Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lis 2010, 18:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:48
Posty: 5
GG: 0
Samochód: DAF XF 95/430

Witam mam problem z zaworem EBS.gdy mocniej nacisnę na pedał hamulca ma wyświetlaczu wyświeci się na czerwono i dzwonek denerwuje uzyska.nie wiem zbytnio nawet gdzie go szukać.mój dafik to nie ciągnik tylko solo.podpowiedzcie gdzie on się znajduje.


Post Wysłano: 15 lis 2010, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2008, 18:44
Posty: 224
GG: 3958206

hejka, a wiec w DAF-ie masz EBS w ktorym sa dwa zawory glowne przedniej i tylnej osi oraz pedal hamulca. Modulator tylniej osi znajduje sie w okolicach tylniej osi taki prostakatny zawor ( nie pomyl z zaworem od poduszek ECAS) natomiast zawor przedniej osi znajduje sie po lewej stronie jak sie kabina konczy! A to ze ci wyskakuje EBS na czerwono podczas hamowania to moze byc kilk aprzyczyn najlepiej to odwiedzic ASO i wpiac kompa to wyjdzie dokladnie co go boli!!! Jakbys potrzebowal modulator przedniej osi to mam nowy oryginal po dobrej cenie!!! Wiecej na gg 3958206 jak jestes zainteresowany. Pozdro


Post Wysłano: 17 lis 2010, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:48
Posty: 5
GG: 0
Samochód: DAF XF 95/430

DZIEKI ZA PORADE JUTRO WŁASNIE PRZYJEDZIE KOLO Z KOMPEM I BEDZIEMY SZUKAC CO MU DOLEGA.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: