Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 sty 2011, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 1:00
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Daf 45

Ja akurat mam sporą firmę i zajmuję się budową ogrodów w Holandii, ciężarówką jeżdżę na własne potrzeby ( dowóz materiałów, wywóz śmieci ), w sezonie kasą można wycierać sobie dupe, a w zimie żyje się żeby przeżyć. To w sezonie jest problem bo mnie nie ma od 7:00-22:00 a w zimie jest problem bo kasa się przycina. Kobiety po prostu tak mają że nie potrafią się cieszyć z tego co jest.

_________________
najpierw był: Transit, Transporter T4 3 sztuki, Nissan Vanette >> Teraz jest: Sprinter 316 CDI, Citroen Jumper 2,5D, DAF 45.150.


Post Wysłano: 06 sty 2011, 17:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Panowie, nie wiem co Wy macie za kobiety i skąd. Wiadomo że jak się kocha to chciało by się być z ukochaną osobą, jak najczęściej :D . Ale nie wierze że wszystkie w kryzysie finansowym robią aż takie awantury :?: . A po za tym, niestety też macie swoje za uszami :lol: większość do świętych nie należy :> a jeżdżenie w trasy i życie rodzinne można pogodzić pod warunkiem że się chce :!: ale większość z Panów jest tak zachłanna że zamiast 3/1 jeżdżą, po 5-6tyg. czasami więcej. i potem jesteście zdziwieni??? gdzie wasz umiar??? a nie muszę chyba naświetlać jak wygląda większość weekendów :mrgreen:

_________________
marzanna38


Post Wysłano: 06 sty 2011, 17:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2010, 17:05
Posty: 39
GG: 2775189
Samochód: lantra-pieszczotliwie *ujek
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk

Cytuj:
Panowie, nie wiem co Wy macie za kobiety i skąd.

Też się nad tym Marzanna zastanawiam.Ciagle tylko o pieniądzach i o tym,że jak mało zarabia to źle jak dużo to tez źle :D kurde same marudy mają te "dziady" :twisted: :mrgreen:

_________________
szumia jodły na gór szczycie,kocham disco ponad życie


Post Wysłano: 06 sty 2011, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

podam przydlad z firmy chlopak sie zwolil bo mu nie pasowal sprzet itd poszedl do prywaciaza... baba muza czela jeczec ze malo zarabia poszedl az 300km od domu jezdzic jezdzi 6 tygodni ale co z tego wazne ze zonka zadowolona bo ma kase a jego nie ma:):) jasne ze idzie sie dogadac:):) i wlasnie chyba wkraczam w taki zwiazek ze akceptuje to co bede robil:):) ale oczywiscie nie cale zycie;) jak to mowia Kobiety tez Ch...E...;)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 06 sty 2011, 18:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Powiem, tak: nie mam tego problemu :P , ale gdyby to mąż mi piał że mało zarabiam piłka była by krótka :!: :!: :!: IDŹ KOCHANIE DO PRACY I ZARÓB SOBIE WIĘCEJ :twisted: a Panowie przyzwyczajacie kobiety do luksusowego życia, a potem płacz, i żale. Związek to kompromis 8) ale jak większość żyje w epoce kamienia LIZANEGO :> to potem jest[ JAK SIĘ NIE MA CO SIĘ LUBI , TO SIĘ LUBI CO SIĘ MA:mrgreen: I i na nic płacz :!: :lol:

_________________
marzanna38


Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 18:30 przez Rossi, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę ograniczyć stosowanie emotikonek.


Post Wysłano: 06 sty 2011, 18:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

jak to mowia Kobiety tez Ch...E...;)
Do kolegi DEMONA-) TAK OWSZEM MĘŻCZYŹNI TAK PIESZCZOTLIWIE MÓWIĄ O KOBIETACH :mrgreen: ALE KOBIETY TEŻ MAJĄ PIESZCZOTLIWY ZWROT O FACETACH :lol: FACECI TO TEŻ K..WY :>

_________________
marzanna38


Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 19:23 przez Rossi, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie pisz dużymi literami, bo oznacza to krzyk, nie pisz jednego posta pod drugim, tylko używaj opcji zmień jak chcesz coś dopisać. To już 3 zwrócenie uwagi, proszę o dostosowanie się do zasad tutaj panujących!


Post Wysłano: 06 sty 2011, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

plus dla ciebie bo tego nie znalem:) tak jak mowisz idzie pogodzic ten zawod ze wszytskim ale kwestia odpowiedniej partnerki i dogadania sie:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 06 sty 2011, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2008, 16:27
Posty: 26
GG: 3720655
Lokalizacja: Sosnowiec

Jeździłem rok na międzynarodówce moja przyszła żona poprosiła mnie żebym do ślubu siedział w domu, a najlepiej do póki dziecka nie urodzi. Mówi że musi przelać miłość ze mnie na dziecko. Jak Bedzie to sie dopiero dowiem. Na razie pracuje na wózku widłowym za 2000zł jedyny plus co dzień w domu i kierownica.


Post Wysłano: 06 sty 2011, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Cytuj:
plus dla ciebie bo tego nie znalem:) tak jak mowisz idzie pogodzic ten zawod ze wszytskim ale kwestia odpowiedniej partnerki i dogadania sie:)
cóż, cieszę się z tego plusa, co do powiedzonek znam ich parę). co do partnerki/a zgadzam się w stu procentach. -)

_________________
marzanna38


Post Wysłano: 07 sty 2011, 7:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2008, 22:36
Posty: 91
GG: 2940985
Lokalizacja: Oświęcim

Można pogodzić prace w trasie i kobietę..grunt to odpowiednia trasa..i ;-) kobieta, która w domu się wszystkim zajmie a i z mężem czasem w trasę :lol: pojedzie.

_________________
Zeby bylo o czym myslec, a nie bylo czym sie martwic................


Post Wysłano: 07 sty 2011, 10:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

efka odpowiednia trasa...?? z tego co widze dzisiaj wszytsko jest z lapanek... u nas jest tak ze niby weekendy wolne ale zdaza sie zostac na jakis... a jak nie to nieraz zjezdza sie dopiero w sobote rano:):) albo popoludniu tez wiele zalezy od tego jaka droga itd...

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 07 sty 2011, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

każda kobieta przynajmniej raz powinna jechać w trasę) potem wie jak to jest i na czym ta praca polega :mrgreen:

_________________
marzanna38


Post Wysłano: 07 sty 2011, 22:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

tak jak mowisz ale kobieta zazwyczaj znajdzie wymowke nie okazujac strachu:P:D

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 07 sty 2011, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2010, 17:05
Posty: 39
GG: 2775189
Samochód: lantra-pieszczotliwie *ujek
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk

Cytuj:
tak jak mowisz ale kobieta zazwyczaj znajdzie wymowke nie okazujac strachu:P:D

bo my dobre jestesmy w "ukrywaniu " sie:D
a ja bym chętnie poejchala w trase :D i zastanaiwam się czemu żony dziewczyny nie chcą pojechać w trasę. Znacie jakieś wymówki?

_________________
szumia jodły na gór szczycie,kocham disco ponad życie


Post Wysłano: 07 sty 2011, 22:19

Cytuj:
a ja bym chętnie poejchala w trase :D i zastanaiwam się czemu żony dziewczyny nie chcą pojechać w trasę. Znacie jakieś wymówki?
Bo ja mąż jest w trasie, to przychodzi sąsiad?


Post Wysłano: 07 sty 2011, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Panie i Panowie .. w kilku postach usiłujecie rozwiązać zagadkę, której ludzkość nie ogadnęła przez wieki istnień? NIE MA idealnej symbiozy, to utopijne coś jak perpetum mobile.


Istnieje jednak sentencja, która łączy kobietę i pracę.

"Kobieta jest jak praca, kiedy jej nie masz, chcesz ją mieć, a kiedy ja masz to Cię męczy"

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 07 sty 2011, 22:33

Temat jest ciekawy, ale ta dyskusja mogłaby się toczyć w nieskończoność. Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest praca gdzie robię to co lubię i jestem codziennie w domu. W końcu mi się to udało.


Post Wysłano: 07 sty 2011, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Cytuj:
tak jak mowisz ale kobieta zazwyczaj znajdzie wymowke nie okazujac strachu:P:D
a może właśnie nie jadą dlatego że się boją? dobra mina do złej gry to połowa sukcesu, a swoją drogą, to ciekawe dlaczego to panowie tak się boją o sąsiadów)))?

droga balbino, piszesz że chętnie byś pojechała w trasę. to dlaczego nie jedziesz???

_________________
marzanna38


Post Wysłano: 08 sty 2011, 9:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2010, 17:05
Posty: 39
GG: 2775189
Samochód: lantra-pieszczotliwie *ujek
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk

Cytuj:
Cytuj:
tak jak mowisz ale kobieta zazwyczaj znajdzie wymowke nie okazujac strachu:P:D
a może właśnie nie jadą dlatego że się boją? dobra mina do złej gry to połowa sukcesu, a swoją drogą, to ciekawe dlaczego to panowie tak się boją o sąsiadów)))?

droga balbino, piszesz że chętnie byś pojechała w trasę. to dlaczego nie jedziesz???
bo jak narazie szukam pracy na solówkę, a nie ma znajomych ,którzy by mogli mnie zabrać zestawem w taką podróż ale myślę,że uśmiechnę się do któregoś z kolegów z forum to może mnie zabiorą..

_________________
szumia jodły na gór szczycie,kocham disco ponad życie


Post Wysłano: 08 sty 2011, 10:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

W brew pozorom jesteśmy porządni,nie zabieramy kobiet do kabiny,Nawet w celach informacyjnych.Z autopsji wiem,że nie ma przyjaźni pomiędzy kobietą a mężczyzną.Przynajmniej jedna strona czegoś oczekuje :)

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: