Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 sie 2006, 9:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

W Polsce, w wyniku fuzji firmy Schenker Sp. z o.o. ze Spedpolem - liderem we flow logistics, powstał jeden z największych operatorów logistycznych na naszym rynku.

Nowy Schenker w Polsce to: 1300 pracowników, 17 zintegrowanych informatycznie terminali logistycznych, 7 magazynów celnych, około 260 krajowych i ponad 40 międzynarodowych, codziennych, regularnych połączeń samochodowych. To także dziesiątki tysięcy krajowych i międzynarodowych przesyłek dziennie.

Do podstawowych atutów, z jakich mogą korzystać klienci firmy należą: nowoczesne rozwiązania informacyjne, najsilniejsza, obejmująca ponad 30 państw, sieć połączeń samochodowych na terenie Europy, a także globalna sieć połączeń w ramach rozwiązań logistyki lotniczej i morskiej.


Obrazek

może dziś wrzuce jeszcze zdjęcia samochodów z Krakowskiego oddziału, czyli firmy Transmlecz i Spedcar.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 wrz 2006, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2006, 7:14
Posty: 173

Ja znalazłem tylko takie zdiecia samochodów tej firmy:

http://www.trailer.nu/bild_arkiv/53/00000002153.gif
http://www.schenker.bg/pictures/1000/1200.pic

_________________
B, C, D
Instruktor kat. B - 16.10.2010 r.
Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy kat. B - 16.09.2012 r.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 wrz 2006, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 18:08
Posty: 16
Lokalizacja: Konin

Jak tata będzie miał nowe napisy na naczepie to zapodam fotki!!

_________________
Iveco i Renówka to nie ciężarówka!!
Na masce gwiazda h... nie jazda!!


Tytuł:
Post Wysłano: 03 wrz 2006, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Ciagnika oznakowanego w barwach schenker jeszcze nie widziałem wszystko to róznego rodzaju ciągniki pod plandekami schenker albo starymi spedpol.

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2006, 8:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Mój tata woził dla schenekera.MEndy nie placily, a jak płaciłi to grosze.nie raz było 30 kontenerów dziennie!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 07 wrz 2006, 14:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2006, 19:04
Posty: 67
Lokalizacja: Syców

No i jak są już "nasze" zestawy w barwach Schenker'a?

Ja widuje zestawy na PL blachach pod schenkerem jak lecą na pyskowice. / HitmaN


Post Wysłano: 05 mar 2008, 23:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2008, 18:37
Posty: 113
GG: 0

ja widziałem ich auto na polskich blachach. Mam nawet gdzieś zdjęcie ale to dodam później. Auto które widziałem to był MAN LE140 mały z budą.


Post Wysłano: 06 mar 2008, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Cheester pewnie będzie wiedział, na jakiej ulicy w Lublinie Schenker ma oddział? Zawsze gdy tamtędy przejeżdżam stoi tam pełno aut tej firmy.


Post Wysłano: 06 mar 2008, 13:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2008, 17:24
Posty: 57
GG: 0

Cytuj:
Cheester pewnie będzie wiedział, na jakiej ulicy w Lublinie Schenker ma oddział? Zawsze gdy tamtędy przejeżdżam stoi tam pełno aut tej firmy.
ul. Krochmalna na przeciwko zamykanej cukrowni


Post Wysłano: 06 mar 2008, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Podziękował kolego, właśnie świtała mi tam w okolicach jakaś fabryka.

Odnośnie tego Schenkera na Krochmalnej jak napisał kolega wyżej, niecały miesiąc temu stały 2 sztuki XF105 SSC.


Post Wysłano: 06 mar 2008, 15:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Schenker... Kiedys pod nim jezdzilismy w gliwicach (mam nawet koszulke Schenker :D), ale nastepny przetarg wygral Muller die lila. Nie bylo tak zle. Spozniali sie z wyplata, ale to co jest przy Muller die lila logistik to jest tragedia...
Jak mamy rozladunki w makro w krakowie zawsze stoja conajmniej 2 schenkery. Schenker zalatwil sobie w makro prawo do wczesniejszego rozladunku. Bardzo denerwujace, kiedy stoisz od 9rano do conajmniej 14-15 i przyjezdza w miedzyczasie schenker i sie wpieprza od razu pod rampe...


Post Wysłano: 06 mar 2008, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Duck tam stoi prawie wszystko. Wystarczy przejechać sie wieczorem. Fakt faktem ostatnio sporo nowych autek. Kilka XF105 SSC i SC, Scanie R Highline, Magnumki, Many TGA. Maja tam magazyny przeładunkowe dlatego można zobaczyć tam dużo "tirow" od nich.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł: SCHENKER
Post Wysłano: 13 kwie 2008, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2008, 20:58
Posty: 1
GG: 0

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiecieć coś na temat firmy SCHENKER. Jak wygląda tam praca. Proszę wszystkich którzy mieli styczność z tą firmą o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami. Dzieki i pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, 12:16 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Połączone


Post Wysłano: 16 kwie 2008, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Ja slyszałem cos takiego że jeżeli się jeżdzi jako kierowca shenkera to jest ok. Nie ma jakiś rewelacji, kasa jakas tam jest(szczególów nie pamietam). Problem pojawia sie przy papierach listów przewozowych. Kierowca sam to sobie wszystko drukuje przy komputerze. Jesli na palecie masz 10 malych przesylek to na kazda musisz miec papier. jesli ladunek ktory przywozisz na terminal ma wage wieksza niz 2500kg to sam wieziesz go do klienta. Ladunek o mniejszej wadze rozwoza juz solowki. Podwykonawcy nie maja problemu jesli chodzi drukowanie papierow itp. ale sa troche gorzej traktowani pod rampami, no ale to podobno da sie przezyc. Takie informacje usłyszalem wczoraj od jednego kierowcy ktory tam jezdzil kilka razy ale na stale jako pod wykonawca jezdzi tam jego brat. (Kase podobno ma dobra bo juz na tej firmir dorobil sie 3 aut, wszystkie w shenkerze smigaja)

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 06 paź 2008, 18:06

Ja jestem umówiony na środę na rozmowę o pracę na solówkę w oddziale Wrocławskim. Warunki finansowe ja na początek całkiem zadowalające. Czy ktoś z was pracuje tam na solówce? Mógłby opisać jakie wrażenia?


Post Wysłano: 21 lut 2009, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lut 2009, 22:52
Posty: 27
GG: 8938203
Samochód: Magnum 460DXI
Lokalizacja: Iława

witam wszystkich chciałem sie zapytać ile zarabia przeciętnie kierowca solówki??? i jakie auto dostaje??? Pozdrawiam :D

_________________
"Klakson, długie, kierunki i....wycieraczki"

"DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię niezdradzi"

"Nasza jazda to nie spacer po deptaku..."

"Nie jeździmy po to by się zabić, lecz po to by żyć"


Post Wysłano: 21 lut 2009, 20:53

Cytuj:
witam wszystkich chciałem sie zapytać ile zarabia przeciętnie kierowca solówki???
Tyle, ile zaproponuje Ci podwykonawca, który jeździ dla SCHENKER'A. Koło 2 tyś. powinieneś wyciągnąć. Licz się z tym, że musisz codziennie ładować i rozładować auto paleciakiem. Spędzasz w pracy często 12-13h.
Cytuj:
i jakie auto dostaje???
Takie, jakim dysponuje wyżej wspomniany podwykonawca. W większości są to stare Mercedesy 814 lub jakieś MAN'Y. Oczywiście tabor jest bardzo zróżnicowany, ale te auta widuje się bardzo często.

W razie czego to wal na PW.


Post Wysłano: 21 lut 2009, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Witam kolego Duck te DAF-y 105XF SSC co widziałeś na Krochmalnej w Lublinie to te DAF-y są na tablicach Olsztyńskich a co do właścicieli ich to ze są z okolic Olsztyna z tego co wiem od kolegi który tam pracuje to że te auta można spotkać w północno-wschodniej -Polsce


A co do pracy to zarobki średnio 2 - 2,5 tys chyba że za**** tak jak on od 5 do 21 to i nawet 3,5 tys ( obecnie jeździ IVECO DAILY takim niby do 3,5)

A z nieoficjalnych informacji to wiem ze do 2012 roku
Będą mieli w Lublinie najnowocześniejsze magazyny i sortownie na całą Polskę


Post Wysłano: 21 lut 2009, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lut 2009, 22:52
Posty: 27
GG: 8938203
Samochód: Magnum 460DXI
Lokalizacja: Iława

o to slaby tabor złożyłem formularz o prace ile sie czeka na odpowiedz??? jakie trasy się robi??? 8)

_________________
"Klakson, długie, kierunki i....wycieraczki"

"DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię niezdradzi"

"Nasza jazda to nie spacer po deptaku..."

"Nie jeździmy po to by się zabić, lecz po to by żyć"


Post Wysłano: 21 lut 2009, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2008, 17:24
Posty: 57
GG: 0

Cytuj:
Witam kolego Duck te DAF-y 105XF SSC co widziałeś na Krochmalnej w Lublinie to te DAF-y są na tablicach Olsztyńskich a co do właścicieli ich to ze są z okolic Olsztyna z tego co wiem od kolegi który tam pracuje to że te auta można spotkać w północno-wschodniej -Polsce
Jakich Olsztyńskich ? Przecież są też Dafy 105 SSC na lubelskich blachach i podwykonwca jest z lublina bądź okolic


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: