Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostWys艂ano: 07 gru 2010, 16:12 
U偶ytkownik

GG: 0
Witam Wszystkich . Jestem tu nowy wi臋c wybaczcie mi laickie pytania . Chcia艂bym kupi膰 Magnum z oko艂o 97r lub co艣 takiego jak MAN 18.272 z oko艂o 95r .Zamierzam u偶ywa膰 sprz臋tu do transportu na w艂asne potrzeby . Jestem w trakcie kupowania gospodarstwa rolnego ,nie wykluczam tez rejestracji firmy (nie transportowej ).Jakie s膮 koszty utrzymania tych autek (winiety ,tachografy ,ubezpieczenia ,podatki ,itp )Mo偶e kto艣 z Was ma do艣wiadczenie w tym wzgl臋dzie..? Czy dobrze robi臋 bior膮c te akurat modele pod uwag臋 ,czy co艣 innego polecacie w podobnych cenach R Magnum + naczepa (24tony 艂adownosci ) ,b膮dz Man 18.272 (10 t 艂adowno艣ci ) ?Pozdrawiam Darek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 07 gru 2010, 22:15 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 0
Samoch贸d: Premium + tandem =JUMBO:)
Witam. Mam gospodarstwo warzywno owocowe (DUZE) i powiem Ci ze jezdze premium z tandem 21ton ladownosci z haczykiem i spokojnie wystarcza. Tandem ma t膮 przewag臋 nad naczep膮 偶e jak masz ma艂o towaru to lecisz solo i wtedy spalanie 23litry. Co do winiet to nie kupuje. S膮 potrzebne ale nie kupuje i koniec. Podatek p艂aci si臋 do gminy - p艂ac臋 tylko za samoch贸d , nie pami臋tam ju偶 ile. Tacho tylko z tego dnia co jad臋. 呕adnego kursu na przew贸z rzeczy nie musz臋 mie膰. Pozdrawiam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 08 gru 2010, 0:17 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

DarekCho pisze:
Zamierzam u偶ywa膰 sprz臋tu do transportu na w艂asne potrzeby

Nie wiem kt贸ry raz to pisz臋 na forum.

Transport, to przewiezienie towaru i pobranie op艂aty za t臋 us艂ug臋. Nie ma czego艣 takiego jak transport na potrzeby w艂asne. Jest PRZEW脫Z NA POTRZEBY W艁ASNE, a to bardzo du偶a r贸偶nica.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]