Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

Witam
smigam actrosem mp2 2008 rok, posiada klakson elektryczny (cinki) i powietrzne trabki(naprawde niezle) jednak te zostaly odpiete na przegladzie gdyz uznano iz sa za glosne i nie zgodne z normami. trzeba je podpiac z powrotem. orientuje sie ktos jak mogły zostac odpiete, czy wystarczy podpiac jakis maly kabelek, czy trzeba cos wiecej pogrzebac. 2 razy mowilem juz w mercedesie zeby podpieli i mowia OK, a rano niezrobione jak odbieram. kilku z nas juz zamierza to podpiac na wlasna reke i tu pytanie jak? ja to wogole jestem lewy we wszelkiej mechanice, elektryce itp... podobnie inni kierowcy. mamy 2 gosci co pracuja w serwisie scani i volva, zrobia to tylko moze mala podpowiedz gdzie zaczac, to oszczedzimy na czasie.
PS trabki znajduja sie po lewej stronie za przeciwmgłowa lampa


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

odświeżę


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2008, 15:19
Posty: 353
GG: 3745303
Samochód: VOLVO FH12, 420.

Mogli je odlaczyc na dwa sposoby, albo odcieli prad, albo powietrze.

Najpierw trzeba by sie dostac do cewki i zobaczyc czy dochodzi prad, jesli tak to szukamy w pneumatyce, jesli nie to idziemy po instalacji az znajdziemy przerwe w ukladzie (moze wyjety jest bezpiecznik?).

Jesli nie dochodzi powietrze to idziemy po kalanie i szukamy skad zostal odpiety. Kiedy znajdziemy to wpinamy.

Ci dwaj goscie powinni wiedziec to co napisalem. Jesli tego nie wiedza to zadni z nich mechanicy.


Zostaje jeszcze pytanie, czy nie odpięli kabla od samego przełącznika na środkowej konsoli sterującego przełączaniem klakson/fanfary.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

Cytuj:
Zostaje jeszcze pytanie, czy nie odpięli kabla od samego przełącznika na środkowej konsoli sterującego przełączaniem klakson/fanfary.
tego przelacznika wlasnie nie ma.


juz zrobione. kurde to jest klakson jak przystało na takie auto:)))))
akurat mi sie zwaliły swiatla stopu w naczepie i przy okazji powiedziałem naszemu mechanikowi zeby rzucil okiem, 5 minut i gra. dopiero teraz zrobił bo nigdy mu sie nie chce :) robi tylko to co trzeba, ale poczestowałem go Żywcem i zajrzał :)

podziękowania za powyzsze rady :*


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: