Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 5 z 14 [ Posty: 265 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 714 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 15:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

do Kolegi Skyline
dzieki za informacje jak masz jeszcze jakieś wiadomości o DARTOMIE to pisz :P ja mam kolege z tej formy Wiesław Wyszyński z Mławy może kojarzysz? u nas jest full samochodów z tej firmy w mieście jezdzi na krajowej 16 i 15 jest ich pełno :)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Nie zbyt kojaze kolesia ale pewnie stawia Samochod czasem na Ostrodzie ,a co do tras to oni glownie jezdza 16-stka 15-stka do to ilawy to zadko co ich tam zobaczysz jedynie co jezdza do wiosek bo mieszkaja niedaleko ostrody , jezeli chcesz cos wiedziec to pisz , zadaj pytania to odpowiem . Pozdrawiam

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Kolega Skyline wiem że kierowcy jak jadą na Niemcy to jadą 16-tką do ostródy potem 15-tką Lubawa Nowe Miasto Lubawskie Brodnica i przed Toruniem jest Grębocin to tam śmigają na Poznań:) z tej firmy też kiedyś widziałem białego Dartoma ciągnik :) nie wiesz jak tam z zarobkami?? ile jezdzisz ile wolnego? Wielkie dzięki z Góry Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Dokladnie tak jezdza wszyscy co na niemcy smigaja , A tego bialego dartoma to jakiego widziales Premiumke czy Mana ?? z zarobkami jest tak ze 4 4,5 tys wyciagniesz ,a wolne glownie na weekendy masz jak robisz Polska-Niemcy-Polska albo Polska-Szwajcaria-Polska jak wyjedziesz w poniedzialek rano i na 10 godzin chcesz przekroczyc granice Polsko-Niemiecka i spowrotem tak samo to w piotek-sobota zjezdzasz i jestes na weekend w domu jak mieszkasz blisko Ostrody Olsztyna itp . z chlodniami jest gorzej bo czasami po 2 tygodnie ich niema ale to co slyszalem to maja zato do 4 dni wolnego ale wyrabiaja sie w tydzien bo jezdza tylko w podwojnej obsadzie , Kumpel z Niebieskiego Man'a Tga z chlodnia jechal w pojedynke z nami na szwajcarie ,a puzniej na wlochy . Jezeli chcesz jeszcze cos to wal smialo .

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

jak Posiadacie jakieś newsy o tej firmie to piście jak macie Foto to wklejajcie:) nie wiecie jak tam z Zarobkami dokładnie ??w DARTOMIE??


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2007, 10:42
Posty: 8
Lokalizacja: Dobre Miasto

Te białe ciągniki z Dartomu to Stralisy. Zarobki dla nowoprzyjętego nie są rewelacyjne. Dostajesz 3-miesięczną umowę próbną, dają ci 2 - 2,5 tys
Nikt nie chce jeździc w podwójnej obsadzie bo stawki obniżyli 80% pierwszy kierowca 50% drugi.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Cytuj:
Te białe ciągniki z Dartomu to Stralisy. Zarobki dla nowoprzyjętego nie są rewelacyjne. Dostajesz 3-miesięczną umowę próbną, dają ci 2 - 2,5 tys
Nikt nie chce jeździć w podwójnej obsadzie bo stawki obniżyli 80% pierwszy kierowca 50% drugi.
A ty skąd wziąłeś takie informacje pierwszy raz to słyszę ze ktoś dostaje 2,5 tys na początek i najpierw jest umowa na 3 miechy . Masz złego informatora ,a w podwójnej obsadzie jeżdżą magnumki i tylko chłodnie i tez nie wszystkie jeżdżą w podwójnej obsadzie.
skąd, wziąłeś / Jacek

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 11:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

dartom sie ostro oglasza szukaja w prawie wszytkich wojewodztwach hehe tak jak wiekszosc firm, jezdzi tam ktos ze znajomych, jak tam zarobki wygladaja i system jazdy-?


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2007, 20:40
Posty: 24
Lokalizacja: Zielona Góra

Kolego masz to opisane kilka postów wyżej... Mogłbyś chociaż tą strone przeczytać.. :evil: :evil:

_________________
"Polska to nie jest tylko państwo,
to historia na przemian radosna i smutna,
Polska to wielka idea i naród,
krew męczenników i wieczna niepewność jutra"

"Gdyby kobiety były dobre, to Bóg też miałby jedną".


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2007, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2007, 10:42
Posty: 8
Lokalizacja: Dobre Miasto

kolego skyline właśnie w tym twój problem bo ty tylko słyszysz co inni powiedzą a nie znasz faktów. Pracuję w Dartomie i wiem co mówie a na chłodniach nie tylko magnumki pomykają. Byłem w podwójnej obsadzie na chłodni Stralisem, teraz pomykam Premiumką
Obrazek
zdjęcie z wczoraj Montceau Les Mines na parkingu pod Michelinem.
Obrazek
jakies 4 tygodnie temu, Bordeaux robilismy pauze tygodniowa
Obrazek
zdjecie z trasy

skyline a jak jestes takim niedowiarkiem to ci zapodam zdjecie stralisa pod chlodnia jak go spotkam na brójcach to mu strzele fotke


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 1:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Jakbyś czytał,że to co napisalem to byś wiedział i nie piepszył bezsensownych postów.Napisałem wcześniej, że nie tylko Magnumki jezdzą pod chłodnią bo tak,że i nie które Premium.O Stralisach też wiedziałem.
Cytuj:
Te białe ciągniki z Dartomu to Stralisy. Zarobki dla nowoprzyjętego nie są rewelacyjne. Dostajesz 3-miesięczną umowę próbną, dają ci 2 - 2,5 tys
Nikt nie chce jeździc w podwójnej obsadzie bo stawki obniżyli 80% pierwszy kierowca 50% drugi.
Te informacje to chyba z kosmosu wziąłeś albo ze swojej wyobrażni (chyba że ty im nie pasujesz to mniej tobie placą).

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Pojazdy Dartomu bywają jeszcze na Rabenach? Pamiętam gdy druga generacja Premium dopiero co weszła, a mijając bramę wjazdową do oddziału w Grodzisku Maz. ujrzałem ten pojazd. Odrazu banan na twarzy, tym bardziej że ustawiliśmy się rampę obok. Miałem cyknąć fotkę, ale ojciec odradził bo pełno kamer naokoło.


Tytuł: Re: Dartom
Post Wysłano: 15 sty 2008, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Koledzy nie orientuje się ktoś jak tam kasa w Dartomie na krajówce wygląda ? Wogóle to jak wygląda ta krajówka w Dartomie,jeździł ktoś ? Jeśli tak to proszę o szczegóły :wink:.


Tytuł: Re: Dartom
Post Wysłano: 15 sty 2008, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

Na Etransport.pl gościu napisał:
"kolego 2300 wziąłem na rękę cały tydzień w trasie i obciążenie za paliwo bo z norma nie wyrobisz po tych naszych wertepach. 2 miechy jeździłem i podziękowałem obiecali mi zachód po miesiącu i wałek"
Na krajówce wszędzie tak płacą kręci się koło 2-2,5 tysiąca.W ND mają 2500 brutto i diety krajowe 23zł to też zarobisz 2,2-2,5.


Tytuł: Re: Dartom
Post Wysłano: 11 lut 2008, 15:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2008, 15:08
Posty: 6
GG: 3655870

Koledzy przedwczoraj na załadunku w Rakovniku pod Pragą stał chlopaczek z Dartomu,drugi dzień pod załadunek proszków.Ładny skład ale co duże firmy operuja autami euro 3 lub euro 4 ale pieniadze różne.

"Wschód to nauka wszystkiego-Nie tylko Jazdy."


Tytuł: Re: Dartom
Post Wysłano: 22 lut 2008, 0:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Czy wiecie coś o nowych Manach w Dartomie ? Chyba mają jednego TGX na testach bo widziałem podpiętego pod naczepkę Dartomu.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 16 maja 2008, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Czy ktos ma jakie info o pracy w Dartomie czy oplaca sie u nich jezdzic??jak wyglada praca??hmm? a moze Foto??


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 16 maja 2008, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2008, 23:54
Posty: 29
GG: 0

Cytuj:
Pojazdy Dartomu bywają jeszcze na Rabenach? Pamiętam gdy druga generacja Premium dopiero co weszła, a mijając bramę wjazdową do oddziału w Grodzisku Maz. ujrzałem ten pojazd. Odrazu banan na twarzy, tym bardziej że ustawiliśmy się rampę obok. Miałem cyknąć fotkę, ale ojciec odradził bo pełno kamer naokoło.

Jak w Grodzisku na Rabenie , to ja cykałem i cieć sie nie przypierdzielił , moze dla tego ze była 4 rano i spał :P


Post Wysłano: 17 maja 2008, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Czy ktos ma jakie info o pracy w Dartomie czy oplaca sie u nich jezdzic??jak wyglada praca??hmm? a moze Foto??
Chcesz popatrzeć na zdjęcia Dartomów? Wejdź do mojej fotogalerii (Fotogaleria eRKaZet).

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 03 wrz 2008, 11:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Oprócz Michelina?? dla kogo jeszcze jezdzi DARTOM? jeśli można prosze o info :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 14 [ Posty: 265 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 714 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: