Strona 39 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 137 38 39 40 4150 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 wrz 2013, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Dla tych co jeszcze nie widzieli. Almerka w akcji ;) http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/d ... 97288.html

Z buciorami się władował na dywanik. :twisted:


A tak poza tym:

Obrazek



Fajnie, na luzie, dziewczyna wie czego chce. Życzę powodzenia. A to, że się inni oglądają? To raczej odruch bezwarunkowy. :mrgreen: Kto nie patrzy ten gej. :lol:


Btw. Koleżanka z mojej miejscowości również jeździ zawodowo. Radzi sobie bardzo dobrze, a lekkiej pracy nie ma, non stop pasy (papier w rolach) itp. Nawet raz zmieniała sama koło na drodze we Francji.

I przyjemnie oglądać ładne dziewczyny za kierownicą. Bo w tych Niemczech, to wylezie ci taka Helga z kabiny większa ode mnie, przemówi basem, a ja w strachu. :mrgreen:


Post Wysłano: 10 wrz 2013, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3577
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
I przyjemnie oglądać ładne dziewczyny za kierownicą. Bo w tych Niemczech, to wylezie ci taka Helga z kabiny większa ode mnie, przemówi basem, a ja w strachu.
To nie wyczyn być większym od Ciebie :mrgreen:, ale znam Niemkę przy której wyglądałbyś jak kawał chłopa i też daje rade.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 11 wrz 2013, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2652
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Cytuj:
I przyjemnie oglądać ładne dziewczyny za kierownicą. Bo w tych Niemczech, to wylezie ci taka Helga z kabiny większa ode mnie, przemówi basem, a ja w strachu.
To nie wyczyn być większym od Ciebie :mrgreen:, ale znam Niemkę przy której wyglądałbyś jak kawał chłopa i też daje rade.
Ale nie znamy Niemek które uroda moglyby zrobic furore na parkingu :( :( :( i to jest najgorsze,swoja droga tydzien temu spotkalem w magnumce taka fanke Marilyna Mansona z kolczykami gdzie tylko sie dało,momentalnie odpuscilem w myśl "idz pan w ch..."

a Almerka bardzo wporzo i nawet marzenia ma bardziej przyziemne niz sen o USA...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 wrz 2013, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
(...) i to jest najgorsze,swoja droga tydzien temu spotkalem w magnumce taka fanke Marilyna Mansona z kolczykami gdzie tylko sie dało,momentalnie odpuscilem w myśl "idz pan w ch..." (...)
Przynajmniej BAG czy ITD nie musi szukać magnesu bo po zaistalowaniu takowego by sie od skrzyni nie odkleiła :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 12 wrz 2013, 12:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
a Almerka bardzo wporzo i nawet marzenia ma bardziej przyziemne niz sen o USA...
To rzeczywiście wielka zaleta mieć przyziemne marzenia... :roll:
Marzyć powinno się z rozmachem, planować rozsądnie.

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Post Wysłano: 13 wrz 2013, 4:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Nie jestem w stanie uwierzyć że taka kobitka jest w stanie tonowe palety przestawiać paleciakiem.
Sam muszę się ostro zapierać żeby to jakoś ruszyć. I chętnie zobaczyłbym dziewczynę zmieniającą koło :P


Post Wysłano: 13 wrz 2013, 7:06

Cytuj:
[...]Sam muszę się ostro zapierać żeby to jakoś ruszyć. I chętnie zobaczyłbym dziewczynę zmieniającą koło :P
Patrycja już nie raz sama zmieniała koło.
A do tego, żeby przestawić paletę nie trzeba wiele siły. Wystarczy odrobina sprytu i myślenia. Ale skoro wolisz się szarpać i męczyć zamiast pomyśleć to już Twoja broszka. Dziewczyna myśli i jakoś nie użala się nad ciężarami...


Post Wysłano: 13 wrz 2013, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Nie jestem w stanie uwierzyć że taka kobitka jest w stanie tonowe palety przestawiać paleciakiem.
Sam muszę się ostro zapierać żeby to jakoś ruszyć. I chętnie zobaczyłbym dziewczynę zmieniającą koło :P
To idź pracować do Biedronki, moment się nauczysz :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 13 wrz 2013, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Jest to coraz bardziej powszechne zjawisko i widziałem już wiele razy kobietę za kierownicą dużego na drodze i nikt za każdą nie biega z kamerą:)

Zaś o autobusach to już nawet nie wspominam, jeżdżą w MZK, Pksach, w prywatnych przewozach np górników i już nikogo to tak bardzo nie dziwi.


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Jakiś czas temu w koreczku na remontowanym odcinku w Czechach (na szczęście już skończyli) wywołana została "do tablicy" dziewczyna z Maktronika co ona robi za kierownicą itd i tak naprawdę wszyscy kierowcy przyklasnęli, że jeździ itd. Także chyba coś się zmienia w tych przetłuszczonych starych łbach i coraz więcej akceptacji. 8)


Post Wysłano: 18 wrz 2013, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2013, 14:02
Posty: 113
Samochód: man tgl 12.240
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie CSW

Coraz więcej kobiet bierze się za ten fach. No nic czas poszukać porządnej firmy i w drogę, bo komplet już mam. :)

_________________
C 25.03.2013 E 8.07.2013 KW 17.09.2013

https://zapodaj.net/87245133f1509.jpg.html
https://zapodaj.net/4673c6e710981.jpg.html
https://zapodaj.net/d269733c2e5bf.jpg.html


Post Wysłano: 19 wrz 2013, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Dla tych co jeszcze nie widzieli. Almerka w akcji ;) http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/d ... 97288.html
Zobaczyłem ten wywiad i co mogę od siebie powiedzieć, dobry bez nie potrzebnych uszczypliwości. Nasza Koleżanka Almerka wyszła bardzo naturalnie, choć ten dziennikarz za bardzo nie był przygotowany i większość pytań była naciągana (ale to może zostawmy bez komentarza). Za to co mnie zdziwiło, miałem trochę czasu i czytałem kilka komentarzy na innych forach, oraz na You Tubie. I ręce mi opadły same złośliwości, zazdrość (o pojazd, o wygląd, o pracę) i nic po za tym. Zastanawia mnie dla czego nikt z tych osób, sam nie zgłosi się do jakiegoś programu że by zaistnieć na szerokim ekranie, mieli by duże wzięcie. Co do tego postu Koleżanki.
Cytuj:
Coraz więcej kobiet bierze się za ten fach. No nic czas poszukać porządnej firmy i w drogę, bo komplet już mam. :)
Życzę szczęścia w znalezieniu dobrej pracy. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 19 wrz 2013, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 maja 2012, 17:31
Posty: 125
Samochód: jaki popadnie jaki w rączki wpadnie

A almerka nagrywa na YT ?


Post Wysłano: 19 wrz 2013, 23:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 12:18
Posty: 525
GG: 2628774
Samochód: TGX / R480
Lokalizacja: Janów Lubelski

Prawdopodobnie nie nagrywa, chyba że jeszcze nie widziałem. Najlepiej niech się sama wypowie ;)


Post Wysłano: 21 wrz 2013, 15:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Post Wysłano: 22 wrz 2013, 22:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Ten artykuł naprawdę niezły w przeciwieństwie do tych żałosnych pseudo reportaży tvn.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 22 wrz 2013, 22:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
No proszę nie wiedziałem że 20 km od mojego miasta są takie kobiety :lol:

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 22 wrz 2013, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Cytuj:
Ten artykuł naprawdę niezły w przeciwieństwie do tych żałosnych pseudo reportaży tvn.
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.
Wyjaśniam pokrótce dlaczego.
Grafomania
- konstrukcja zdań i całości tekstu jakoś tak bez ładu i składu. Przeplatanie historii z teraźniejszością czyni go dość chaotycznym. Błędy ortograficzne to już w ogóle przesada.
Nieścisłości, bzdety, osobliwości
- Mimo, że nie jestem w kwestii słowa "TIR" jakimś purystą to zdecydowanie jest ono w tym artykule nadużywane - jest sporo zamienników.
- Tachometr odpalany co rano? - nie znam :)
- kible "na Małysza" i brak prysznica przez 1000km w Norwegii??? - chyba do jakiejś innej Norwegii jeżdżę bo ubikacje na stacjach benzynowych mają takie jak u nas (muszla i deska) i najczystsze w Europie a do tego darmowe. Te na parkingach "leśnych" też tragiczne nie są.
- pani redaktor się nie malowała, żeby nie kusić napalonych neandertalczyków w "Kubotach" - ogrów nie brakuje nigdzie ale bez przesady.
- 80km/h przez Szwecję - to nie nakaz firmowy a jazda w zgodzie ze szwedzkimi przepisami.
- Pauza na Svinsundzie - nie wolno tam parkować na noc (dozwolony postój to maks. 2 godziny)
- Scandinavian Express - bardzo specyficzne towarzystwo. Trzymają się razem co logiczne, pływają tymi samymi promami, jeżdżą te same trasy przez co chyba dobrze się znają, rotacja chyba nie duża. Płynąłem kiedyś chyba z brygadą ośmiu kierowców od nich Nynesham-Gdańsk i w ogóle miałem wrażenie, że jakimś kosmitą na tym promie jestem bo wszyscy się znali ze sobą kierowcy i obsługa.
- Jazda 15 godzin - pomyliło się jej z pracą ale to już chyba nawet nie dziwi - dodaje pikanterii artykułowi.
- brak czasu by zatrzymać się na siku - naprawdę zgroza

Jedyne w co wierzę to to, że Karolinie nie było łatwo bo chłopakom bez doświadczenia jest ciężko a dziewczynie zdecydowanie bardziej. Pani redaktor posłuchała, dobrze, że pojechała żeby zobaczyć jak to wygląda ale jedne rzeczy zlała a inne przerysowała i dlatego artykuł ten jest słaby i tyle.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Post Wysłano: 23 wrz 2013, 5:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

nie czepiaj się szczegółów i nie mierz innych swoja miarą, pani redaktor opisała to co zrozumiała. moim zdaniem i tak dużo.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 23 wrz 2013, 8:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

A właśnie, że będę bo każdą pracę trzeba wykonywać z należytą starannością! Bierze za artykuł pieniądze, i to pewnie nie małe, to niech pisze prawdę i robi to rzeczowo - pewnie nie dała Karolinie całości do autoryzacji bo jak pojechała w trasę to się poczuła jak nie jeden forumowy znawca "prawofotelowiec".

Tak w ogóle w kwestii dziennikarstwa to mam ostatnimi czasy jak najgorsze zdanie bo wszelkiego rodzaju faktów, wydarzeń czy wiadomości nie da się oglądać po prostu. Dominuje sieczka i kiszonka w gumowcach umalowana błyszczykiem. Bzdety gonią jeszcze większe bzdety a wiadomości gospodarczych wcale nie mówiąc o zagranicznych rzeczowych newsach. Moi znajomi z Turcji zaczęli pisać w necie o zamieszkach na Taksim jakiś tydzień wcześniej od polskich serwisów. Jak człowiek posiedzi w domu i poczyta trochę konkretnych źródeł w necie to naprawdę się zastanawia za co Ci dziennikarze biorą pieniądze. To o czym wiem z internetu pojawi się może za dwa, trzy dni w wiadomościach w dodatku okrojone do granic możliwości.
Naprawdę żenuje mnie jak "wielki pan prowadzący" nie potrafi zapamiętać nawet nazwiska osoby z którą rozmawia vide Iwona "Blecharska" - to jest brak szacunku i niechlujstwo zwykłe.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 39 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 137 38 39 40 4150 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: