Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 kwie 2010, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 kwie 2010, 19:33
Posty: 10
GG: 6777750

Witam jestem tu nowy także proszę o wyrozumiałość ;)

Mam pytanie odnośnie badań na C+E... By jeździć zawodowo trzeba mieć badania psychotechniczne.Ja właśnie zaczynam robic c+e i skierowano mnie na badania lekarskie wszystko ładnie pięknie ale nie miałem żadnej ciemni itp... Badania takie przechodziłem na kat.C ok 2 lat temu. I tu moje pytanie czy chcac jeździc bede musiał robic jeszcze jakies badania psychotechniczne czy te badania lekarskie które teraz zrobiłem moge uznac za te właśnie psychotechniczne??

Dzieki i pozdrawiam.
Mały

_________________
Kat.B - 26.10.07r
Kat.C - 14.05.08r
Kat. C+E 08.06.10r
Karta kierowcy,psychotesty - do 2015


Post Wysłano: 08 kwie 2010, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2814
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Wez ta kartkę od lekarza przed oczy i przeczytaj dokładnie co tam pisze. A potem przemyśl jeszcze raz pytanie

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 08 kwie 2010, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1357
Lokalizacja: BIA

Badania psychotechniczne kończą się wystawieniem dokumentu na którym będzie stwierdzone że odbyłeś badania psychotechniczne (badania psychotechniczne a badania lekarskie to 2 różne badania, nie ważne jaką mają formę nie można uważać, że odbycie jednych wyklucza konieczność odbycia drugich, psychotesty i badania lekarskie są potrzebne do pracy w m.in. w zawodzie kierowcy kat. C, C+E), że nadajesz się bądź nie na kierowcę, oraz termin ich ważności.
Wydaje mi się że z badaniami psychotechnicznymi jest tak samo jak z badaniami lekarskimi jeżeli na zaświadczeniu masz napisane „zdolny do pracy w zawodzie kierowcy kat. C” to nie będą one ważne jak zatrudnisz się na kierowcę C+E.

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 08 kwie 2010, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Cytuj:
[...]
Wydaje mi się że z badaniami psychotechnicznymi jest tak samo jak z badaniami lekarskimi jeżeli na zaświadczeniu masz napisane „zdolny do pracy w zawodzie kierowcy kat. C” to nie będą one ważne jak zatrudnisz się na kierowcę C+E.
Tylko Ci się tak wydaje i jesteś w błędzie, jest na temat. badań psychotechnicznych dyskusja na forum (link poniżej)
viewtopic.php?f=45&t=23690

A do autora tematu.
Te badania, na które Cię teraz skierowano są tylko na potrzeby samych kursów i egzaminu na kat. C+E.
O ile zdasz i będziesz chciał jeździć, musisz iść do medycyny pracy i przejść kolejne badania lekarskie; pobranie krwi, wzrok, słuch itp. itd. (w najbliższej placówce dowiesz się szczegółów).
Badania psychotechniczne są osobną parą kaloszy i musisz znaleźć specjalistów, którzy takie coś przeprowadzają.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 08 kwie 2010, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 kwie 2010, 19:33
Posty: 10
GG: 6777750

Właśnie na tym badaniu mialem ze zdolny do prowadzenia pojazdu no i tam kategorie i właśnie nie wiedziałem czy bede musiał robic jeszcze te psychotesty ale jednak trzeba.Czyli dobrze zapytac ;) he dzieki panowie.

Czyli jak zawsze chodzi o to zeby kase zedrzec :P

_________________
Kat.B - 26.10.07r
Kat.C - 14.05.08r
Kat. C+E 08.06.10r
Karta kierowcy,psychotesty - do 2015


Post Wysłano: 09 kwie 2010, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2009, 17:33
Posty: 22
GG: 0
Samochód: IVECO DAILY 35c14

Witam wszystkich chciałem sobie dziś zrobić zdjęcie do prawka ale jak się okazało 2 fotografów powiedziało mi że zdjęcie muszę mieć w okularach bo je nosze a 2 powiedziało że zdjęcie musi być bez okularów dodam że byłem w 4 zakładach fotograficznych . Może ktoś wie jak to jest z tym zdjęciem? Z góry dziękuje Pozdrawiam


Post Wysłano: 09 kwie 2010, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

Rób w okularach jak je nosisz na co dzień i się nie przejmuj gadaniem kolesi od foto /sam noszę okulary i już 2 razy zmieniałem plastik i zawsze miałem w okularach i jest cacy/


Post Wysłano: 09 kwie 2010, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2814
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Jeśli autem będziesz jeździł w okularach to zdjęcie musi być w okularach. Tym bardziej jeśli na prawku będziesz miał zastrzeżenie ze musisz jeździć w okularach

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 kwie 2010, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2010, 19:10
Posty: 22
GG: 0

Mam prawko B i musialem zdawac w okularach. W plastiku mam zaznaczone, że musze jeżdzic w okularach a zdjęcie jest bez. Nigdy w czasie kontroli policja nie mialem z tym problemow. Nawet gdy jechalem bez okularów to nigdy zadnej policjant nie zwrocil mi uwagi. Nie wiem co o tym mówią przepisy.

Teraz jak mi się uda znać na C to na pewno dam zdjęcie w okularach żeby już było wszystko legalnie. ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: