Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 gru 2010, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Co prawda nigdy sam nie kleiłem, ale przeglądając fora modelarskie wiem ze da się to zrobić lepiej.
Popracuj trochę na pasowaniem elementów, nad przyleganiem, nad prostymi krawędziami. Np to z tyłu na błotnikach na światła, strasznie nierówno jedno względem drugiego i jeszcze odstaje.

Nie żałuj kasy na polistyren i szpachle, porządne narzędzia, a efekt będzie lepszy.

Powodzenia w dalszych pracach :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 11 gru 2010, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Wiesz co @ogierek ja myślę, dobremu modelarzowi nie potrzeba drogiego sprzętu i materiału jakiegoś specjalnego Jokerr jest bardzo dobrym modelarzem i myślę, że jego model prezentuję się bardzo okazale i cieszę się, że są jeszcze tacy modelarze którzy wykorzystują to co mają pod ręką w domu a nie biegają po sklepach modelarskich i kupują najdroższe materiały i narzędzia myślę, że jak @Jokerr skończy scanie do będzie wspaniała i w to nie wątpię więc ja trzymam za niego kciuki i mam nadzieje, a wręcz go proszę aby ją skończył :D
@Jokerr powodzenia życzę :wink:


Post Wysłano: 12 gru 2010, 16:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Tzn nie chodziło mi o to, że ma od razu kupować niewiadomi co, ale np skalpel zamiast nożyka do tapet byłby w sam raz, jakaś metalowa linijka też by się przydała.

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 12 gru 2010, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Wiesz, ale każdemu dobrze z czym innym, ale masz rację dobrze mieć dobre narzędzia a ostry nożyk "skalpel" to podstawa :U


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: