Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sty 2011, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2010, 20:41
Posty: 94
GG: 9460747
Samochód: SCANIA R620

Drodzy Koledzy otóż mam takie pytanie czy ktoś z użytkowników tego forum w Jeleniej Górze zdawał kat. C i CE . Jeśli tak to proszę powiedzieć jak się zdaje w tym mieście , o jakieś wskazówki bym prosił . Pozdrawiam.


Post Wysłano: 25 sty 2011, 12:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 gru 2009, 15:21
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Giebułtów-Bolesławiec

Cytuj:
Drodzy Koledzy otóż mam takie pytanie czy ktoś z użytkowników tego forum w Jeleniej Górze zdawał kat. C i CE . Jeśli tak to proszę powiedzieć jak się zdaje w tym mieście , o jakieś wskazówki bym prosił . Pozdrawiam.

Kolego ja zdawałem:) powiedz co Cię interesuje ? pozdrawiam! Tomek


Post Wysłano: 29 sty 2011, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2010, 20:41
Posty: 94
GG: 9460747
Samochód: SCANIA R620

Tomku generalnie to wszystko ja wygląda plac czy jest ciężki , na jakich samochodach się zdaje , jaką miałeś trasę i czy ciężko jest z podpinaniem .Pozdrawiam.


Post Wysłano: 30 sty 2011, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 gru 2009, 15:21
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Giebułtów-Bolesławiec

Cytuj:
Tomku generalnie to wszystko ja wygląda plac czy jest ciężki , na jakich samochodach się zdaje , jaką miałeś trasę i czy ciężko jest z podpinaniem .Pozdrawiam.
Kolego plac jest trochę ciężki. Ale nie ,że nie można zdać:) Najgorszy jest łuk,bo zestaw stoi pod górkę . I jak ktoś nie ruszał zestawem pod wzniesienie to na egzaminie może mieć problem.Tak samo jak i wyjezdzaaz z WORD-u.Jest spore wzniesienie i trzeba uważać. Tak samo jak wjezdzasz już do Wordu . Jak już przekroczysz barierke to masz nakaz skrętu w prawo.musisz zwrócić na to uwagę,bo ja miałem kolege u mnie w grupie który pojechał prosto pod zakaz a egzamin miał zdany.i niestety.reszta myślę,że ok.Egzaminator na kat C jest wporządku. Młody chłop,ale wiadomo trzeba uważać i jechać skoncentrowany do samego końca. na Kat C+E Jest taki starszy pan. U niego jest bardzo ciężko zdać. Podpinanie nie jest ciężkie. wszystko sobie robisz na luzie,spokojnie bez stresu i będzie ok. Zdaje się na Manach TGL 240 albo 260 już nie pamiętam dokładnie;) . Co do trasy to w JG moim zdaniem jest jedno miejsce na którym naprawdę trzeba uważać żeby nie najechać na linie. Jest to przejazd kolejowy.Jak jedziesz od strony cieplic w kierunku ronda na centrum. To chyba było by na tyle;) jak coś to pisz. Pozdrawiam Tomek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: