Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 gru 2010, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2008, 19:26
Posty: 234
GG: 7884187
Samochód: MAN 35.414MAN 27.403,MAN TGA 26.480
Lokalizacja: BSK

Witam! Posiadam wywrotkę Iveco Magirus 260-34 (1992 rok) z silnikiem chłodzonym powietrzem Deutz V8. Mam problem ponieważ auta używam głownie zimą. Problem polega na tym, że ma ono za słabe ogrzewanie. Oryginalnie miało te Iveco ogrzewanie postojowe, ale zostało ono zdemontowane przez poprzedniego właściciela. Poszukuję oryginalnego urządzenia. W kabinie mam sterownik, przewody wszystkie są wyprowadzone pod maskę z przodu tylko brak jest samego urządzenia. Jest tabliczka znamionowa, że było tam ogrzewanie firmy Eberspacher TYP HO 5.
Chciałbym założyć oryginalne.
Proszę o pomoc. Może ktoś wie gdzie można byłoby zakupić takie urządzenie lub czy można użyć jakiegoś zamiennika.

Pozdrawiam.

_________________
Roboty ziemne i drogowe, wynajem maszyn budowlanych.


Post Wysłano: 01 gru 2010, 23:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2009, 23:24
Posty: 123
GG: 0
Samochód: renault

Jeżeli nie kupisz oryginalnego to wyszukaj w inernecie firmę Pa-ko zajmuje się sprzętem wojskowym z demobilu. Ja kupiłem od niego webasto scirokko w idealnym stanie za 600 zł i grzeje zajebiście tylko nie wiem czy będzie miejce do zamontowania bo jest to dość duże ustrojstwo. Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: