Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2010, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

Cytuj:
U nas w Polsce zawod kierowca jest troche inaczej odbieramy jak np. w USA.
Tam jak sie wchodzi do baru czy kawiarni to odrazu widac ze to szofer jest.Tam ten zawod odbierany jest jako styl zycia nie tylko prace ludzie podchodza do tego inaczej podziwia sie ludzi za kołkiem . U nas niestety jak sami wiecie nie jest tak :lol:
U nas praca kierowcy to zadna praca ludzie uwazaja ze jak jestes kierowca to nic nie robisz jedziesz
To wszystko można zawrzeć w słowach mojego znajomego co jeździł trochę po zachodzie a teraz rypie na okrągło Moskwę. Powiedział bardzo mądre słowa gdy go zapytałem czemu na zachód nie jeździ.
"Bo za Bugiem robisz za Pana, a za Odrą za dziada."

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 17 gru 2010, 1:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 15:12
Posty: 251
GG: 8587289
Samochód: 500dxi
Lokalizacja: trójmiasto/kaszuby

Podsumowując musisz odpowiedzieć sobie na jedno zaje*****e ważne pytanie. Co chcesz w życiu robić, a potem zacząć to robić. Tak jak koledzy wyżej napisali albo robota na miejscu i co wieczór w domu albo krajówka i dwa razy w tygodniu w domu czasem częściej. Powodzenia życzę

_________________
PL - Skandynawia


Post Wysłano: 17 gru 2010, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...To wszystko można zawrzeć w słowach mojego znajomego co jeździł trochę po zachodzie a teraz rypie na okrągło Moskwę. Powiedział bardzo mądre słowa gdy go zapytałem czemu na zachód nie jeździ.
"Bo za Bugiem robisz za Pana, a za Odrą za dziada."
jeżeli będziesz się wywyższał za Bugiem, to będziesz poniżany za Odrą.

traktowanie innych jak ludzi jest niezależne od miejsca.

jak nauczysz się szanować samego siebie, to może za jakiś czas będziesz szanował innych.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 19 gru 2010, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 mar 2008, 13:50
Posty: 107
GG: 8694441

Chyba odezwał się we mnie romantyk :D

Otóż ostatnio usłyszałem w radiu piosenkę Justyny Steczkowskiej - Daj mi chwilę. Słowa tej piosenki, wydaje mi się pokazują co czuje dziewczyna/kobieta pozostawiona w domu przez chłopaka/męża, który jest właśnie w trasie.
Taka jest moja interpretacja tekstu tej piosenki.

P.S Dobra starczy już tej romantyczności :P

_________________
SENS ICH ISTNIENIA - także i mój! :)


Post Wysłano: 03 sty 2011, 13:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Szanowny Kolego. Poczytałam sobie trochę, i muszę przyznać, że w każdej odp. jest trochę prawdy. Nie mniej jednak nie zauważyłam abyś napisał w jakim systemie jeździsz? Nidy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej :D
Cytuj:
Cytuj:
ale jak ja wiem, to czego kobieta oczekuje od mężczyzny to pieniądze, a wszystko pozostałe: szczęście, miłość itp. znadzie sama (gdzie indziej).
Jak chłopa tygodniami w domu nie ma to znajdzie sobie środek zastępczy :lol: Dlatego jeśli miałbym zapie***ać jak wół na wygnaniu, dawać babie kapuche i nie wiedzieć co robi za moimi plecami to ja dziękuje za taki interes. :roll:
Robota dla kawalerów albo ludzi którzy wolą związki bez zabowiązań. Jeśli nie ma przymusu to ta robota jest ostatnią, która nadaje się dla kogoś z życiem rodzinnym.
PANOWIE. A CZY WSZYSTKIE "BABY" WIEDZĄ ILE CZASAMI WY ZNAJDUJECIE SOBIE ŚRODKÓW ZASTĘPCZYCH???
A KOLEGA CYRYL TO MA CHYBA WYBITNIE ZŁE SKOJARZENIA ODNOŚNIE KOBIET! :(

_________________
marzanna38


Ostatnio zmieniony 04 sty 2011, 17:29 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji "zmień", nie piszemy z Caps Lock-iem.


Post Wysłano: 03 sty 2011, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Cytuj:
Cytuj:
U nas w Polsce zawod kierowca jest troche inaczej odbieramy jak np. w USA.
Tam jak sie wchodzi do baru czy kawiarni to odrazu widac ze to szofer jest.Tam ten zawod odbierany jest jako styl zycia nie tylko prace ludzie podchodza do tego inaczej podziwia sie ludzi za kołkiem . U nas niestety jak sami wiecie nie jest tak :lol:
U nas praca kierowcy to zadna praca ludzie uwazaja ze jak jestes kierowca to nic nie robisz jedziesz
To wszystko można zawrzeć w słowach mojego znajomego co jeździł trochę po zachodzie a teraz rypie na okrągło Moskwę. Powiedział bardzo mądre słowa gdy go zapytałem czemu na zachód nie jeździ.
"Bo za Bugiem robisz za Pana, a za Odrą za dziada."
Nie wiem czy mam się śmiać,czy płakać z tych "bardzo mądrych słów".Ja mam inny pogląd na te sprawy i nawet nie chcę patrzeć w kierunku wschodnim.Na zachodzie cywilizacja (co mi odpowiada),na wschodzie nadal dzicz korupcyjna.Wschód można lubić a nawet kochać,jak lubi się tanio pochlać,coś ciepłego wyr.... itd.Naszych "panów" na Rosji już widziałem i podziękuję.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 03 sty 2011, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

To jakim kierowca jest panem na wschodzie juz na pierwszej granicy widac. Trzeba latac za kazdym smiesznym urzedasem i sie ladnie usmiechac, bo o byle co nie przybije pieczatki i trzeba bedzie do nastepnej zmiany stac.

Kilkudniowe postoje na urzedach celnych czy granicach w warunkach trzeciego swiata, to przeciez przywilej dla panow kierowcow, ktorego moga dostapic tylko na wschodzie.


Tak jak powiedzial DRIVER1965, jak ktos lubi dobrze i tanio podupczyc i pochlac, zalatwic lewy papier na stacji benzynowej to tylko na wschod jechac.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 03 sty 2011, 19:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Powiedział bardzo mądre słowa gdy go zapytałem czemu na zachód nie jeździ.
"Bo za Bugiem robisz za Pana, a za Odrą za dziada."
Faktycznie mądre słowa :lol:


Post Wysłano: 03 sty 2011, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Co to panowie,nikt nie chce dziadować do Madrytu,czy Paryża?? :lol: :lol: No tak,wszystkim marzy się Maskowskaya,sztanga Paraszutów i laski dookoła kabiny.Paniska!!!! :D

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 03 sty 2011, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Cytuj:
Co to panowie,nikt nie chce dziadować do Madrytu,czy Paryża?? :lol: :lol: No tak,wszystkim marzy się Maskowskaya,sztanga Paraszutów i laski dookoła kabiny.Paniska!!!! :D
MOSKOWSKAYA, JEST DO KUPIENIA CHYBA JUŻ WE WSZYSTKICH PAŃSTWACH :D

_________________
marzanna38


Ostatnio zmieniony 03 sty 2011, 20:33 przez Danio, łącznie zmieniany 1 raz.
Zanim napiszesz kolejny post na klawiaturze naciśnij klawisz Caps Lock.


Post Wysłano: 04 sty 2011, 15:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

smieszny tekst ale czuje ze cos w nim jest

_________________
B C D


Post Wysłano: 05 sty 2011, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 1:00
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Daf 45

To jest baba, jak zarabiasz dużo to będzie niezadowolona, będzie robić awantury bo nie ma cię w domu. Jak będziesz pracował normalnie i zarabiał mało, to będzie to samo tylko w drugą stronę. Będą awantury że na nic nie ma pieniędzy itp. Jak baba ma taki charakter to będzie zawsze niezadowolona.

_________________
najpierw był: Transit, Transporter T4 3 sztuki, Nissan Vanette >> Teraz jest: Sprinter 316 CDI, Citroen Jumper 2,5D, DAF 45.150.


Post Wysłano: 05 sty 2011, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Wypowiadalem sie i wroce do tego:) rozstalismy sie z dziewczyna a ja poczulem sie nie spelniony... i postanowilem wrocic do tego co robilem:) twierdzac jak ktos bedzie to bedzie do kobiety podszedlem olewawczo.... Chce troszke zarobic i w pewnym momencie powiedziec sobie stop trzeba wrocic do normalnosci:) obralem cele stwierdzilem ze tak jak pracowalem za 2000 na miejscu wyciagali z ciebie maksa... i odkladac na to co mam w planie dopiero za 3 lata bym na to nazbieral... a tak mysle w rok sie uda:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 05 sty 2011, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2010, 14:56
Posty: 146
GG: 0

Cytuj:
To jest baba, jak zarabiasz dużo to będzie niezadowolona, będzie robić awantury bo nie ma cię w domu. Jak będziesz pracował normalnie i zarabiał mało, to będzie to samo tylko w drugą stronę. Będą awantury że na nic nie ma pieniędzy itp. Jak baba ma taki charakter to będzie zawsze niezadowolona.
A jak będziesz dużo zarabiać i będziesz na miejscu to będzie narzekać że masz zbyt młodą sekretarkę ;)?


Post Wysłano: 05 sty 2011, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 paź 2009, 18:23
Posty: 93
GG: 12544520
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Wypowiadalem sie i wroce do tego:) rozstalismy sie z dziewczyna a ja poczulem sie nie spelniony... i postanowilem wrocic do tego co robilem:) twierdzac jak ktos bedzie to bedzie do kobiety podszedlem olewawczo.... Chce troszke zarobic i w pewnym momencie powiedziec sobie stop trzeba wrocic do normalnosci:) obralem cele stwierdzilem ze tak jak pracowalem za 2000 na miejscu wyciagali z ciebie maksa... i odkladac na to co mam w planie dopiero za 3 lata bym na to nazbieral... a tak mysle w rok sie uda:)
już to widzę powiesz stop po 30 latach jak będzie Ci kręgosłup nawalał i w kolanach łamało o hemoroidach nie wspomnę... a wtedy nie będzie Cię miał nawet po d...e pogłaskać :D


Post Wysłano: 05 sty 2011, 23:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2010, 17:05
Posty: 39
GG: 2775189
Samochód: lantra-pieszczotliwie *ujek
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk

wszystko na te biedne kobiety :)

Jeżeli myślicie,że będą narzekać (panie) a to ,że nie jeździcie w trasy a w
potem narzekąc,że za mało zarabiacie jak nie będzie jeździć tylko się czymś innym zajmiecie to może same by coś wykombinowały i poszukały dodatkowej pracy,zmieniły swoją dotychczasową.A nie tylko na biednych chłopów nadawać :)

Jak już ktoś wspominał: jak masz siedzieć i myśleć czy ktoś Ci rogów nie przyprawia,to już raczej bez sensu taki związek.


Napisz jak tam zadecydowałeś i czy się wszystko ukłąda.
pozdrawiam

_________________
szumia jodły na gór szczycie,kocham disco ponad życie


Post Wysłano: 06 sty 2011, 11:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

bedzie mial mnie kto drapac:D:D:D koledzy z parkingow:P

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 06 sty 2011, 11:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2011, 12:39
Posty: 15
GG: 15823400

Cytuj:
Cytuj:
To jest baba, jak zarabiasz dużo to będzie niezadowolona, będzie robić awantury bo nie ma cię w domu. Jak będziesz pracował normalnie i zarabiał mało, to będzie to samo tylko w drugą stronę. Będą awantury że na nic nie ma pieniędzy itp. Jak baba ma taki charakter to będzie zawsze niezadowolona.
A jak będziesz dużo zarabiać i będziesz na miejscu to będzie narzekać że masz zbyt młodą sekretarkę ;)?
Szanowni koledzy-) z wszystkich kobiet robicie bezduszne materialistki-( czy oby tak na pewno jest?? Ponadto część z Was ciągle używa zwrotu " BABA" był by wam miło gdybyśmy o Was lub na Was mówiły DZIADY???

_________________
marzanna38


Post Wysłano: 06 sty 2011, 14:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

milo napewno by nie bylo... ale popatrz z drugiej strony jezeli kobiecie nie zapewnisz dogodnego zycia bedzie z toba??:) watpie:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 06 sty 2011, 15:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2009, 20:26
Posty: 56
GG: 12655334
Lokalizacja: Dzierżoniów

Właśnie,sami chyba wiemy jak to jest;)miłość itp a jak pzyjdzie co do czego to wiadomo,jak przyjdzie jakiś kryzys z kasą to ci powie,że nie spełniasz jej oczekiwań :lol: oczywiście nie można tak oceniać wszystkich kobiet,ale niestety zwykle tak jest.Ogólnie trzeba próbować się dogadać,a jak nie wychodzi to zastanowić się.Bo można wybrać kobietę a wtedy ona powie,że za mało zarabiasz albo...wybrać pracę.To jednak trzeba poddać osobistej decyzji i ocenie :>

_________________
"Ten świat aż taki straszny wcale nie jest,
przestań mówić,że straciłeś już nadzieję,
najgorsze co cię może spotkać niestety to ciepłe piwo i zimne kobiety" :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: