Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 kwie 2010, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:03
Posty: 8
GG: 0
Samochód: MAN 24.430

Witam Wszystkich
Chciałbym na początku powiedzieć, że jestem "świeżakiem" jeśli chodzi o wagę ciężką.

Czy znajdzie się na tym forum jakaś dobroduszna osoba która jest w stanie zrobić fotkę tablicy rozdzielczej (przycisków w środkowym panelu) i zegarów i opisać co do czego służy???? :(
Jak wspomniałem skończyłem niedawno 21 lat zrobiłem prawo jazdy kat C+E zrobiłem wszystkie kursy i zaczynam od poniedziałku prace jako kierowca a zaczynam od przyprowadzenia auta z 2007r i jade po niego ze swoim szefem nie chce "dać ciała", że nie wiem co oznacza jakiś przycisk na desce, bądź ewentualnie jakiś poza nią gdzieś w kabinie który jest odpowiedzialny za coś w samochodzie. Jeśli ktoś jest tak uprzejmy i mógłby mi pomóc będę naprawdę bardzo wdzięczny.
Proszę o wyrozumiałość i odniesienie się do tematu, bo ten chyba nie był poruszony a przyda się zapewne nie tylko mnie.

Pozdrowionka!!!


Post Wysłano: 21 kwie 2010, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:03
Posty: 8
GG: 0
Samochód: MAN 24.430

Poradziłem sobie ale nie mam bladego pojęcia do czego służy przycisk NOT AUS na konsoli środkowej tak dziwnie obudowany. Pomyślałem że to katapultowanie :lol: :lol: :lol:


Post Wysłano: 21 kwie 2010, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

To główny wyłącznik prądu, a samo NOT AUS oznacza tyle co "Nie otwierać", jakby coś Ci się stało, wypadek czy coś to to po prostu otwierasz i wyłączasz zasilanie ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 21 kwie 2010, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:03
Posty: 8
GG: 0
Samochód: MAN 24.430

Podziękował kolego:)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: