Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2009, 17:25
Posty: 123
GG: 10467084
Samochód: Volvo FH 500
Lokalizacja: Chrzanów

Witam. Mam pewien problem mianowicie w MB Atego (1999 r.) od dnia dzisiejszego samochod przestal reagowac na polecenia z pilota. Polega to na tym iz przy "otwartych" drzwiach podswietlaja sie stopnie oraz srodek kabiny. Po nacisnieciu na pilocie przycisku ktory odpowiada za zamkniecie drzwi slychac ze tak sie dzieje, swiatla gasna, jednak po chwili drzwi sie otwieraja a swiatla zapalaja. Samochod nastepnie zamyka drzwi gasi swiatla po czym po chwili ponownie wlacza oswietlenie jednak drzwi pozostaja zamkniete. Dwie minuty pozniej swiatla gasna, niby problemu nie ma jednak po paru minutach ponownie sie wlaczaja na jakies 20 sekund po czym gasna. Dodatkowo jak osobiscie sprawdzilem podczas jazdy oswietlenie w kabinie nie wylacza sie oraz nie ma mozliwosci recznego wylacznie (pozostaje wyjecie zarowek).

Pytanie czy ktos sie spotkal z czyms takim w tym samochodzie? Czy mozliwe jest ze wymiana jednej z obrysowek bocznych na nowa LEDowa mogla miec z tym cos wspolnego? I moje ostatnie pytanie czy zamkniecie samochodu (kabiny) podczas zdjetego korka od wlewu paliwa moglo spowodowac zaistniala sytuacje?

Wiem ze pytania moga byc glupie jednak wole opisac wszystko co bylo robione przy samochodzie w dniu dzisiejszym. Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: