Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 maja 2011, 11:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2007, 23:13
Posty: 17
Lokalizacja: Częstochowa

Witam, mam problem w Dafie cf85 z 2001r, opiszę co się dzieje: gdy hamulec ręczny jest zaciągnięty nie słychać uciekającego powietrza, więc jest wszystko ok, natomiast po spuszczeniu z ręcznego słychać powietrze z przodu kabiny. Gdy uniesiemy maskę okazuje się, że po prawej stronie za grodzią jest wiązka przewodów ciśnieniowych i jest tam jeden przewód "luźny" wygląda na to, że fabrycznie nie połączony i to właśnie z niego ucieka powietrze. Dodam, że z manetki hamulca nic nie ucieka, więc wygląda, że jest ok.
Co może być przyczyną tego uciekającego powietrza przez ten przewód,a może jest tam jakiś przekaźnik którego nie widzę i to on miesza ?


Post Wysłano: 20 maja 2011, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2008, 23:41
Posty: 163
GG: 0

Ten nie zakończony przewód to jest miejsce z którego słychać powietrze jak odpuszczamy ręczny i tak powinno być. Do wymiany klamka ręcznego, ale taniej będzie jeśli ktoś ogarnięty ją rozkręci i pewnie będzie tam uszkodzony O"ring - u mnie tak było , koszt naprawy znikomy.


Post Wysłano: 23 maja 2011, 13:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2007, 23:13
Posty: 17
Lokalizacja: Częstochowa

no niestety to nie manetka ręcznego, zrobiłem tak jak pisałeś i było to samo, coś musi być innego, jakiś zawór przekaźnikowy tylko który i gdzie on jest?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: