Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lut 2012, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Witam. Ma ktoś jakieś szersze informacje na temat tej firmy ? Firma ma baze w Uberherrn-Niemcy, biuro mają w Nowogardzie i zajmują się transportem BDF. Mają około 50 kierowców. Z tego co wiem to jeżdżą tylko i wyłącznie w nocy. Mają kilka nowych R`ek pod BDF.
Jedno takie zdjęcie.
Obrazek


Post Wysłano: 12 lut 2012, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Auta pod Dachserem jeżdżą na stałych liniach, kierowcy jeżdżą w systemie 3/1 lub 4/1, nie jestem tego pewny.

Mają także kilka aut obsługujących kierunek Polska - Norwegia, od kierowcy jeżdżącego właśnie na Norwegię słyszałem że weekendy w domu, oraz zakaz jakichkolwiek kombinacji z tacho.

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 09 mar 2012, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:29
Posty: 2
GG: 0

wie ktoś coś więcej o tej firmie ? :mrgreen:


Post Wysłano: 11 mar 2012, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2011, 12:31
Posty: 9
GG: 0

Wie ktoś coś na temat tej firmy ? Z góry thx za info .


Post Wysłano: 09 kwie 2012, 8:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2012, 8:16
Posty: 1
GG: 0
Samochód: volvo

Ja tam pracowałem NIE POLECAM najgorszemu wrogowi ciąłe pretensje o paliwo ,co chwile jakies obciążenia za coś czego się nie zrobiło, mamba nawet potrafi potrącic głupie 3 zl za telefon który jest zablokowany że nigdzie nie można zadzwonic. a z tym tachem to nie prawda bo każą przeginać juz nawet mieli nauczkę a potem w biurze podsuwaja papierki do podpisu że oni nie każa przeginać krótko mówiąc broncie sie tej firmy


Post Wysłano: 27 lip 2012, 11:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2012, 11:44
Posty: 2

Cytuj:
Ja tam pracowałem NIE POLECAM najgorszemu wrogowi ciąłe pretensje o paliwo ,co chwile jakies obciążenia za coś czego się nie zrobiło, mamba nawet potrafi potrącic głupie 3 zl za telefon który jest zablokowany że nigdzie nie można zadzwonic. a z tym tachem to nie prawda bo każą przeginać juz nawet mieli nauczkę a potem w biurze podsuwaja papierki do podpisu że oni nie każa przeginać krótko mówiąc broncie sie tej firmy
Witam, w naszej firmie nigdy nikogo nie obciazylismy nie słusznie, telefony owszem są poblokowane ale jak ktoś wchodzi na internet nie wiem gierki czy cos w tym rodzaju to trzeba za to zapłacić bilingi sa zawsze dostepne dla każdego.


Ostatnio zmieniony 27 lip 2012, 12:15 przez Arto-Plus, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 27 lip 2012, 12:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2012, 11:44
Posty: 2

Cytuj:
Witam. Ma ktoś jakieś szersze informacje na temat tej firmy ? Firma ma baze w Uberherrn-Niemcy, biuro mają w Nowogardzie i zajmują się transportem BDF. Mają około 50 kierowców. Z tego co wiem to jeżdżą tylko i wyłącznie w nocy. Mają kilka nowych R`ek pod BDF.
Jedno takie zdjęcie.
Obrazek
Jezeli chce pan się dowiedziec coś więcej na temat naszej firmy zapraszamy do nas na rozmowę, ewentualnie tel 91 39 25 275.
Posiadamy BDFy jak i standartowe ciagniki, jeździmy na liniówkach ale i normalne transporty, zatrudniamy około 70 kierowców. Trudno mi powiedziec czy teraz bedziemy potrzebowac dodatkowych kierowców, ale to ogólnie zmienia sie z tygodnia na tydzien, wiec prosze zadzwonic a otrzyma pan informacje.
- pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: