Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Witam wszystkich forumowiczów.Mam pytanko do osób latających już w Rico.Pracuje obecnie w VW P-ń na tzw.zakladzie nr.4 w firmie Panopa logistic jako operator wózków widłowych.Mam przyjemność za i rozładowywać dziesiątki Ricolotów.Z iloma kierowcami bym nie rozmawiał ich opinie są przeróżńe.Sam chcę za 2miesiace zatrudnic sie w Rico.Jak wygląda sprawa not obciążęniowych?Kierowcy nazekaja iz sa obciazani za kontenery,które zdali,za paliwko rowniez....inni twierdza z kolei iz to bzdura...komu tu wierzyc?....ASP kiedy pojawisz sie w Swarzedzu??Pozdrawiam.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2007, 8:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Różnie kolego z tym bywa...z tymi notami to jak wypadnie...a po drugie to kolega ASP nie jeździ na VW,bo jako kierowca się szanuje,poniewaz z firmy PRP jezdza na tej lince tacy(nie wszyscy) co na "Swiecko musza jeździc z laptopem,co robią najdalej Emden,Wolfsburg,Hannover...aczkolwiek to juz strach bo tam juz RMFka nie odbiera...przykładem jest 2 wielkich szoferów,co nie mogło znaleźć Wolfsburga...więc nie masz za bardzo kolego co liczyć zeby ASP zajechał do Poznania na VW...kiedys tam jeździl,ale na szczescie się z tamtad urwał...pozdrawiam serdecznie :)

_________________
Karta rybacka: jest
kurs obslugi wiertarki : jest
karta VISA: w trakcie
prawo jazdy na hulajnogi 1 kolowe: w planach :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2007, 8:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Oto ogłoszenie które pojawiło się w Dzienniku Zachodnim tydzień temu.

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 13:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Prosze bardzo panowie Rico pod chłodnią :] kiedyś widziałem też żółtą Scanie T z cysterną
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2007, 17:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Obrazek

:wink: troche ,,historii,,
sorki za jakośc ale skan :?


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2007, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2007, 23:22
Posty: 50
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

O kurcze stary FHacz. Zacne. Na bazie w Schopsdorfie wisi zdjęcie z przejazdu jakąś autobahną i tam też jest stary FHacz i Torpeda.

pozdro

PS co do tej bazy w Bolesławcu, to pewnie te auta są tam oddelegowane i gdzieś stać muszą ot cała filozofia...

_________________
http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurc ... yOSobieRiC


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2007, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Dzisiaj mój kolega mówił mi że baza we Wrocławiu ma być zlikwidowana i przeniesiona do Polkowic od lipca tego roku. Napewno PRP się przeniesie a Progress to niewiadomo jeszcze się zastanawiają.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 15:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Więc Rico wymienia szybko samochody na nowe.Jeden z kierowców mówił,że 5-cio letnie volvo będą lada dzień wymieniać na inne auto.Ostatnio rozmawiałem z kierowcą,który mieszka w okolicach starego rynku,kiedyś pracował w naramowicach teraz w Rico i całkiem sobie chwali.Jeżdząc pod volkswagenem co weekend w domu i co dwa dni na volkswagenie lub Panopie swarzędz załadunek....Tak przynajmniej mówią kierowcy,bo choć sam pracuję na wózku widłowym w VW trudno wyłapać tego samego kiermana gdyż dziennie ładujemy sporo Rico i panop....pozdrowionka ze Swaja dla forumowiczów.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Do kierowców RICO - wiecie może dlaczego PRP rejestruje auta w Warmińsko-Mazurskim? Mieli otwierać bazę w Szczecinie i miałem cichą nadzieję, że następne rejestracje będą wychodziły na Z1 PRP**...

O olsztyńskich rejonach nic nie było słychać, skąd taki krok?

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Mieli otwierać bazę w Szczecinie

Coś mi tu śmierdzi ta sprawa bo RiCo w Szczecinie widzę coraz więcej a na dodatek już na plandekach pisze Szczecin/Polen. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 maja 2007, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Tytuł:
Post Wysłano: 06 maja 2007, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:38
Posty: 74
Lokalizacja: -->Wrocław<--

RicoLOTY złapane przeze mnie
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

_________________
Jest biednie.
Kodak M753-Digital IS ISO1250


Tytuł:
Post Wysłano: 10 maja 2007, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Kolego w tej firmie nie tylko Czarny Anioł jeździ z lawetą....smatrij:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sprzęgło padło w Scanii i trzeba było przywieźć na Schopsdorf


Tytuł:
Post Wysłano: 10 maja 2007, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Laweta była w wypadku nagłym,trzeba było przywieźć auto i raz podpiął ją ASP,przywiózł i lawete odstawił a potem spowrotem podpiął swoją naczepke... Czarny anioł z tego co wiem to wozi auta też dla obcych firm... :)


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 9:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

A więc panowie...RICO pomyka po całej Europie,zarówno zachodniej jak i po części Wschodniej.Pod dyspem w Polkowicach czyli tzw. "krajówką" jeździsz dosłownie wszędzie,ale przez te słowo "krajówka" w 95% wszystkie powroty masz do Polski i bywa tak,że chlopaki z tego dyspa latają także na VW no i oczywiście jak wspomniałem cała europa z Ukrainą i Mołdawią wliczając.Osterode gania Cię po całej europie i u nich to jest los szczęścia gdzie pojedziesz...natomiast Tarnowskie Góry tak jak inne dyspa,wysyłają auta do państw zachodnich,rzadziej południe i Inflanty czyli LT,LV,EST...pod tym dyspem jest jeździć najlepiej bo tam pracują ludzie naprawde godni swojej pracy,których nie ty musisz prosić o zjazd do domu,tylko Oni sami układają Ci robote abyś zjeżdżał jak najczeesciej...Mój brat we firmie pracował 7 m-cy i do domu raz jechał tylko stopem z odległego o 100 km Konina. a tak to zawsze był samochodem w domku...czy to jeździł w podwójnej obsadzie z ASP,czy samemu...średnio 2-3 weekendy siedział w domu a my do Wrocławia mamy 350km.Co do dyspa we Wrocławiu...tam takie coś nie istnieje,jest to tylko zwyczajna baza i znajdują się tam kadry,jakby to powiedzieć taka główna baza w Polsce...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 10:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2007, 8:57
Posty: 1

Witam . Ja również mam pytanie odnośnie Rico .
Zaczynam od poniedziałku pracę w tej firmie , i mam stawić się w Polkowicach . Moje miejsce zamieszkania oddalone jest około 300km od bazy , więc wybieram się samochodem . Nic w tym takiego , bo jest tam parking . Lecz to co mi wytłumaczono że nie wiadomo gdzie skończę pracę , w Szwarzędzu , Polkowicach , Wrocławiu . I jak to jest z tym oddawaniem ciągników gdy wraca się do domu na tydzień . Bo jesli auto stoi prywatne w Polkowicach a ja zakończę turę w Szwarzędu to przecież swoich ciuchów nie wyrzucę !! A jak cygan przecież nie będę wracał . Prosze rozwiać moje wątpliwości .


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 11:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Dobrze Ci powiedziano,tam możesz zakończyć prace,ale musisz tak sobie ułożyc robote,że jak bedziesz chciał zjechać do domu na tydzien np. jakis urlop to zostaw auto jak najblizej Polkowic....a otrzymać to samo auto po powrocie z urlopu to jak trafić szóstke w toto lotka...więc znikome...


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2007, 17:18
Posty: 38
Lokalizacja: Nowy Sącz

Koledzy mam takie pytanko. Znajomy słyszał d kierowców z RiCö, że mają oni znakowane koła, dokładnie malowane jakimś znaczkiem. Bo niektórzy kierowcy sobie sprzedawali na ,,lewo''. Może mi to kots wyjaśnic.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Zgadza sie,guma jest opisana RICOE ze względu takiego że kierowcy pobierali na bazie nową i zaraz sprzedawali a zakładali jakąś stara od gościa ktoremu sprzedali tamtą i krecili kase....


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2007, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

W tym roku Rico postanowiło zamówić 100 sztuk Premium 450 :] Pierwsze 17 sztuk czeka na odbiór :)

Obrazek Obrazek

Zdjęcie by Patryk Stasiak. Zakaz kopiowania bez zgody autora


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: