Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 kwie 2011, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:55
Posty: 12
GG: 0

hallo from italy.
this is my volvo f10.20 from holland van den bosch.
http://img52.imageshack.us/i/dscn7105j.jpg/
http://img19.imageshack.us/i/dscn7104c.jpg/


Post Wysłano: 22 kwie 2011, 14:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2011, 19:19
Posty: 74
GG: 0

Bardzo ładnie go zrobiłeś, malowania coś znajomo mi wyglądają, ale z jakiej firmy to niestety nie wiem :? . Będziesz coś jeszcze do niego budował, jakąś naczepkę, itd ? Gdzie można nabyć taki model i za ile ??

Pozdrawiam :D

_________________
Źle stanął i go tłuką


Post Wysłano: 22 kwie 2011, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2009, 19:30
Posty: 96
Samochód: Osobowy

Cytuj:
Bardzo ładnie go zrobiłeś, malowania coś znajomo mi wyglądają, ale z jakiej firmy to niestety nie wiem :? . Będziesz coś jeszcze do niego budował, jakąś naczepkę, itd ? Gdzie można nabyć taki model i za ile ??

Pozdrawiam :D
Kolega z Italy, nie rozumie Polskiego :P
Przetłumaczone:
Very nicely done it, paint something I look familiar, but from what the company is, unfortunately, I do not know. You'll be something else to build it, a trailer, etc? Where can I buy this model and for how much?

Yours


Post Wysłano: 22 kwie 2011, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:55
Posty: 12
GG: 0

Cytuj:
Bardzo ładnie go zrobiłeś, malowania coś znajomo mi wyglądają, ale z jakiej firmy to niestety nie wiem :? . Będziesz coś jeszcze do niego budował, jakąś naczepkę, itd ? Gdzie można nabyć taki model i za ile ??

Pozdrawiam :D
wozec jest liczba 752 volvo obiezyswiat italeri f12 plaskim dachem w kfs kfs zywicy zamowic bezposrednio ze strony. jest nadal w serwisie ebay. przyczepy zawsze zbiornikow italeri (lub wynajem zbornika lub jednej z delfinami dacals) kolory czerwony spray kanister wspolnego ral 3000. bezowy satynowy numer humbrol 71i bedzie 2 z numeren humbrol 71 dodaje sie w satyna w celu uzyskania pozadanego zielony.pin-up banery i inne rzeczy sa drukowane przez mnie power point na papierze fotograficznym. kabina zostala nastepnie przechodzi z jasnego spray ochronny.
mam nadzieje ze byla pomocna. nadal brakuje naklejki van den bosch i zbiornika naczepy jest prawie gotowa.


Post Wysłano: 22 kwie 2011, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:55
Posty: 12
GG: 0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: