Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lis 2010, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2010, 14:17
Posty: 2
GG: 0

Witam
W lipcu zdałem KW przyspeszona. Pani która była odpowiedzialna za kurs wreczyła nam dokumenty i powiedziała zebysmy udali sie do Wydziału Komunikacji aby wbili nam odpowiedni wpis do prawka.
Jako że 2 tygodnie pozniej zaczynał sie moj kurs na przyczepy postanowiłem ze narazie nie bede tego wbijał tylko poczekam az zdam przyczepe i wbije sobie 2 rzeczy za jednym razem zeby nie płacic 2 razy za prawko.

Po zdaniu przyczepy udałem sie do wydziału Komunikacji a tam zonk.
Pani w okienku mówi ze nie moze wbic tych 2 rzeczy razem bo jej wyskoczy bład na komputerze. Podeszła jakas druga twierdzac ze juz kiedys próbowały i nie da rady
Zasugerowała zeby wpierw wyrobic prawko z CE a po 2 tygodniach przy odbiorze zlożyc wniosek o dopisanie KW i wyrabiac nastepny dokument za kolejne 95zł

Czy spotkał sie ktos z czyms takim? Czy moze jest na forum ktos kto to obszedł. Nie widzi mi sie płacic 190zł za 2 dokumenty w którym w jednym i tak utna mi narożnik :?


Post Wysłano: 19 lis 2010, 13:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 14:08
Posty: 38
GG: 2566184
Samochód: renault

bylo kilka razy na forum o tym, juz tez mial ktos taki problem, poszukaj sobie.

ja zrobilem to podobnie jak ty tylko ze u mnie nie bylo probelmu. Odrazu mi machneli KW i CE na raz i nie bylo problemu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: