Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 cze 2011, 11:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:07
Posty: 162
GG: 958060
Lokalizacja: Żywiec

Koledzy może ktoś pomoże, mam 2 problemy, a każda informacja się przyda :)

1. Jak wymienić linkę do regulacji temperatury ogrzewania, do pokrętła łatwo się dostać, ale jak dojść do nagrzewnicy??

2. Mam problem z poduszką na przednim lewym kole, mianowicie podczas pompowania poduszki po odpaleniu auta albo podczas hamowania czy skręcania, gdy bije powietrze słychać mocne syczenie, jakby typowo uciekało powietrze, nawet czuć lekki podmuch z dołu poduszki. Jednak sęk w tym, że gdy już się napompuje nie ma najmniejszej nawet nieszczelności, trzyma powietrze i jest cichutko nic nie syczy, więc teoretycznie odpada nieszczelny przewód z powietrzem albo sama poduszka.
Co to może być i co na to poradzić, czy w ogóle się tym przejmować?? Pytam bo nie miałem zbytnio do czynienia z autami na poduszkach, a już szczególnie na przodzie.

Dzięki za pomoc :)


Post Wysłano: 04 cze 2011, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sie 2010, 1:15
Posty: 660
GG: 0
Lokalizacja: Reykjavik

Do wypiecia linki musisz sciagnac kokpit centralny .Jest troche srubek ,ale nie jest to skomplikowane.

Poducha jest mocno zagieta na wywinieciu ,wywiniecie jest w miejscu zaleznym od wysokosci ustawionej zawieszenia pojazdu .Jak poduszka jest "lekko " dziurawa to na takim zagieciu slychac wyciek,jak "dziura" jest powyzej lub ponizej zagiecia to guma zaciska szpare i wyciek powietrza ustaje .
Nic z tym nie zrobisz ,mozesz jezdzic troche podwyzszonym ,albo obnizonym zawieszeniem ,ale wkrotce to peknie do konca.Nie da sie tego zakleic ,pozostaje tylko wymiana poduszki .Jedz prosto do warsztatu poki jeszcze mozesz .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: