Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 mar 2010, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2009, 11:34
Posty: 13
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Witam :)
nadszedł i na mnie czas, żeby zabrać się za wymarzone C+E.No i mam pytanie-prośbę do tych wielu z Was, którzy je już mają i robili na śląsku - jaką możecie polecić dobrą szkołę jazdy w okolicach Bytomia.
Wiem, że jest perfekt-trans, który ma scanię podobną do tej w Word Bytom, ale wiem też, że auto to nie wszystko i że ktoś jeszcze musi porządnie nauczyć, a otej szkole nie znam opini:D

Czekam na propozycje i pozdrawiam wszystkich
suusel :)


P.S. Nikt w okolicach Bytomia nie robi C+E czy jak???? to kto tam zdaje egzaminy w wordzie na tej scanii????? poradźcie dobrzy ludzie .... jeśli macie jakiś ośrodek, który trzeba omijać to też piszcie.
jeszcze raz dzięki za wszelką pomoc
pozdrawiam
suusel :D


Post Wysłano: 22 mar 2010, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2009, 22:08
Posty: 22
GG: 0
Lokalizacja: Bytom

Witam, na twoim miejscu wybrał bym jeden z dwóch tzn. perfekt o którym piszesz, znajomy tam chodził i polecał (zdał za pierwszym podejściem), natomiast drugi to osk lisek który mieści się w Zabrzu wiem też że mają ośrodek w Chorzowie ale nie wiem jakie kategorie dlatego trzeba by zadzwonić i zapytać, a jest jeszcze jeden osk w Bytomiu do którego ja chodziłem nazywa się ROMA i ten osk bym odradzał.


Post Wysłano: 22 mar 2010, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2009, 11:34
Posty: 13
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Dzięki golu za info :) Kiedyś , dawno temu (jakieś 2 lata już będą) też słyszałem nie najciekawsze opinie o "romie". Perfekt mam blisko i chyba też tam pójdę. Mój instruktor na "C", którego z czystym sumieniem mogę bardzo polecić (Mariusz Bieniek), mówił mi o ośrodku "MILA". mają plac na stadionie na Szombierkach. Jest tam Volvo z naczepą...ale cóż...nie jestem do końca do nich przekonany.

pozdrawiam i czekam na dalsze opinie :]


Post Wysłano: 23 mar 2010, 16:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2009, 22:08
Posty: 22
GG: 0
Lokalizacja: Bytom

Instruktor(i właściciel ośrodka) z OSK MILA wcześniej uczył unowaka na kat. C wiem bo u niego jeździłem i polecam tego instruktora tylko nie wiem czy on uczy też na c+e w tej mili czy mają innego instruktora bo na C widuje go jak jeździ.


Post Wysłano: 24 mar 2010, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 gru 2009, 10:40
Posty: 31
GG: 0

Suusel, ja mialem tego samego instruktora Mariusza Bienka na kat. C. Kat. C robilem u Nowaka. Zdalem za pierwszym. Naprawde swietny instruktor.
Ale jak masz namiary na M. Bienka to on tez uczy chyba na kat. C+E.
Nie wiem w ktorym osrodku i gdzie ale zadzwonic w koncu mozna ;)
W sumie to objetnie jaki osrodek wazne zeby miec z nim jazdy :)
Pozdrawiam!!!

PS.: Jesli nie masz namiarow to napisz na PW, podam Ci nr tel :)


Post Wysłano: 24 mar 2010, 8:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2009, 11:34
Posty: 13
Lokalizacja: Piekary Śląskie

pawlak73 już do niego dzwoniłem, ale niestety uczy teraz tylko na b i c.
a w "mili" z tego co zrozumiałem uczy na "e" inny instruktor niz własciciel. No.
Prawie się już zdecydowałem na perfekt, ale jeszcze mam chwilę czasu do namysłu więc jak ktoś może kogoś jeszcze polecić to piszcie.

pozdrawiam
suusel :)


Post Wysłano: 27 mar 2010, 9:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 mar 2008, 13:50
Posty: 107
GG: 8694441

A ja polecam LOK Gliwice. Scania jak na egzaminie no i świetni instruktorzy.

_________________
SENS ICH ISTNIENIA - także i mój! :)


Post Wysłano: 29 mar 2010, 16:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2009, 11:34
Posty: 13
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Hmmm....Gliwice to już troszkę od Bytomia jest, a nie wiem jak z czasem będzie...ale dzięki za kolejną propozycję :) obiecuję, że pomyślę nad tym ośrodkiem też 8)

pozdrawiam
suusel :D


PS. No i postanowione. Wybór padł na perfekt-trans. Wczoraj (9.04) zacząłem wykłady... i całkiem ciekawie się zapowiada. Po kursie na pewno wrzucę tu swoje odczucia co do ośrodka. Dzięki wszystkim za pomoc i porady :)

suusel 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: