Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lut 2010, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:08
Posty: 50
GG: 0

Witajcie, a może jest ktoś z Elbląga kto zdawał egzamin na C. mam w tym tygodniu i chętnie posłucham o egzaminujących i na co uważać. Bardzo proszę o porady. Pozdrawiam serdecznie.


Post Wysłano: 16 lut 2010, 12:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2009, 14:34
Posty: 162
GG: 0
Samochód: na baterie

ja zdawałem w październiku ogólnie to nigdy nie wiesz na jakim samochodzie będziesz zdawał bo WORD nie ma swojej ciężarówki i wypożyczają ze szkół z tego co widziałem jest 5 samochodów każdy inaczej się prowadzi bo każdy to inny model inny przebieg a jeden man chyba 12.164 ma cholernie duży rozstaw osi ale jego rzadko biorą ,co chcesz wiedzieć konkretnie to pytaj,na łuku masz sciągę jak wjedziesz w studzienkę lewym tylnim kołem to czas zatrzymać niema to znaczenia jaki samochód bo akurat zawis ma każdy prawie tej samej długości :lol: skąd jesteś :?: egzaminujący oka nie przymykają lepiej nie dyskutować chyba że ty masz rację ,po prostu musisz być twardy i pokazać na placu że masz to w jednym palcu


Post Wysłano: 16 lut 2010, 17:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:08
Posty: 50
GG: 0

Witaj Kolego, dzięki za posta, ja już wiem że będę zdawał na czerwonym Manie z Adam'a z podwójną skrzynią, a cały kurs odbyłem na pojedyńczej i jest to dla mnie tragedia, ogólnie tak jak napisałeś każdy samochód prowadzi się inaczej więc co tu dużo mówić. Za którym razem zdałeś?


Post Wysłano: 16 lut 2010, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2009, 14:34
Posty: 162
GG: 0
Samochód: na baterie

na czerwonym ? latem jak ojciec zdawał to od Adama był chyba czarny z czarna plandeką model chyba 14.192 (kabina m90) ja zdawałem na kremowym 14.192 z lidera a wcześniej na białym star manie skrzynia 6 ,a many 6 z połówkami ale nie trzeba było na połówkach jeździć choć te samochody muliły strasznie ,a egzaminator mnie gonił bo man wypożyczony i trzeb a na czas oddać :lol:


Post Wysłano: 17 lut 2010, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Witam bardzo serdecznie .Tak sie sklada ze akurat ja kat C zdalem jakies 1,5 roku temu a moze i lepiej ? w sumie nie wiem ale zdawalem na Starze 1142 aktualnie on stoi przy Hotelu w Starym Polu caly zasniezony i chyba czeka az snieg stopnieje.Na tym zdawac to byla katorga ,do tego wysprzeglanie i generalnie to kupa zlomu.Ale ogolnie dalem rade na 10 osob zdalismy tylko we dwoch i to wlasnie z Adama a jak sie okazalo to poniezdawali kolesie ktorzy jezdzili tym padlem , ale nie w tym rzecz.Jak wyzej napisalem robilem prawko u Adama zarowno C jak i C+E i polecam bardzo w porzadku instruktorzy szczegolnie na C :) (Pozdrawiam Pana Mariana ; ) ) .Czerwony Man jest akurat bardzo w porzadku i nie jest zdezelowanym trupem jest to skrzynia z przebitka ktorej na prawde nie musisz sie bac z reszta tam jest narysowane jak ida biegi .Aby przebic na gorna skrzynie musisz przejsc przez luz i lewarkiem maksymalnie w prawa strone aby na dolna znow to samo tyle ze maksymalnie lewarkiem do siebie(z reszta jak w kazdym aucie aby przebic z malej na duza i odwrotnie musisz przejsc przez bieg neutralny).Jest to jak najbardziej do ogarniecia .Z łukiem to tak jak pisal kolega wyzej patent ze studzienka jesli nie bedziesz sie czul pewnie.Auto jest jak na siebie dosc silne i szczerze mowiac ma niezle kopyto.Trasy z tego co wiem sa dosyc proste najwazniejsze aby sie niewbic nigdzie pod 3,5 Tony gdzie troche u nas w miescie ich nastawiali chociazby na ul kosciuszki na ktorej mieszkam aby teraz zestawem dojechac do domu musze objechac cale miasto :D Skupienie i tyle a na pewno sie uda ;)


Post Wysłano: 19 lut 2010, 10:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:08
Posty: 50
GG: 0

I "C" do przodu, pozdrawiam i dziękuję za wskazówki.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: