Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2006, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
a gdzie najczesciej jezdzicie poza granice Polski? Jakie kierunki obslugujecie?
Tak jak pisalem wyzej glownym kierunkiem jest Anglia,zdarza sie tez Hiszpania czesto rowniez robimy przerzuty albo z Angli lecimy do Litwy zdarza sie rowniez Rosja ale to raczej rzadko .Ogolnie,wszedzie nas mozna zobaczyc :)

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2007, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3141
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Daf który bardzo często stoi w Grudziądzu.
ObrazekObrazek
foto by Ich.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2007, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

I własnie to chodziło.PKS G-O ma bardzo ładne dafy.Kiedyś z tata zmienialismy opny na ich zakładzi.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sty 2007, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lis 2006, 12:41
Posty: 38
Lokalizacja: ja mam to wiedzieć?

Jak mój brat zaczynał jeździć to właśnie poszedł do PKS i jakieś doświadczenie już ma i umiejętności zdobyte w PKS też polecam tą firme.Jak dla niedoświadczonych kierowców jest bardzo dobrą firmą:).

_________________
Kamil-Gda Pozdrawia was:)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 cze 2007, 11:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Przez moją miejscowość co drugi dzień jeżdzi Daf XF 105!! :D Nie wiecie ile sztuk ich zakupili :?: 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 cze 2007, 11:16
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Fotka odemnie robiona w czasie jazdy sorki za jakosc ;/ ale osobowka mi sie wje**** i te barierki ;/
Obrazek

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 4:58

Czy istnieje mozliwosc zatrudnienia sie w PKS Gdansk Oliwa, ale nie na dzialalnosc??? i jak wyglada praca pocztkujacego kierowcy w tej firmie?
czy sa to wyjazdy w dwuosobowym skladzie - jesli tak, to jak dlugo jezdzi sie razem z innym kierowca i na jakich najczesciej trasach?
Dzieki za odpowiedz.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 12:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
Przez moją miejscowość co drugi dzień jeżdzi Daf XF 105!! :D Nie wiecie ile sztuk ich zakupili :?: 8)
Na chwile obecna jest jakies bodajze 20 sztuk moze troche mniej ale ciagle auta sa dobierane,dokupywane.

Do Schleppera : Słuchaj,z tego co sie orientuje taka mozliwosc nie istnieje.Na poczatku jesli jestes poczatkujacy podwojna obsada z doswiadocznym kierowca ,jak długo ? Az sie sprawdzisz wyda na Twoj temat pozytywna opinie :) Głowne trasy ? Głownie Anglia,ale przemierzamy takze daleki zachod chociaz w mniejszym stopniu,jest takze LITWA sporadycznie Rosja tam jezdza wybrane autka .Anglia jest priortytetem.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

W Brzesku od około miesiąca ładuje się masa aut z tej firmy. Nawet dzisiaj jadąc do babci widziałem jak przyjechał tandem na załadunek. Wiec moje pytanie brzmi: czy to tylko tymczasowa robota, czy cos wiekszego?

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Ja przyznam sie szczerze byłem tam tylko raz dwa tygodnie temu.Wywozka na Anglie ,ale czy cos wiekszego tam zostalo podpisane tego niemam pojecia.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 18:09

Cytuj:
taka mozliwosc nie istnieje.Na poczatku jesli jestes poczatkujacy podwojna obsada z doswiadocznym kierowca ,jak długo ? Az sie sprawdzisz wyda na Twoj temat pozytywna opinie
JA narazie przygotwuje sie do zrobienia C, wiec jeszcze daleka droga przede mna, chce jednak dowiedziec sie juz teraz , jakie bede mial szanse na zdobycie pracy jako kierowca jak juz bede mogl wsiasc za "kolko" i co mnie czeka?.
Widze, ze beda problemy z zatrudnieneim sie gdziekolwiek, bo wszyscy chca doswiadczonych, tylko ze gdzies to doswiadczenie trzeba zdobyc?.Znasz moze firmy z Trojmiasta, ktore przyjmuja bez doswiadczenia?
I druga sprawa:
Skoro z drugim kierowca jezdzi sie do skutku, no to musi to miec wplyw na wyplate, wiesz moze jak to wyglada w praktyce?
Mam 33 lata, poznalem juz troche zycie i wiem, ze sa rozni ludzie, jesli trafie na fajnego kolege, ktory wprowadzi mnie w tajniki tego zawodu, no to OK, jednak jesli drugi kierowca bedzie sie czepial (a normalne, ze bede popelnial bledy), to raczej nigdy nie poprowadze zestawu zupelnie sam, bez "pomocnika", bo zawsze cos tam mi wytknie i jeszcze skonczy sie to tym, ze wylece z pracy.
Jak Ty to widzisz i co bys mi doradzil???
Dziekuje za odpowiedz i szerokosci oraz powodzenia zycze.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2007, 12:59
Posty: 47
GG: 8302856
Lokalizacja: zadzim

Ile można zarobić w tej firmie?prosze o szybką odpowiedz! :)

[ Dodano: Sob, 23.06.2007, 18:28 ]
ile mozna zarobić w tej firmie?

_________________
GG--->8302856
Strona-->WWW.KAMILVOLVO.FOTOSIK.PL


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Schlepper .
Słuchaj kolego jestes z samego Gdanska tak ?
W transporcie teraz jest naprawde brak kierowcow i jest na nich bardzo duze zapoptrzebowanie wiec mysle ze jesli zrobiłbys prawko mogłbys do nas uderzac jak w dzwon.Jakis tam wiekszych burakow u nas w firmie niema za kolkiem chociaz wiadomo ze pare takich "owiec" sie trafi.Do skutku moze zbyt,na wyrost to napisałem we wczesniejszym poscie jesli sie sprawdzisz naprawde zobacza ze masz smykałke do tego co robisz to w niedlugim czasie dostajesz swoja bryczke jesli nie to jezdzi sie z "aniołem strozem" :) ok 3 miesiecy maksymalnie ale jak mowie jesli sa wolne auta to po niedługim czasie mozesz wskoczyc na swoje.Co mysle i co bym poradzil ? Napewno niema sie czego bac,trzeba probowac i wszystkiego w zyciu sprobowac :) Atakuj jesli widzisz taka potrzebe i chcesz jezdzic tylko mowie z gory nie jest lekko.Jak sprawa wyglada z Twoim doswiadczeniem ? moze cos na busach ? Jesli nie to nawet moze bys namazał w papierach ze cos jezdziles na busikach to by tez inaczej patrzeli na sprawe .
Jak cos to pytaj :) Po to jestem do konca weekendu.

Kamil Volvo - Mi starcza,nie narzekam chociaz mogłoby byc lepiej.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2007, 10:42
Posty: 8
Lokalizacja: Dobre Miasto

witam 18 czerwca zdałem egzamin c+e, zrobiłem kurs na przewóz rzeczy i psychotesty. Wyślę tam cv może mnie przyjmą mieszkam kolo Olsztyna. A powiedz mi czy nadal pracujecie na działalności? Czy już na umowę o pracę?


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Proboj proboj :) Tak jak pisalem wyzej jest nadal dzialalnosc chociaz chodza plotki ze mamy przechodzic normalnie na pracownika niektorzy jezdzili tak od zawsze ale to sa pojedyncze przypadki.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

a jak wygląda sprawa ze zjazdami? Co ile jestes w domu?Pozdrawiam

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Jak pisalem wczesniej pare stron bodajze max jestem 3 tyg tam.Wiadomo moge zjechac po tygodniu moge zjechac po dwoch ale 3 to jest max no ale wtedy siedze glownie na wyspie ,jak zjade do Polski to na slask i znowu geluje na GB ale wkoncu po tych 3tyg zjezdzam do GDANSKA.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2007, 13:22

Cytuj:
Jak cos to pytaj Smile Po to jestem do konca weekendu.
Wyslalem Ci prywatna wiadomosc i tam wszystko opisalem.


Post Wysłano: 21 mar 2008, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Obrazek
(C)jo

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 22 mar 2008, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3141
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Obrazek
kopyrajtorajt baj ajem.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: