Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2010, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2007, 19:30
Posty: 95
Lokalizacja: Białystok

Witam.Zmieniłem dzisiaj osuszacz powietrza.Założyłem nowy oryginalny knorr ale okazało się ze nie zbija powietrza.Mój stary miał regulator ciśnienia a ten nowy nie ma regulatora tylko jest sterowany dodatkowym przewodem od sprężarki ale moje volvo jest z 2000r i nie ma tego sterowania przy sprężarce.Kolega podpina ten przewód gdzieś do zaworu kolo skrzynek z akumulatorami i niby działa robił ktoś kiedyś coś podobnego albo ma sposób aby to zadziałało bardzo proszę o pomoc.


Post Wysłano: 30 gru 2010, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 21:35
Posty: 129

Witam po pierwsze jeżeli miałeś osusza z regulatorem to czemu taki nie założyłeś nie miał byś problemu .Po drugie ten nowy osuszacz nie jest sterowany z kompresora tylko z zewnętrznego regulatora ciśnienia którego u ciebie nie ma a który teraz powinieneś założyć (regulator w momencie uzyskania 12 bar wysyła sygnał do osuszacza aby odbił )Uważam że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem będzie oddać ten nowy a zamienić go na ten z regulatorem i po problemie .Pozdrawiam


Post Wysłano: 30 gru 2010, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2007, 19:30
Posty: 95
Lokalizacja: Białystok

Ok rozumiem ale osuszacz kolega mi załatwił tak "poza sklepem".A taki zawór sterujący jest drogi i czy dużo problemu będzie go założyć?


Post Wysłano: 30 gru 2010, 18:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 21:35
Posty: 129

NIE WIEM JAKI ZAWÓR KUPISZ BO NORMALNIE MASZ ZASILANIE Z ZBIORNIKA 12 BAR ,POŁĄCZENIE Z OSUSZACZEM I ODPOWIETRZENIE .POZDRAWIAM


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: