Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Wymagania KW
Post Wysłano: 18 lip 2010, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2010, 13:58
Posty: 26
GG: 0
Samochód: A170 AMG
Lokalizacja: KCH

Koledzy czy jak w prawku mam wbita tylko kategorie B, mam zaliczony egzamin kat C w czerwcu, mam 'protokol egzaminu' oraz 'historie egzaminu' to moge zaczac kurs KW czy nie? Nie wyrabialem prawka bo w tej chwili jestem w trakcie kursu CE co wiazalo by sie z ponoszeniem kilka razy tych samych kosztow /oplata za PJ, zdjecia, dojazdy do WK.../. Ewentualnie prosilbym o link do ustawy o KW... jakos nie moge nic znalezc.

_________________
'B' 06.2000
'C' 06.2010
'CE' w trakcie
'KW' w trakcie


Post Wysłano: 18 lip 2010, 10:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 14:08
Posty: 38
GG: 2566184
Samochód: renault

nie mozesz niestety, w KW sa jazdy samochodami ciezarowymi i tam musisz posiadac przy sobie prawo jazdy zeby taki prowadzic, do tego w umowie podpisywanej z osrodkiem ktroy bedzie Ci prowadzil KW musisz dac kopie PJ z kat. C minimum


Post Wysłano: 18 lip 2010, 13:53

Zacząć możesz, jednak żeby przystąpić do egzaminu musisz mieć dokument z kategorią C, a po zdaniu kwalifikacji i tak będziesz musiał go znowu wymienić. Ot Polska...


Post Wysłano: 19 lip 2010, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2010, 13:58
Posty: 26
GG: 0
Samochód: A170 AMG
Lokalizacja: KCH

Cytuj:
Zacząć możesz, jednak żeby przystąpić do egzaminu musisz mieć dokument z kategorią C, a po zdaniu kwalifikacji i tak będziesz musiał go znowu wymienić. Ot Polska...
Dzieki koledzy!
Po kilku telefonach potwierdzam, ze moge zaczac KW ale juz do jazd musze miec prawko, wkoncu jakies podwojne koszty za czysta biurokracje musza byc!

_________________
'B' 06.2000
'C' 06.2010
'CE' w trakcie
'KW' w trakcie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: