Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 sty 2011, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2009, 21:07
Posty: 8
GG: 1
Samochód: fiat ducato

Witam
W ramach walki z nuda opisze moja trasę.

Plan na dzisiejszy dzień był spokojny dzisiaj tylko jeden załadunek i zakup rury do ogrzewania postojowego. Zachodzę do szefa okazuje się ze będzie załadunek w Tychach i kolo Świątnik Górnych. Szybko poszedłem do domu odpaliłem auto i kierunek Tychy bo załadunek do trzynastej. Odjechałem parę kilometrów od domu i dzwoni szef żeby się wrócił do domu i spakował na trasę bo dzisiaj pojadę a ładunek z Świątnik zabierze kumpel a jego ładunek zabiorę z Bytomia i później się przeładujemy. Powrót do domu szybkie pakowanie i na fiata do Tych. Zajechałem na bramę wypisałem papierki na wjazd i oczywiście ochrona nie wie gdzie produkują te elementy które mam ładować. Pojeździłem po firmie i znalazłem w końcu miejsce załadunku. Kazali mi wjechać na hale ustawiłem auto poszedłem zrobić papiery i czekam na załadunek okazało się ze wózkowy zaginął a najbardziej rozwaliło mnie to ze taka duża firma jak fiat ma tylko jeden wózek. Załadowali mnie jeszcze tylko wypisać WZ i mogę wyjechać ale oczywiście koniec zmiany i panie z biura nie wypiszą. Poczekałem na nowa zmianę i wyjeżdżam z firmy teraz do Bytomia szybki załadunek i obieram kierunek A4 telefon do kumpla dogadujemy się gdzie przeładujemy palety. Przyjechał kumpel tysiące kombinacji i wymiana palet doszła do skutku. Obieramy kierunek Niemcy ja Zgorzelec kolega Olszynę i droga ubywa w miarę szybko rozjeżdżamy się z kumplem. Przed granica tankuje się do pełna ruszam w kierunku Drezna, Policja niemiecka ostro poluje i ściąga polska osobówkę która jedzie przed mną. Dalsza droga ubywa spokojnie czasami pokręciła się policja. Doleciałem w okolice Wurzburga i poszedłem spać po trzech godzinach wstaje i jadę do celu. Zajeżdżam na firmę okazuje się ze pracują od 08.30 poczekałem chwile i rozładowali mnie jeszcze papiery podbić i można jechać dalej. Do następnego celu mam 280 km. rozładunek był gdzieś w okolicach Saarbrucken. Dojechałem na miejsce i szef dzwoni mam ładunek powrotny pytam się gdzie Luksemburg lotnisko. W miedzy czasie się rozładowałem do załadunku mam 80 km. na granicy było spokojnie dojechałem na lotnisko pospisywali moje dane dostałem naklejkę potrzebna do wjazdu i mapę lotniska. Dojechałem pod budynek gdzie mam iść po papiery w biurze powiedzieli ze za godzinę będą papiery. Dostałem papiery i numer rampy załadowali mnie zaplombowali i pojechałem po resztę papierów. Założyli druga plombę i po trzech godzinach w końcu wyjeżdżam z lotniska. Do Piły 1100 km rozładunek jutro do południa. Przejechałem 300 km i poszedłem spać po dwóch godzinach wstaje i jadę dalej przed ringiem Berlina drzemka 45 minut ledwo co udaje mi się przejechać granice w Świecku bo spanie lamie niemiłosiernie. W Polsce tankuje samochód i jadę na rozładunek jeszcze 190 km i jestem na miejscu. Na urzędzie celnym okazuje się ze niema wszystkich papierów i trochę potrwa odprawa. Dzwonią do mnie ze papiery gotowe w biurze. Wyjazd z urzędu rozładunek w Philipsie i jazda do Poznania na dwa załadunki. Pierwszy załadunek jakiegoś wałka długiego na ponad 3 m. który odbył się bardzo szybko, niestety na drugi trochę postałem bo rozładowywali busa i ładowali solówkę. Załadowali 46 paczuszek które ważyły siedemset kilo, wypisałem papiery i szybko do Częstochowy bo dzisiaj jeszcze rozładunek na który docieram po sześciu godzinach. Rozładowali mi 21 paczek i o 22.30 wyjeżdżam z firmy. Ujechałem parę kilometrów za Częstochowę i poszedłem spać. Wstaje o 05.00 kierunek Tychy później rozładunek w Oświęcimiu który miał się odbyć o ósmej ale o tej porze nikogo nie zastałem w firmie dopiero o dziewiątej ktoś się pojawił i rozładunek pozostałych 25 paczek. Po rozładunku kieruje się do Niepołomic w których ostatni rozładunek wałka gumy którego jak się później okazało trzeba zrzucić ręcznie bo w firmie nie maja wózka. Rozładunek poszedł sprawnie i mogłem już wracać do domu.

Proszę o wyrozumiałość forumowiczów gdyż to moja pierwsza opisana trasa.


Post Wysłano: 17 sty 2011, 2:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

"Latające tarcze Sp. z o.o." ? :D

Ogólnie bardzo chaotycznie napisane, zresztą z tego co widzę po czasach podróży to trasa też zbytnio poukładana nie była :mrgreen:

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 17 sty 2011, 3:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Proszę o wyrozumiałość forumowiczów
Szefa poproś ... i szanuj się - zdrowie ma się tylko jedno.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 17 sty 2011, 9:39

Cytuj:
"Latające tarcze Sp. z o.o." ? :D

Ogólnie bardzo chaotycznie napisane, zresztą z tego co widzę po czasach podróży to trasa też zbytnio poukładana nie była :mrgreen:
Sądząc po poprzednich postach i samochodzie w profilu to on nie ma czym rzucać :D
No chyba, że iveco jest powyżej 3.5 tony to zwracam honor :mrgreen:


Post Wysłano: 17 sty 2011, 11:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Filmy zdjęcia czy cuś będzie? 8)
Dobra, sprawna trasa bez przestojów.
Jaki motor w tym daily masz?


Post Wysłano: 17 sty 2011, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
Dobra, sprawna trasa bez przestojów.
Nie wiem kolego jak dla Ciebie, ale dla mnie dobra trasa to taka kiedy mogę się chociaż raz wyspać 8-10h. Tutaj to niezły sajgon...


Post Wysłano: 17 sty 2011, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2009, 21:07
Posty: 8
GG: 1
Samochód: fiat ducato

Filmy zdjęcia czy cuś będzie?
Niestety nie będzie zdjęć. W sumie to praktycznie nocą jechałem.
Dobra, sprawna trasa bez przestojów.
Trasa aż za bardzo poukładana gdzie nie było za bardzo kiedy się wyspać.
Jaki motor w tym daily masz?
Silnik 2.3 HPI 120 koni.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: