Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sty 2011, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 21:41
Posty: 349
GG: 997
Samochód: służbowy

w MPIII wyskakują te same błędy co w MPII, różnica jest taka, że fatalnie działa skrzynia w automacie, należy przełączyć się od razu na manuala i w czasie jazdy nie można zejść z biegami do "małej skrzyni" czyli nie należy redukować nic poniżej 6 biegu, ruszając i zmieniając biegi w górę do momentu przejścia na 6 bieg nie cofamy ani na chwilę nogi z pedału gazu, a potem już normalnie.... Gdy jest potrzeba redukcji poniżej 6 biegu niestety dla bezpieczeństwa skrzyni trzeba się zatrzymać do 0km/h i ponownie ruszyć
Serwis oczywiście widzi nieaktywne błędy, ale jakoś ani w Niemczech ani w Szwecji, czy też w Belgii nikt nikogo nie powiadamiał. Sprawdzone w tych krajach byłem na serwisie,
a za 4 browary dograli mi polski język i dźwignęli prędkość do na 91 :lol:

_________________
Lubię SCANIĘ - jeżdżę VOLVO ale naprawdę uwielbiam - ACTROSY - wyprzedzać
. . .161DT300. . . . . . . . . . . . . .161ETZ300. . . . . . . . . . . . . .161OD300. . .

zabrali mi VOLVO dostałem "ROBURA" teraz mnie wszyscy wyprzedzają


Post Wysłano: 22 sty 2011, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2008, 12:40
Posty: 141
GG: 0

faktycznie strona ITD to skarbnica wiedzy :mrgreen: :mrgreen:

http://www.witdpoznan.pl/index.php?opti ... i&Itemid=6

http://www.witdpoznan.pl/index.php?opti ... i&Itemid=6

jak już pokazują w jakie miejsce magnes przypiąć to mogliby jeszcze dokładnie podać gdzie wpiąć "pstryczek" :twisted: :twisted:


Post Wysłano: 27 sty 2011, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2007, 20:37
Posty: 14

no tak... w linkach z itd pokazani sa kozacy co po drogach jezdzili z magnesem... pytanie brzmi: czy miski/krokodyle sa wstanie na podstawie kontroli tarczek stwierdzic ze ktos kiedys podjechal 50 - 100 metrow po zaladunek z magnesem??


Post Wysłano: 27 sty 2011, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
no tak... w linkach z itd pokazani sa kozacy co po drogach jezdzili z magnesem... pytanie brzmi: czy miski/krokodyle sa wstanie na podstawie kontroli tarczek stwierdzic ze ktos kiedys podjechal 50 - 100 metrow po zaladunek z magnesem??
na podstawie tarczek może i nie,
ale jak by chcieli to na podstawie CMRów, WZ, albo wpisów do książek na bramach i innych pierdół w których jest zanotowane że byłeś na załadunku a w zapisach z tachografu odpoczywałeś

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: