Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 9:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 9:07
Posty: 14

Napiszcie konkretnie jak sie tam jezdzi czy ciagle po unii jakies przezuty czy raczej tam i z powrotem i jak z ta filia na slasku co tam za robote daja


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

wiekszosc przewozow po Unii tam i z powrotem z ladunkiem o filii na slasku nic nie wiem ! wiem ze potrzebuja kierowcow z Olsztyna i okolic bo wiekszosc taboru jezdzi dla fabryki MICHELIN w Olsztynie! :D


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 9:07
Posty: 14

kolego widac od razu ze nie jzedzisz wogole ja juz bylem w dwoch firmach zatrudniony i jakos nie jezdzilem tam i z powrotem tylko po dwa trzy tygonie nie wiesz nic na temat to sie nie odzywaj pytam sie kierowcow


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 16:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Slabe fimy miałem jezdzi sie nadal w ta i spowrotem tak jak np ja chcesz nazwe firmy ? Choma Gdansa .W Dartomie jest rowniez tak samo i moznabylo by duzo takich firm wymieniac.Co za ludzie.. :roll:

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Do Grubego! nie jestem kierowcą tylko mam kumpla z Dartom-a i pisze to co wiem to co mówił i bez takich komentarzyków z twojej strony Ok :twisted: ale w przyszłośći zamierzam zostać zawodowym kierowcą :D

[ Dodano: Czw, 01.11.2007, 18:30 ]
Bardzo podobają mi sie Zestawy Dartom-a Kozacko wyglądają te Premiumki Magnumki w firmie jezdzi Niebieski Man Tga i z tego co widxizłem na trasie to DAF XF :D

[ Dodano: Czw, 01.11.2007, 18:44 ]
:D jak macie fotki Dartom-a to zapodajcie:P ELO


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 16:03
Posty: 5
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Jest odzial na slasku w czeladzi o ile czeladz to slask i woza glownie ELECTROLUXA z siewierza


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 15:49
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź

Śląsk to głównie Eletrolux i jazda na Węgry, powrót do Olsztyna i krajówka na śląsk. Podobno bardzo kiepsko to wychodzi i kierowcy rzucają kluczyki. A co do przerzutów to czasami zdarza się naprzykład PL-D-F-Pl ale najczęściej to Pl-UE-Pl.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

a prawdą jest że mają też że z Hiszpani przywożą owoce do Polski? dla kogo oni jeszcze jeżdzą?? co przewożą?? prosze o jakieś Info :!:pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 15:49
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź

Mają kilka lodówek 5 może 7, nie jestem pewny i zwozą z Hiszpani owoce głównie dla Auchan'a


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 9:07
Posty: 14

Cytuj:
Śląsk to głównie Eletrolux i jazda na Węgry, powrót do Olsztyna i krajówka na śląsk. Podobno bardzo kiepsko to wychodzi i kierowcy rzucają kluczyki. A co do przerzutów to czasami zdarza się naprzykład PL-D-F-Pl ale najczęściej to Pl-UE-Pl.
Kolego to pewne info bo jutro jade tam na rozmowe i kazali przyjechac pociagiem wiec raczej dadza auto. Napisz cos wiec jak wiesz i jak mozesz


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

z tego co słyszałem do kierowców potrzebują Driverów z Olsztyna lub Okolic! yyy.. w olsztynie aż żółto pod Fabryką Michelin-a bardzo dużo samochodów tej firmy stoji w różnych miejscach Olsztyna na parkingach! ostatnio widziałem Niebieskiego Man-a Tga z tej firmy :)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 19:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 9:07
Posty: 14

dzisiaj tam bylem w tej firmie i nie chcieli mnie przyjac na unie tylko na trzy miesiace na kraj a potem sie zobaczy. szkoda tylko ze ja tam mam 300km do domu. szkoda


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 22:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

do grubego elo Mobilku i co bierzesz tą robote? ty byłes w Czeladziu w oddziale? i czym będziesz śmigał? i dokąd będziesz jezdził?? może na Olsztyn? he a skąd Gruby jesteś Pozdro :)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Dlaczego miałby byc w Czeladzi ? z tego co wiem biuro jest w Grodzisku Mazowieckim i tam pewnie byl.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
do grubego elo Mobilku i co bierzesz tą robote? ty byłes w Czeladziu w oddziale? i czym będziesz śmigał? i dokąd będziesz jezdził?? może na Olsztyn? he a skąd Gruby jesteś Pozdro
Dla mnie to jest ewidentne nabijanie postów :!: Traktujesz to forum jak rozmowe z chłopcami na podwórku :!: Zmień troche sposób swojego wypowiadania sie... ,sorki za szczerość 8)

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

do Enrique77 ale oddział formy też jest w na śląsku! a centrala w Grodzisku Mazowieckim! :D
do SEBA-driver po to jest forum kazdy pisze to co chce i w jaki sposób chce! tak po za tym widze że jesteś z Kujaw Rypin mam kumpla z twojego city jezdzi dla Mleczarni ROTR RYPIN i wyluzuj Kolego :!:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lis 2007, 2:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
po to jest forum kazdy pisze to co chce i w jaki sposób chce!
jest coś takiego jak netykieta :) a dwa jeżeli nadal będziesz się tak odnosił do kolegów to zostaną wyciągnięte w stosunku do Ciebie konsekwencje. Pozdrawiam serdecznie "mobilku" :)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lis 2007, 8:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 9:07
Posty: 14

Nie zatrudnilem sie poniewaz mam za daleko na baze a tam kazali zostawiac auto na wekend to co mialbym dojezdzac te 300km. Chcialem tam pracowac gosc przez telefon powiedzial ze mam przyjechac z moim doswiadczeniem da mi auto pojade na slask i bede jezdzil po unii pod Czeladzia a potem zmienil zdanie a ja zrobilem bez sensu 600km. Tak sie nie robi juz mi sie nie spodobali. Probujcie moze komus sie uda.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

do Grubego szkoda że nie wyszło ci z pracą w Dartom-ie ! a w Michelinie oni ładują się non-stop chyba bo w nocy też widze jak wyjeżdzają z fabryki

[ Dodano: Wto, 20.11.2007, 22:51 ]
Mam pytanko słyszałem że Kierowcy z Dartom-u nie lubią się za bardzo z kierowcami z Breviter-a w sumie firmy z tej samej miejscowości słyszał ktoś o tym coś?? prosze o jakieś info potwiedzenie :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 1:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Cytuj:
wiekszosc przewozow po Unii tam i z powrotem z ladunkiem o filii na slasku nic nie wiem ! wiem ze potrzebuja kierowcow z Olsztyna i okolic bo wiekszosc taboru jezdzi dla fabryki MICHELIN w Olsztynie!
Gruby nie naskakuj tak na niego bo kolega ma racje , zdarzaja sie wyjatki Kumpel z Mana TGA tego niebieskiego jechal znami do szwajcari chlodnia rozladowac opony puzniej jechal do wloch po cos bo byly mu potrzebne ADR -y i jeszcze zachaczyl o francje i spowrotem do kraju .
Cytuj:
Mam pytanko słyszałem że Kierowcy z Dartom-u nie lubią się za bardzo z kierowcami z Breviter-a w sumie firmy z tej samej miejscowości słyszał ktoś o tym coś?? prosze o jakieś info potwiedzenie

Powiem ci szczeze ze nie jest tak czasani sie ladnie odnosza do ciebiepomagaja itp ,a czasmi to sa chamscy zalezy na jakiego trafisz kierowce. Ogolna atmoswera w Dartomie jest super wujek tam jezdzi i chwali ta firme tylko zwlekaja z dostawa naczep (firanek) . Kamil jak chcesz zobaczyc i porobic zdjecia dartomu to dawaj do ostrody na baze PKS-u tam jest ich na weekendy sporo az zolto jest na bazie . Pozdrawiam

_________________
kepe


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: