak po przejechani Stęszewa wyszło słońce,a deszcz przestał padać.Od tego momentu robiłem zdjęcia.Oto one...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

...a tutaj auta przed bramą...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W Jargoniewicach byliśmy o 8.30.Portier poinformował nas,że 4 minuty przed nami po ten sam ładunek wjechało Volvo z ELKORU.Więc 1,5h z głowy.Zjedliśmy drugie śniadanie i posprzątaliśmy w kabinie.Minęło 2 godziny.Tata [poszedł dowiedzieć się co i jak.Okazało się,że zabrakło ładunku i załadują popołudniu.Więc czekaliśmy...!!Minęła 13,14,15/!Wkońcu podjechał czarny mercedes,z którego wysiadł prezes tego bałaganu.Poinformował nas,że zaraz poproszą o podjazd pod rampę.Uspokojeni tym,odpaliliśmy silnik i czekaliśmy.15,20,30 minut i nikt nie przychodzi.Wkońcu przyszedł ochroniarz i powiedział,żę załadują nas nad ranem bo zaczynają przepakowywać ładunek.Cały dzień stracony.O 22.20 poszliśmy spać.Godzina 2.30.Ktoś uderza pięścią w drzwi.Jeden z pracowników kazał nam wjechać na zakład.Załadowaliśmy się o 3.30.Ładunek,którym była cebula mrożona w kostkach dociążał auto do łącznej masy 40 500 kg co wykazała waga.Wyjechaliśmy z firmy o 4.00.Do ,,piątki" i na Poznań.Była już sobota,więc pojechaliśmy na bazę.Zdjęć z drogi nie mam bo padał deszcz.Po drodze zatrzymaliśmy się na śniadanko w domu.Oto zdjęcia z postoju..

Obrazek Obrazek

O 7.00 pojechaliśmy na bazę.Niestety znowu nie mam zdjęć bo tym razem padało.Deszcz padał dookoła Poznania ,a w samym Poznaniu nie.W Maniewie byliśmy o 7.30.Odstawiliśmy auto i pojechaliśmy do domu.Samochód stoi do poniedziałku na bazie,a tata odpoczywa.W przyszłym tygodniu jedzie do GB.Łącznie zrobiłem z tatą 186 kilometrów.Wiem,że opis nie jest długi jak i trasa ale zawsze jest to jakiś początek.W wakacje będą dłuższe.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 17:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

Bardzo ciekawa traska i oczywiscie fotki . Ale czego mozna spodziewac sie po wielkopolaninie. A co do fotek to najlepsza fotka to scania R z BRAUNA ,i volvo solo.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Ta scania tak jak i scania z Citronexu wyszły nie ostre ale robione przy bardzo dużej prędkości obu aut.Traska krótka ale z chęcią ją powtórzę jeśli będzie taka potrzeba.Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Samo wstanie nie było nie najgorsze.Ja należe do ludzi,którzy mogą wstać i o 1 jeśli tylko kroi się jazda.Grunt,że fajnie było.Krótka w ilości kilometrów ale długa w czasie.Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Traska niby krótka ale bardzo dobrze opisana. :) Co do zdjęć to podobają mi się te dwa TG-a
http://img156.imageshack.us/my.php?imag ... 7517lp.jpg
http://img360.imageshack.us/my.php?imag ... 8768ua.jpg
no i jeszcze Volvo w wersjii DEMO
http://img79.imageshack.us/my.php?image=dsc027874xd.jpg
Oby takich tras więcej Quba!!! :D


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Interesujące fotki i ciekawa trasa. Podczas jazdy i na parkingach sfociłeś wiele pięknych zestawów. Najbardziej spodobała mi się R-ka Topline z Braunspedu, TG-A XXL 5 Star z cysterną (bardzo podobnego sfociłem ostatnio w Łodzi, może z tej samej firmy) oraz śliczne nowe FH, które również widziałem kilka razy w moim mieście. Jest na kutnowskich blachach, więc to zapewne ten sam egzemplarz.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 13:46
Posty: 9
Lokalizacja: SŁUBICE

ZDJECIA FAJNE, TRASA NAPEWNO CIEKAWA. TRASA TEZ MI ZNANA CZESTO LATAM STARĄ "2" DO PNIEW A POTEM NA SWIECKO DO DOMU.

_________________
PODZIĘKOWAŁ!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 maja 2005, 22:52
Posty: 12
Lokalizacja: Kraśnik

Fajne fotki aut z RICO oraz BRAUN i waszego Volvo :)

_________________
...:::RICÖ - INTERNAT. TRANSPORTE u. LOGISTIK:::...
gg:7131859
blaszek2@o2.pl
http://www.exoticcars.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Ciekawa i fajna traska-ważne że są fotki :wink: Quba powiedz mi gdzie myjecie auto na tej myjni koło Speed-Polu(schenkers nie wiem jak sie pisze :oops: ) :?: :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 0:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Trasa choć krótka to na pewno dośc ciekawa. Relacja faktycznie tak jak w temacie "treściwa" a do tego ładnie udokumentowana fotkami. Bardzo dziekawe jest zdjęcie tandemu VOLVO FH12 z RICO ( http://img150.imageshack.us/my.php?imag ... 7403ef.jpg ) oraz fotka białego MB ACTROSa MP2 z tankkontenerem ( http://img102.imageshack.us/my.php?imag ... 7451hg.jpg ).
Cytuj:
Wiem,że opis nie jest długi jak i trasa ale zawsze jest to jakiś początek.
To jest bardzo dobry początek, która zapowiada się na ciekawe relacje z wypraw truckiem :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Tak to jest ta myjnia.Zaraz za volvem.Tam taki mały stawik jest.To jest przed Schenkerem(Spedpol został przejęty przez Schenkera).Tam dużo trucków przyjeżdża ale nie wejdzie się tak poprostu!


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2006, 20:30
Posty: 2
Lokalizacja: poznań

Heh fajnee foty a co najlepsze z moich okolic pozdrawiam

_________________
Lubić cos robić nie znaczy umieć, umieć natomiast nie znaczy lubić...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Traseczka jest bardzo fajna szkoda , że taka krótka.Fotki też spoko , pewnie żeby trasa była dłuższa to i więcej fotek byłoby ale i tak jest dobrze.Ładną sfociłeś SCANIE R z "BRAUNSPED" i samego konia FH.Wasze VOLVO teZ jest spoko.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2006, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2006, 19:05
Posty: 29
Lokalizacja: Starachowice

Zdjęcia fantastyczne Man TGA jest cudowny


Tytuł:
Post Wysłano: 15 cze 2006, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Dzisiaj po 3 w nocy wróciłem z Rumunii,spory odcinek pokonałem z kierowcą z Poznania,razem stalismy na noc na parkingu i rano start w kierunku Bukaresztu.Jaka szkoda że dopiero przed rozjechaniem na obwodnicy Bukaresztu (ja leciałem dalej w kierunku Mołdawii)zgadaliśmy się z tym kierowcą że Andrzej (mój imiennik) to ojciec Quby,zdążyłem tylko szybko kliknąć i rozjechaliśmy się. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Jedna uwaga,tak jak pisał Quba jego ojciec jezdzi nowym FH ale jak jadą do Rumunii to zapinają ciągniki MAN-TGA na Niemieckich numerach aby uniknąć pewnych problemów na granicy,które mnie na przykład spotkały.Pomuliłem fotki dałem dwie te same

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sie 2006, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

Quba mam pytanie.Którym sie lepiej jezdzi Man-em czy Volvo??Man wizualnie niczego sobie ale volvo mi sie bardziej podoba

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sie 2006, 11:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Quba mam pytanie.Którym sie lepiej jezdzi Man-em czy Volvo??Man wizualnie niczego sobie ale volvo mi sie bardziej podoba
jezeli dize o komfort to Volvo jest lepsze bo kabina Mana LX jest parę cm węzsza od Globetrottera i poza tym Glob ma wiecej mieksca

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sie 2006, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Olek jezeli chodzi o Volvo i Mana odsylam na viewtopic.php?t=4158 tam jest odpowiedz na Twoje pytanie. Troche trzeba czytac forum zeby go niepotrzebnie nie zasmiecac.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sie 2006, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

Kolego co innego jest w teori a co innego w praktyce ale sorry zastosuje sie do twojego polecenia.Słyszalem różne opinie na temat tych wozów a mialem mozliwosc jazdy tylko volvo.

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2006, 13:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Quba nie przyjezdza Twoj tata czasami do miejscowosci Ryki do firmy Hortex? Bardzo czesto widuje tu auta z ANWIL.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: